Sari la conținut

Masaj erotic pentru femei


Vizitator amalia40

Postări Recomandate

Vizitator amalia40
Reputație: 0

Esti o binecuvantare pt site.

Cu siguranta ca urmatoarea postare va fi mai interesanta.

Te iubesc.Jos palaria.

Mersi, sunt doar o femeie normala care are cateva fantezii :)
Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Oricum sunt sigura ca sexul de calitate e despre chimie... restul sunt detalii...Sunt curioasa daca imi pastrez convingerile dupa masajul tantric care pare a fi mai deosebit:)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Aha, ok. Dar daca scriu ceva din greseala pot sterge? Nu vreau sa scriu in graba ceva amanunte care sa ma scoata din anonimat.

Nu, nu poți (corect sună așa: intervalul de timp ce-l ai la dispoziție e prea scurt pentru recitire, corectare, afișare).

 

Dar și aici exista soluție.

Scrie-ti recenzia cu un editor de texte (MSOffice Word, de exemplu) pe calculator, ii dai "bun de tipar", faci Copy & Paste, și o pui aici ca o postare noua.

Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Nu, nu poți (corect sună așa: intervalul de timp ce-l ai la dispoziție e prea scurt pentru recitire, corectare, afișare).

 

Dar și aici exista soluție.

Scrie-ti recenzia cu un editor de texte (MSOffice Word, de exemplu) pe calculator, ii dai "bun de tipar", faci Copy & Paste, și o pui aici ca o postare noua.

Mersi, sunt pe tableta. Dar nu i problema ca o sa fiu atenta.
Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

De editat, poti doar in primul minut (cred), sau intr-un timp relativ scurt, dupa care butonul de editare dispare. 

Oricum felicitari pt faptul ca esti o femeie deschisa, asta denota ca si relatia din casnicie este una la fel si pe care poate multi dintre noi si-ar dori o.

Repet, când vrei sa treci la un alt nivel merita sa incerci (incercati) la cuplul Dorina si Sorin. 

Poate prin aceasta relatare isi fac curajul si alte doamne.

:clapp  :bow2  :hihat

Mersi, la capitolul sinceritate si deschidere ma ajuta si zodia:)

Sper sa isi faca curaj doamnele, eu le tin pumnii:)

Cat despre casnicie cred ca la fel cum barbatii se satura la un moment dat de acelasi fel de friptura la fel mai probam si noi alti pantofi...zic si eu...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna Amalia !!! As vrea sa vorbim cateva chestii in privat. Se poate? Daca vrei astept sa imi scri la [email protected]

 

Serios, tu chiar vrei sa sperii doamna? Daca vre o data si-ar dori sa cunoasca vre un gagiu de pe aici, fi sigur ca va face ea pasul. Dar la modul tau insistent ... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Sunt si eu un tanar necaatorit....si citind aici despre Amalia.....ma face sa fiu optimist la ce va urma dupa nunta. Nu am gasit pana acum fete serioase care sa fie poate atat de deschise si open-mind. Mie unul mi-ar placea sa citesc mai multe din viata ta Amalia.....fantezii/intamplari si de pana acum, nu doar ce vrei sa faci de acum inainte! Da-ne idei si noua, barbatilor! 

Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Sunt si eu un tanar necaatorit....si citind aici despre Amalia.....ma face sa fiu optimist la ce va urma dupa nunta. Nu am gasit pana acum fete serioase care sa fie poate atat de deschise si open-mind. Mie unul mi-ar placea sa citesc mai multe din viata ta Amalia.....fantezii/intamplari si de pana acum, nu doar ce vrei sa faci de acum inainte! Da-ne idei si noua, barbatilor!

 

Sunt si eu un tanar necaatorit....si citind aici despre Amalia.....ma face sa fiu optimist la ce va urma dupa nunta. Nu am gasit pana acum fete serioase care sa fie poate atat de deschise si open-mind. Mie unul mi-ar placea sa citesc mai multe din viata ta Amalia.....fantezii/intamplari si de pana acum, nu doar ce vrei sa faci de acum inainte! Da-ne idei si noua, barbatilor!

 

Eee, nu sunt un guru al relatiilor si nici n-as avea timp si rabdare sa tot scriu. Am intrat doar sa intreb de un salon si cum nu era nimic concret am scris eu cateva pareri. Cam asta era ideea:)

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eee, nu sunt un guru al relatiilor si nici n-as avea timp si rabdare sa tot scriu. Am intrat doar sa intreb de un salon si cum nu era nimic concret am scris eu cateva pareri. Cam asta era ideea:)

Bafta!

Tocmai ca...pareri si fantezii de la ''profesioniste'' avem.....iar mie sincer imi place sa aflu cat mai multe despre ce prefera o femeie normala, maritata, serioasa....

Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Cred ca involuntar am ales-o ca sa ma simt eu mai slaba (am 55 de kg si nu am complexe dar am cativa pitici pe creier de care nu scap...). Cu toate ca mi-au placut tatele ei si am simtit cum ma atingeau in timpul masajului prefer oricand sa vad si sa simt capul unui barbat intre picioarele mele decat tatele unei femei:)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Cred ca involuntar am ales-o ca sa ma simt eu mai slaba (am 55 de kg si nu am complexe dar am cativa pitici pe creier de care nu scap...). Cu toate ca mi-au placut tatele ei si am simtit cum ma atingeau in timpul masajului prefer oricand sa vad si sa simt capul unui barbat intre picioarele mele decat tatele unei femei:)

Văd ca amicul yoghin nu răspunde și cred ca nici n-a mai intrat cam demult pe site. Dar când va răspunde te voi anunța. Oricum văd ca nu duci lipsa de oferte cred ca mulți vor sa-și bage capul intre picioarele tale.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Văd ca amicul yoghin nu răspunde și cred ca nici n-a mai intrat cam demult pe site. Dar când va răspunde te voi anunța. Oricum văd ca nu duci lipsa de oferte cred ca mulți vor sa-și bage capul intre picioarele tale.

Ok, am gasit un salon in Bucuresti o sa vad daca merg. Cat despre oferte, daca ma interesa ceva de genu’ gaseam de mult.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator amalia40
Reputație: 0

Văd ca amicul yoghin nu răspunde și cred ca nici n-a mai intrat cam demult pe site. Dar când va răspunde te voi anunța. Oricum văd ca nu duci lipsa de oferte cred ca mulți vor sa-și bage capul intre picioarele tale.

Oricum daca asta ar fi fost scopul discutiei iti dai seama ca te-as fi ales pe tine sau unul din cei 2-3 barbati mai interesanti( nicidecum “ofertantii”). Dar cum nu am gasit raspuns la intrebarea initiala propun sa inchidem subiectul.

 

O zi minunata in care sa va bucurati de femeile care va fac viata colorata !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Oricum daca asta ar fi fost scopul discutiei iti dai seama ca te-as fi ales pe tine sau unul din cei 2-3 barbati mai interesanti( nicidecum “ofertantii”). Dar cum nu am gasit raspuns la intrebarea initiala propun sa inchidem subiectul.

 

O zi minunata in care sa va bucurati de femeile care va fac viata colorata !

Dar păcat ca pleci tocmai ce ne-ai starnit interesul dar dacă vrei mai putem continua sa povestim câte ceva pe privat. Scrie-mi pe [email protected].
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Oricum daca asta ar fi fost scopul discutiei iti dai seama ca te-as fi ales pe tine sau unul din cei 2-3 barbati mai interesanti( nicidecum “ofertantii”). Dar cum nu am gasit raspuns la intrebarea initiala propun sa inchidem subiectul.

 

O zi minunata in care sa va bucurati de femeile care va fac viata colorata !

 

Anuntul asta l-am gasit pe Cluj. Poate te ajuta : 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/masaj-tantric/gg17g832ed017d00e57fh262513449g4.html

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Dar păcat ca pleci tocmai ce ne-ai starnit interesul dar dacă vrei mai putem continua sa povestim câte ceva pe privat. Scrie-mi pe [email protected].

 

Vezi ca mi-a raspuns tipul despre care ti-am povestit. Contacteaza-ma pe adresa de e.mail pe care ti-am dat-o ca sa-ti pot da datele lui de contact.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...