Sari la conținut

Larisa 0740502476 milf bruneta


Postări Recomandate

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

Am fost eu la ea aproximativ acum un an pentru dominare avea locatia pe linga comandament .pot spune ca pentru ce am cerut eu nu as recomanda-o pozele sint reale insa in realitate nu arata asa bine .are o atitudine pozitiva e dispusa sa faca ce ii ceri

Link spre comentariu
  • Telefon: 07noidoi
  • Oras:ROMANIA
  • Telefon: 07noidoi
  • Oras:ROMANIA

Nu merita sa bati atata drum pt ea. Am fost eu acum o luna, pozele sunt vechi. Acum e scunda si grasa, picioare f groase, sani lasati si foarte tatuata, gen puscarie. Am ramas la o finalizare, 150 de lei, nimic spectaculos.

Locatia jalnica.

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Nu merita sa bati atata drum pt ea. Am fost eu acum o luna, pozele sunt vechi. Acum e scunda si grasa, picioare f groase, sani lasati si foarte tatuata, gen puscarie. Am ramas la o finalizare, 150 de lei, nimic spectaculos.

Locatia jalnica.

E prin Craiova acum,la oral se pricepe,face deep?

Link spre comentariu
  • Oras:Dev-Null
  • Oras:Dev-Null

E la Targu Jiu... femeia a reusit sa imi ia toata pula in gura!! Efectiv a inghitito si stau bine zic eu la capitoul asta!!!

Milfa trecuta prin viata si prin zeci de pesti!!

Curata dar aspect de puscarie Rahova ...Ferentari dupa accent!!

Locatie curata miros placuta in camera.

Igena intima OK! Oricum am dat o muie si cam atat! Totul protejat la alegerea mea!!!

Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0

Salut am fost si eu la ea. Este destul de ok.Este adevarat ca are sânii lăsați dar își face treaba, face tot cei ceri, are o limba dumnezeiască. Tarife 100o finalizare 200ora locație undeva pe minerilor. Am luat 2 finalizari, nu o face mecanic, se implica, geme, atingeri si tot felul de nebunii. O sa mai merg la ea daca o sa mai vina. Milf super sexy!

Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

ie adevarat ca are dintii bubuiti din gura , asta e viata , are culoarea pieli un pic bronzata , se lauda cat esti cu ea ca are clienteala ei , baieti si barbati potenti financiar care o urmaresc cu limba scoasa cand pune anuntu , ca sa mearga la ea .

 

 

are tatuaje , chiar are mult aspect gen puscariasa din rahova , ferentari , cu experienta multa in domeniu .

 

la intrebarea : daca ii vede cineva pozele cu fata pe siteu , raspunsul e tulburator si in acelas timp poate fi excitant , incitant , intrigant . iti aduce telefonu ei si iti arata contu de facebook in care iti arata toate pozele care au fost vreoata puse pe publi 24 , le are si acolo , cu curu pe afara cu tot , pozele sunt intercalate cu poze cu copii ei , si poza cu prietenu , ditamai namila , ditamai animalu de matahala .

 

toata fantezia si minunea ca am stat la povesti , in mod evident , e datorata doar pentru ca am platit ca sa stau la povesti cu ea , adica am platit o ora , dezbracat 2 min , dat din cur 15 min , stat la povesti 10 min , inbracat 2 min , intrat iesit pe usa 30 de min . 

 

fumeaza ca o descreerata , crede ca asa arata celorlalti ca ea asa traieste clipa , din pacate o sa moara de tanara de cancer , pacat de ea , chestia asta cu fumatu poate fi o fantezie pentru unii pentru ca vorbeste foarte gros , are corzile vocale pline de funingine .

 

avand copii mari de 16 sau 19 ani , nu mai retin , e clar ca are si ea peste 45 , are ceva burta , ceva tate un pic lasate , dar hei e milf , ce vrei mai are si defecte , totusi are carnea tare pe ea , ar fi potrivita pentru meciuri de mma in cusca . 

 

te ia asa o mica teama , au mama daca se sparge prezervativu , la cum arata cand te uiti la ea , cand esti calare pe ea , te gandesti un pic la cati kilometri de pula au dat in ea , nu ai cum sa nu observi ca emana prostitutie si pulaneala prin toti pori , prin toti centimetri patrati , prin tot ce vorbeste , prin cum respira , prin cum merge , prin cum sta pe scaun , prin cum bea apa din pahar , e nenorocire mare cu ea .

 

cand am fost prima data atunci am platit ora intreaga , atunci a fost excelent , s-a lubrifiat natural , a gemut un pic , a facut un pic de miscari din cur , am bifat-o pe lista sa revin neaparat cat mai repede .

 

urmatoarea luna , urmatorul salariu , jap la fetita , de data asta incercat sa pacalesc universul , platit un numar , norocu meu ca a durat 40 de min pana am dat de ea ca nu stia sa imi explice unde e locatia , dupa ce si-a cerut scuze de multe ori a fost un nummar de catat , am plecat dezamagit , cu injuraturi si blesteme .

 

intre amintirea primului numar , foarte deosebit de placut , si ultimul de cacat , am zis sa fac o medie , si sa ma duc , sa ma reintorc , la una pe care o cunosc dacat la toate jigodiile care bantuie prin domeniu , si ma duc si mai incerc odata cu numaru .

 

dezastru mondial , in 5 secunde , data pe sate cu gaura in sus , si cheat hai dai , stat ca moarta , tapana , si muta , fara nici un strop de lubrifiere si fara nici un lubrifiant sintetic , parca dadeam intr-o gaura in gard , dupa nici 8 min replica aproape tuturor scarbelor nenorocite , Ba da tu esti din ala de te tine mult ! , si mi-am dat drumu la commanda imediat in 2 min , inbracat si plecat fulger de acolo .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

boss ! sa sti ca am scris numai si numai realitati pe siteu de cand am intrat . stau si ma gandesc , ca prin ochii alt cuiva e nasoala rau doamna , dar tot timpul exista un dar , sti care e culmea culmilor , ca prin ochii mei , parerea mea proprie si personala , mie chiar mia placut , pentru ca de aia am fost de 3 ori .

 

are carnea pe buturile alea de picioare , zici ca sunt 2 tevi de tun , e tare ca tencuiala de pe pereti ,  posibil sa fi carat multi boltari si mult fier vechi cand era copila tanara .

 

alta chestie , vocea groasa , mie personal chiar mia dat excitare , pentru ca am io o fantezie cu femeile cu vocea groasa , si apropo chiar nu am intalnit in viata mea femeie cu vocea asa groasa ,teribil .

 

si ar mai fi o nebunie , interiorul vaginului , diametru corect corespunzator , mediu , nici larga nici strampta , prezinta denivelari din alea care te gadila , nervuri , inele , umflaturi , si evident culoarea roz inconfundabila , acolo unde pielea e un pic bronzata , ciocolatie , vecinatatea imediata a gauri e vanata , cafenie , spre negru , si din interior zambeste un roz hipnotizant , ametitor .

 

cate lucruri foarte bune are atatea aspecte foarte scarboase te resping .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...