Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Larisa 0740502476 milf bruneta

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
36 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 raduejaculare

raduejaculare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    18 januari 2015

Postat 21 april 2020 - 08:53

ie adevarat ca are dintii bubuiti din gura , asta e viata , are culoarea pieli un pic bronzata , se lauda cat esti cu ea ca are clienteala ei , baieti si barbati potenti financiar care o urmaresc cu limba scoasa cand pune anuntu , ca sa mearga la ea .

are tatuaje , chiar are mult aspect gen puscariasa din rahova , ferentari , cu experienta multa in domeniu .

la intrebarea : daca ii vede cineva pozele cu fata pe siteu , raspunsul e tulburator si in acelas timp poate fi excitant , incitant , intrigant . iti aduce telefonu ei si iti arata contu de facebook in care iti arata toate pozele care au fost vreoata puse pe publi 24 , le are si acolo , cu curu pe afara cu tot , pozele sunt intercalate cu poze cu copii ei , si poza cu prietenu , ditamai namila , ditamai animalu de matahala .

toata fantezia si minunea ca am stat la povesti , in mod evident , e datorata doar pentru ca am platit ca sa stau la povesti cu ea , adica am platit o ora , dezbracat 2 min , dat din cur 15 min , stat la povesti 10 min , inbracat 2 min , intrat iesit pe usa 30 de min . 

fumeaza ca o descreerata , crede ca asa arata celorlalti ca ea asa traieste clipa , din pacate o sa moara de tanara de cancer , pacat de ea , chestia asta cu fumatu poate fi o fantezie pentru unii pentru ca vorbeste foarte gros , are corzile vocale pline de funingine .

avand copii mari de 16 sau 19 ani , nu mai retin , e clar ca are si ea peste 45 , are ceva burta , ceva tate un pic lasate , dar hei e milf , ce vrei mai are si defecte , totusi are carnea tare pe ea , ar fi potrivita pentru meciuri de mma in cusca . 

te ia asa o mica teama , au mama daca se sparge prezervativu , la cum arata cand te uiti la ea , cand esti calare pe ea , te gandesti un pic la cati kilometri de pula au dat in ea , nu ai cum sa nu observi ca emana prostitutie si pulaneala prin toti pori , prin toti centimetri patrati , prin tot ce vorbeste , prin cum respira , prin cum merge , prin cum sta pe scaun , prin cum bea apa din pahar , e nenorocire mare cu ea .

cand am fost prima data atunci am platit ora intreaga , atunci a fost excelent , s-a lubrifiat natural , a gemut un pic , a facut un pic de miscari din cur , am bifat-o pe lista sa revin neaparat cat mai repede .

urmatoarea luna , urmatorul salariu , jap la fetita , de data asta incercat sa pacalesc universul , platit un numar , norocu meu ca a durat 40 de min pana am dat de ea ca nu stia sa imi explice unde e locatia , dupa ce si-a cerut scuze de multe ori a fost un nummar de catat , am plecat dezamagit , cu injuraturi si blesteme .

intre amintirea primului numar , foarte deosebit de placut , si ultimul de cacat , am zis sa fac o medie , si sa ma duc , sa ma reintorc , la una pe care o cunosc dacat la toate jigodiile care bantuie prin domeniu , si ma duc si mai incerc odata cu numaru .

dezastru mondial , in 5 secunde , data pe sate cu gaura in sus , si cheat hai dai , stat ca moarta , tapana , si muta , fara nici un strop de lubrifiere si fara nici un lubrifiant sintetic , parca dadeam intr-o gaura in gard , dupa nici 8 min replica aproape tuturor scarbelor nenorocite , Ba da tu esti din ala de te tine mult ! , si mi-am dat drumu la commanda imediat in 2 min , inbracat si plecat fulger de acolo .

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 raducutzu

raducutzu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 135 Postari:
  • Inscris la:
    01 februari 2014

Postat 23 april 2020 - 02:16

L-a cum ai descris-o,.dracu sa se ducă la una ca asta. Centuriste de doi lei era de așteptat într-un oraș de pensionari.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 raduejaculare

raduejaculare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    18 januari 2015

Postat 23 april 2020 - 08:31

boss ! sa sti ca am scris numai si numai realitati pe siteu de cand am intrat . stau si ma gandesc , ca prin ochii alt cuiva e nasoala rau doamna , dar tot timpul exista un dar , sti care e culmea culmilor , ca prin ochii mei , parerea mea proprie si personala , mie chiar mia placut , pentru ca de aia am fost de 3 ori .

are carnea pe buturile alea de picioare , zici ca sunt 2 tevi de tun , e tare ca tencuiala de pe pereti ,  posibil sa fi carat multi boltari si mult fier vechi cand era copila tanara .

alta chestie , vocea groasa , mie personal chiar mia dat excitare , pentru ca am io o fantezie cu femeile cu vocea groasa , si apropo chiar nu am intalnit in viata mea femeie cu vocea asa groasa ,teribil .

si ar mai fi o nebunie , interiorul vaginului , diametru corect corespunzator , mediu , nici larga nici strampta , prezinta denivelari din alea care te gadila , nervuri , inele , umflaturi , si evident culoarea roz inconfundabila , acolo unde pielea e un pic bronzata , ciocolatie , vecinatatea imediata a gauri e vanata , cafenie , spre negru , si din interior zambeste un roz hipnotizant , ametitor .

cate lucruri foarte bune are atatea aspecte foarte scarboase te resping .

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 pizdosul99

pizdosul99

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 93 Postari:
  • Inscris la:
    07 april 2020

Postat 14 mei 2020 - 04:54

O sa se reîntoarcă, azi i-am văzut anuntul, este pe vrancea
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 15 mei 2020 - 10:16

O sa se reîntoarcă, azi i-am văzut anuntul, este pe vrancea

O să îi fac o vizita. Până atunci, ști o MILF care merita?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 pizdosul99

pizdosul99

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 93 Postari:
  • Inscris la:
    07 april 2020

Postat 15 mei 2020 - 11:30

Asta este singura la care am fost. Cred ca astazi o sa merg la Blonzi. Ce părere ai de ea?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 17 mei 2020 - 11:52

Asta este singura la care am fost. Cred ca astazi o sa merg la Blonzi. Ce părere ai de ea?

Nu stiu la care te referi...

As vrea una mai perversa. cum e asta

https://www.publi24....5ii66i4230.html

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 raduejaculare

raduejaculare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    18 januari 2015

Postat 18 mei 2020 - 11:02

par sa fie poze false la asta la care vrei sa te duci , vad ca scrie la 10 anunturi "Imi place sa fiu sarutata jos " , cred ca e aceeasi cu 10 anunturi cu poeze diferite , oricum e prea frumoasa ca sa fie adevarata .

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 19 mei 2020 - 06:52

par sa fie poze false la asta la care vrei sa te duci , vad ca scrie la 10 anunturi "Imi place sa fiu sarutata jos " , cred ca e aceeasi cu 10 anunturi cu poeze diferite , oricum e prea frumoasa ca sa fie adevarata .

Văd că deja sunt alte poze la anunțul respectiv
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 19 mei 2020 - 09:40

ie adevarat ca are dintii bubuiti din gura , asta e viata , are culoarea pieli un pic bronzata , se lauda cat esti cu ea ca are clienteala ei , baieti si barbati potenti financiar care o urmaresc cu limba scoasa cand pune anuntu , ca sa mearga la ea .

are tatuaje , chiar are mult aspect gen puscariasa din rahova , ferentari , cu experienta multa in domeniu .

la intrebarea : daca ii vede cineva pozele cu fata pe siteu , raspunsul e tulburator si in acelas timp poate fi excitant , incitant , intrigant . iti aduce telefonu ei si iti arata contu de facebook in care iti arata toate pozele care au fost vreoata puse pe publi 24 , le are si acolo , cu curu pe afara cu tot , pozele sunt intercalate cu poze cu copii ei , si poza cu prietenu , ditamai namila , ditamai animalu de matahala .

toata fantezia si minunea ca am stat la povesti , in mod evident , e datorata doar pentru ca am platit ca sa stau la povesti cu ea , adica am platit o ora , dezbracat 2 min , dat din cur 15 min , stat la povesti 10 min , inbracat 2 min , intrat iesit pe usa 30 de min .

fumeaza ca o descreerata , crede ca asa arata celorlalti ca ea asa traieste clipa , din pacate o sa moara de tanara de cancer , pacat de ea , chestia asta cu fumatu poate fi o fantezie pentru unii pentru ca vorbeste foarte gros , are corzile vocale pline de funingine .

avand copii mari de 16 sau 19 ani , nu mai retin , e clar ca are si ea peste 45 , are ceva burta , ceva tate un pic lasate , dar hei e milf , ce vrei mai are si defecte , totusi are carnea tare pe ea , ar fi potrivita pentru meciuri de mma in cusca .

te ia asa o mica teama , au mama daca se sparge prezervativu , la cum arata cand te uiti la ea , cand esti calare pe ea , te gandesti un pic la cati kilometri de pula au dat in ea , nu ai cum sa nu observi ca emana prostitutie si pulaneala prin toti pori , prin toti centimetri patrati , prin tot ce vorbeste , prin cum respira , prin cum merge , prin cum sta pe scaun , prin cum bea apa din pahar , e nenorocire mare cu ea .

cand am fost prima data atunci am platit ora intreaga , atunci a fost excelent , s-a lubrifiat natural , a gemut un pic , a facut un pic de miscari din cur , am bifat-o pe lista sa revin neaparat cat mai repede .

urmatoarea luna , urmatorul salariu , jap la fetita , de data asta incercat sa pacalesc universul , platit un numar , norocu meu ca a durat 40 de min pana am dat de ea ca nu stia sa imi explice unde e locatia , dupa ce si-a cerut scuze de multe ori a fost un nummar de catat , am plecat dezamagit , cu injuraturi si blesteme .

intre amintirea primului numar , foarte deosebit de placut , si ultimul de cacat , am zis sa fac o medie , si sa ma duc , sa ma reintorc , la una pe care o cunosc dacat la toate jigodiile care bantuie prin domeniu , si ma duc si mai incerc odata cu numaru .

dezastru mondial , in 5 secunde , data pe sate cu gaura in sus , si cheat hai dai , stat ca moarta , tapana , si muta , fara nici un strop de lubrifiere si fara nici un lubrifiant sintetic , parca dadeam intr-o gaura in gard , dupa nici 8 min replica aproape tuturor scarbelor nenorocite , Ba da tu esti din ala de te tine mult ! , si mi-am dat drumu la commanda imediat in 2 min , inbracat si plecat fulger de acolo .

Ce cont are pe Facebook?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 raduejaculare

raduejaculare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    18 januari 2015

Postat 24 mei 2020 - 06:54

nu e voie cu inormatii de contact personale . 

• 0

#32 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 25 mei 2020 - 09:55

nu e voie cu inormatii de contact personale .

Facebook e spatiu public. În plus are număr de telefon și poze puse pe publi...
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 pizdosul99

pizdosul99

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 93 Postari:
  • Inscris la:
    07 april 2020

Postat 10 juni 2020 - 11:52

Azi o sa merg iar la ia si o sa pun o recenzie
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 12 juni 2020 - 07:30

Și eu tot azi
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 raduejaculare

raduejaculare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    18 januari 2015

Postat 23 juni 2020 - 11:58

Hai cu recenziile Barosanilor !!! Ca poate ma provocati si pe mine sa mai merg odata . 

Apropo , o barfeam cu alta colega care imi povestea cum a fost sa imparta apartamentu impreuna cu ea , si mia placut mult replica celeilalte despre ea , citez :

Ai vazut ba baiatule cat de solida e nebuna , parca e barbat dao dracu ! Si cum se comporta si cum merge si ce muschi are , parca zici ca faci sex cu un barbat ! 

Am incheiat citatul . :) ))))))))))))))))) :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 rodans

rodans

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 107 Postari:
  • Inscris la:
    07 januari 2016

Postat 24 juni 2020 - 12:17

wtf ? capra inalta ziceti ? hmmmz daca ar face si treaba buna ar fi ceva

Hai cu recenziile Barosanilor !!! Ca poate ma provocati si pe mine sa mai merg odata . 

Apropo , o barfeam cu alta colega care imi povestea cum a fost sa imparta apartamentu impreuna cu ea , si mia placut mult replica celeilalte despre ea , citez :

Ai vazut ba baiatule cat de solida e nebuna , parca e barbat dao dracu ! Si cum se comporta si cum merge si ce muschi are , parca zici ca faci sex cu un barbat ! 

Am incheiat citatul . :) ))))))))))))))))) :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 aditrailescu

aditrailescu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 24 juni 2020 - 08:42

Am fost atunci. Apartament pe lângă Kaufland - peste drum.
Că minusuri - sânii lăsați.
Oral -10
Normal - 8 - face de toate dar trebuie sa ii ceri, nu face din proprie inițiativă. Dar se mișcă foarte mult și are rezistenta.
Anal a zis că nu face.
Am stat o finalizare, pentru mine e de revenit.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi