Sari la conținut

Mihaela matura roscata 0737326813


Postări Recomandate

5 minutes ago, dyerseve said:

Chiar dacă  nu sunt de acord cu jignirile nu pot sa nu remarc ca ai fost amuzant. 

Dacă nu aveau clienți nu mai ieșeau acolo.

 

Nu jignesc frate, sunt realist, daca ii zici unui chel "chelule" il jignesti? Cum ar fi sa ii zici "vai dar ce pleata frumoasa ai"

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Mda...

Sunt persoane care o plac pe doamna în cauza și persoane care nu o plac.

Cei care o plac o vizitează și se bucura de serviciile ei ,aici și prețul de 150 cred ca atrage 

Cei care nu o plac își vad de treaba lor ,și se duc unde au ei plăcere.. 

Nu toți avem aceleași gusturi sau aceleași bugete ,dar nu trebuie sa ne judecam unii pe alții pentru alegerile făcute.

Link spre comentariu
18 minutes ago, dyerseve said:

Mda...

Sunt persoane care o plac pe doamna în cauza și persoane care nu o plac.

Cei care o plac o vizitează și se bucura de serviciile ei ,aici și prețul de 150 cred ca atrage 

Cei care nu o plac își vad de treaba lor ,și se duc unde au ei plăcere.. 

Nu toți avem aceleași gusturi sau aceleași bugete ,dar nu trebuie sa ne judecam unii pe alții pentru alegerile făcute.

Da ma bro dar nici sa promovam orice rebut, pe bune acum, eu inteleg ca sunt multe care au plecat pe trendul "ai pizda faci bani" dar asta nu inseamna ca trebuie sa le si incurajam cand nu e cazul. Duduia asta nu are nimic atragator in afara de pret car si ala este atragator pentru foarte putini avand in vedere ca e in postura in care ea ar trebui sa ne plateasca sa o "vizitam".

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, Execute a spus:

Da ma bro dar nici sa promovam orice rebut, pe bune acum, eu inteleg ca sunt multe care au plecat pe trendul "ai pizda faci bani" dar asta nu inseamna ca trebuie sa le si incurajam cand nu e cazul. Duduia asta nu are nimic atragator in afara de pret car si ala este atragator pentru foarte putini avand in vedere ca e in postura in care ea ar trebui sa ne plateasca sa o "vizitam".

Nu comentez gusturile nimănui fiecare este liber sa aleagă, cu promovarea..nu vad o problema atâta timp cât doamna are poze puse aici reale din câte înțeleg din recenzii ,deci știi de la început cum arată. 

Referitor la servicii dacă ei sunt mulțumiți de servicii iarăși nu e problema. 

Atâta timp cât doamna este corecta le respecta timpul plătit și serviciile plătite nu vad o problema.

Nu ne place nu ne ducem ..ca știm de la bun început cum arata ,vezi poze,și ce servicii oferă.

Tocmai asta ne face umani faptul ca suntem diferiți.

Asa vad eu lucrurile..acum na nu sunt atotștiutor.

Link spre comentariu
1 minute ago, dyerseve said:

Nu comentez gusturile nimănui fiecare este liber sa aleagă, cu promovarea..nu vad o problema atâta timp cât doamna are poze puse aici reale din câte înțeleg din recenzii ,deci știi de la început cum arată. 

Referitor la servicii dacă ei sunt mulțumiți de servicii iarăși nu e problema. 

Atâta timp cât doamna este corecta le respecta timpul plătit și serviciile plătite nu vad o problema.

Nu ne place nu ne ducem ..ca știm de la bun început cum arata ,vezi poze,și ce servicii oferă.

Tocmai asta ne face umani faptul ca suntem diferiți.

Asa vad eu lucrurile..acum na nu sunt atotștiutor.

Ai dreptate, sunt eu mai ciudat... probabil ajuta in cazul ei si repulsia provocata din trecut de cand si-a facut recenzie singura (aia cu scrisa cu rosu).

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 8 minute, Execute a spus:

Da ma bro dar nici sa promovam orice rebut, pe bune acum, eu inteleg ca sunt multe care au plecat pe trendul "ai pizda faci bani" dar asta nu inseamna ca trebuie sa le si incurajam cand nu e cazul. Duduia asta nu are nimic atragator in afara de pret car si ala este atragator pentru foarte putini avand in vedere ca e in postura in care ea ar trebui sa ne plateasca sa o "vizitam".

Are un posterior atrăgător, mare si puternic reliefat. O raritate in domeniu. 

Si isi pune pozele reale, simple, neretusate - spre deosebire de alte zane care ar fi trebuit sa apuna odata cu vremurile anilor 2000 😄

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Da nu știu dacă și a făcut singura recenzie sau nu e strict problema ei asta ,dar atâta timp cât sunt useri care o apreciază tind sa cred ca doamna este ok mai ales ca am înțeles ce se tot duce prin mai multe orașe și și pe acolo au păreri bune cei care au vizitat-o .Nu am stat sa ma uit prea bine deoarece doamna nu este pe gustul meu. Dar asta nu însemna că am ceva cu ea sau cei care o vizitează. 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

nici pe gustul meu nu e dar apreciez corectitudinea ei si aprecierile celor care au vizitat-o.

drept sa va spun, daca as tine neaparat sa ma duc la o femeie si ar fi de ales intre ea si una care arata bine dar n-are nimic de-a face cu meseria, as alege-o pe ea.

si ar mai fi curiozitatea .. trebuie sa recunoastem ca e deosebita

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu
1 hour ago, sorinph said:

nici pe gustul meu nu e dar apreciez corectitudinea ei si aprecierile celor care au vizitat-o.

drept sa va spun, daca as tine neaparat sa ma duc la o femeie si ar fi de ales intre ea si una care arata bine dar n-are nimic de-a face cu meseria, as alege-o pe ea.

si ar mai fi curiozitatea .. trebuie sa recunoastem ca e deosebita

Pai plm daca vrei si poti sa futi nasoale, nu trebuie frate sa si platesti ca le iei pe gratis de oriunde...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
12 hours ago, Execute said:

Pai plm daca vrei si poti sa futi nasoale, nu trebuie frate sa si platesti ca le iei pe gratis de oriunde...

ia zi tu cum sa fac? vad una nasoala si o intreb daca se fute cu mine?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, sorinph a spus:

ia zi tu cum sa fac? vad una nasoala si o intreb daca se fute cu mine?

Nu, te duci la toate alea de pe publi. si pe care o vezi nasoala, îi spui că faci ce vrea ea dacă te plătește 😅, altfel nu are rost. Alora care nu sunt nasoale le spui ca "nu sunt ceea ce cautai" și pleci. 😈 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

In pula mea de treaba... te sui in pula mea in tramvai, la o coada la un magazin si te bagi in seama, intrebi ceva, ii dai vreo minciuna cu ceva compliment, hai sa zici ca acum cu pandemia si cam toate locurile inchise dar gasesti coaie alternative... te duci la piata si faci pe rostu ca nu stii care e mararul si care e pantrunjelu rogi sa te ajute o lasi se amuze ca nu stii care e ala si care e ala... mortii mei daia au ba astea atatia clienti... voi asteptat sa sara vreuna pe voi pe strada sau sa va bata la usa pe sistemul "baiatu, baiatu, ne futem si noi?"... trist...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

si dupa ce ma bag in seama, incepe dialogul, cand o intreb daca se fute?

pe ce linie de autobuz or fi alea care de abia asteapta sa se futa si nu le intreaba nimeni?

in piata, cum fac, ma bag in seama cu vanzatoarea sau cu o clienta?

daca e clienta, cum fac, o urmaresc pana acasa si o intreb in fata blocului?

ii pun mana pe cur, as ape strada, sau astept pana accepta partida?

pm, invata-ma si pe mine ca ma depaseste.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, sorinph said:

si dupa ce ma bag in seama, incepe dialogul, cand o intreb daca se fute?

pe ce linie de autobuz or fi alea care de abia asteapta sa se futa si nu le intreaba nimeni?

in piata, cum fac, ma bag in seama cu vanzatoarea sau cu o clienta?

daca e clienta, cum fac, o urmaresc pana acasa si o intreb in fata blocului?

ii pun mana pe cur, as ape strada, sau astept pana accepta partida?

pm, invata-ma si pe mine ca ma depaseste.

 

Daca te depaseste e ok, doar daia sunt si curvele astea... sa futa ceva si astia cu probleme d-astea de abordare, e si o parte buna in treaba asta, nu va reproduceti.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
4 minutes ago, Execute said:

Daca te depaseste e ok, doar daia sunt si curvele astea... sa futa ceva si astia cu probleme d-astea de abordare, e si o parte buna in treaba asta, nu va reproduceti.

aaa, acum mi-am dat seama ca tu esti ala de se roaga femeile de el.

esti egoist ca nu ne impartasesti si noua din experienta ta.

te rugaaaam

  • Like 1
Link spre comentariu
11 minutes ago, sorinph said:

aaa, acum mi-am dat seama ca tu esti ala de se roaga femeile de el.

esti egoist ca nu ne impartasesti si noua din experienta ta.

te rugaaaam

Pe bune daca nu esti capabil sa agati si sa futi gratis o nasoala si dai bani sa futi o nasoala, chiar ai o problema grava,

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 18 ore, Execute a spus:

Pai plm daca vrei si poti sa futi nasoale, nu trebuie frate sa si platesti ca le iei pe gratis de oriunde...

Trebuie sa ai vrăjeală si timp de ele, sa fii fără obligații, nu toată lumea are timp și situația sociala încât sa stea la vrăjeală cu aia care vinde pătrunjel.

Sunt multe motive pentru care cineva plătește servicii sexuale.

Si oricum, sa fii genul care face complimente de dimineața pana seara la toate nasoale în speranța că poate futi si tu ceva... nu stiu ce sa zic...

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
5 minutes ago, enzo__ said:

Trebuie sa ai vrăjeală si timp de ele, sa fii fără obligații, nu toată lumea are timp și situația sociala încât sa stea la vrăjeală cu aia care vinde pătrunjel.

Sunt multe motive pentru care cineva plătește servicii sexuale.

Si oricum, sa fii genul care face complimente de dimineața pana seara la toate nasoale în speranța că poate futi si tu ceva... nu stiu ce sa zic...

nu trebuia sa te bagi.

omul e complet idiot daca nu si-a dat seama ca fac misto de el.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 17 minute, sorinph a spus:

nu trebuia sa te bagi.

omul e complet idiot daca nu si-a dat seama ca fac misto de el.

Trebuia, nu trebuia, m-am băgat. Tu faci mișto, dar omul are un punct de vedere.

Din păcate sunt  mulți  si fără obligații, care nu fut decat contra cost, ceea ce e trist.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, enzo__ a spus:

 

Din păcate sunt  mulți  si fără obligații, care nu fut decat contra cost, ceea ce e trist.

Unii nu fut nici platind: cand apar, nu mai e nimic in "servicii" in afară de laba si marș! afară. 

Cum nu toți pot juca baschet sau bea lapte (vezi intoleranta la lactoza), tot așa unii nu ar trebui sa vadă pizde decât in filme sau ca voyeuri; încearcă să faci ceva impotriva geneticului tău și o să iasă doar un mare căcat 💩

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Chiar acum, biliape a spus:

Unii nu fut nici platind: cand apar, nu mai e nimic in "servicii" in afară de laba si marș! afară. 

 

Buna asta!

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
La 24.03.2021 la 20:00, cristi8999 a spus:

Razi tu da ținând cont de preț și ce avem noi în Ploiești ca si servicii comparativ cu ale ei e top femeia face treaba buna oral atât de smecher nu am găsit nicăieri acum... Părerile sunt împărțite o sa ajung la ea ca merita 👍👍👍

Descrie-mi si nou ce inseamna oralul ala atat de smecher te rog.

Link spre comentariu

Acum 35 minute, eudumy20 a spus:

Descrie-mi si nou ce inseamna oralul ala atat de smecher te rog.

Mai nu știu acum sunt multe la mijloc și dimensiunea puli și cum ii place fiecărui sa fie altuia deep altuia sai suga și oalele acum depinde pentru mine unu mi a plăcut și am fost la fete de cereau 300 de lei pe ora pt o laba și se știu ele f bine acum părerile sunt împărțite eu am răspuns la comentariu tău ca nu ai de ce râde ca și ea are părțile ei bune și în plus nu obliga femeia sa te duci la ea 👍

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...