Sari la conținut

De ce Vis Tantric nu isi pune silicoane?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu chiar...dar informează omul.Informatia e putere...

Informatia e putere....dar sa ai si instrumente si posibilitati si timp....De exemplu Tu stii ca un tip care a venit la Tine este insurat dar si foarte bogat..

iar El in curiozitatea Lui a intretinut raporturi intime cu Tine....Tu ai informatia ca El este insurat si bogat dar nu vrei sa folosesti ,,amanuntul asta,, sa-i faci rau sau sa-l santajezi ...Esti cum se spune toleranta si discreta ...astea fiind o parte din calitati -le Tale pe linga deschiderea sexuala si intima pe care o ai fata de persoane cunoscute ocazitional...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Așa a pățit și mama!

Acum îi are imenși, bine că a mai slăbit...

La înălțimea ei îți e și frica sa o îmbrățișezi, eu sunt cea mai mică la înălțime din familie...

Fratele meu e patrat, e monstru...iar tata e cel mai vânat celibatar din Vâlcea.La vârsta lui arata cu 20 de ani mai puțin!

Bunica are alt sânge ...nobil, zici că e o mică gheișă.Are și vocea ca ele, chinezoaicele!În fine, omit unele info prea personale ...

Daca este adevarat inseamna ca sunteti descendenti directi ai dacilor....sau munteni adevarati...locuitori zonelor subcarpatice...Astia erau bine claditi ...dar si frumosii....Stii am vazut cazul pe viu la o tipa care o cunosc de mult la 35 ani avea sani nr. 2-2.5 ...iar pe la 42 aparut cu sani uriasi nr. 5 fara sa fi nascut intre timp dar a pierdut o sarcina...dar traind in america cred ca maninca multi pui care contin hormoni de crestere....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Informatia e putere....dar sa ai si instrumente si posibilitati si timp....De exemplu Tu stii ca un tip care a venit la Tine este insurat dar si foarte bogat..

iar El in curiozitatea Lui a intretinut raporturi intime cu Tine....Tu ai informatia ca El este insurat si bogat dar nu vrei sa folosesti ,,amanuntul asta,, sa-i faci rau sau sa-l santajezi ...Esti cum se spune toleranta si discreta ...astea fiind o parte din calitati -le Tale pe linga deschiderea sexuala si intima pe care o ai fata de persoane cunoscute ocazitional...

De acord dar alea ...timpul, posibilitățile tot prin aceași putere le ai.Cum crezi că stau eu acum acasă de trei luni fără nici un ban?

E foarte simplu...

Sunt oameni care doresc sa mă cunoască și eu niciodată nu mi-am imaginat că mă vor baga in seama... unul dintre ei mi-a zis "n-am avut curajul sa te invit la o cafea".

Dar cine eram eu...Se pare că nu știam!

De aceea am chef uneori să îi cert pe anumiți de pe forum care fac batjocură... pentru că societatea este deja batjocură și noi ne-am uitat puterea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

eu sunt pentru silicoane !!

Problema e că... dacă pe urma nu-mi mai cresc?

:))

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Lucrezi cumva in domeniu ....ai o oferta de nerefuzat doar vine primavara si acum este cererea mai mare....sau o spui pentru sa se incinga discutia...

Probabil de la înot, mama a făcut sport de performanta și când s-a oprit...hop și sânii au început să crească.

O prietena culturista mi-a zis că am o formă interesantă a fundului și dacă l-aș lucra...așa este și cu sânii, cine știe!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Daca este adevarat inseamna ca sunteti descendenti directi ai dacilor....sau munteni adevarati...locuitori zonelor subcarpatice...Astia erau bine claditi ...dar si frumosii....Stii am vazut cazul pe viu la o tipa care o cunosc de mult la 35 ani avea sani nr. 2-2.5 ...iar pe la 42 aparut cu sani uriasi nr. 5 fara sa fi nascut intre timp dar a pierdut o sarcina...dar traind in america cred ca maninca multi pui care contin hormoni de crestere....

Chiar de sub munți, când eram copil, in vacanțe știu că urcam pe munte la creascătorii de bivoli...plus că bunicul e neamț.Am o mătușă care se va ocupa să ne scrie descendența, a zis că așa e la moda în străinătate...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De acord dar alea ...timpul, posibilitățile tot prin aceași putere le ai.Cum crezi că stau eu acum acasă de trei luni fără nici un ban?

E foarte simplu...

Sunt oameni care doresc sa mă cunoască și eu niciodată nu mi-am imaginat că mă vor baga in seama... unul dintre ei mi-a zis "n-am avut curajul sa te invit la o cafea".

Dar cine eram eu...Se pare că nu știam!

De aceea am chef uneori să îi cert pe anumiți de pe forum care fac batjocură... pentru că societatea este deja batjocură și noi ne-am uitat puterea.

Acum nu generaliza...Tu te descurci de 3 luni dar sunt persoane care traiesc de pe o zi pe alta.....nu reszista ....iar alti nu muncesc de ani de zile 

sau niciodata.....important este sa te descurci....Tu ai avut o problema medicala...dar unii  pierd tot din cauza datori la banca...jocuri noroc...incendii....cataclisme...etc...Unul a fost in concediu in Grecia posta pe fasb....cind s-a intors acasa ....casa era golita de hotii.....asfel capoteaza...inebunesc...se sinucid...sau merg si tilharesc...fura ...sustrag...inseala....deci este o lupta...iar in lupta sunt invingatori si invinsii...

Acum esti invingatoare dar in viitor nu se stie.....afara e furtuna Tu mergi la piine cade un copac si te poate rani grav sau omorii...Concluzia cind este furtuna nu mergem la piine comandam pizza acasa....Sau in cazul tau stai si te refaci...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Problema e că... dacă pe urma nu-mi mai cresc?

:))

Daca ai pus silicoane si nu iti plac.... dupa sani ramin flecaiti ....deci daca pui odata vei pune tot timpul pe urma iar daca doctorul este escroc o sa faci 2-3 operatii pe bani tai pina ajungi la forma care crezi ca iti place ....stii cu ce text mai vin uni doctorii ....daca iti pui silicoane te si curat la sani in interior si nu mai faci cancer niciodata...si o da exemplu pe Angelia Jolie...ia taiat sani de tot si pe urma implanturi si constructie estetica....Daca te hotarasti vreodata mergi cu taxiul la doctor sau pe jos ca daca te ,,miroase ,, ca ai bani iti spune o suma sa te agate si pe urma iti face si aia iti vinde si cosmeticele alea care va trebui sa dai zilnic...stai sa iti modelez si aia uite iti scot ridurile si cercanele ...ia uite pe la burta ai grasime...vei da zeci de mii de euro si inca o chestie din intimplare cind esti in cabinet trece una care arata super dar Ea este naturala doar machiata artistic bineinteles arata ca un top model...fata ...tzeze...cur...buze...ochii...Iar dupa iti spune doctorul asta era o urita uite cum am aranjat-o in 10 luni....acum mai sta in tara doar cind vine pe la clinica si la maicasa...in rest e numai in insule....

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Probabil de la înot, mama a făcut sport de performanta și când s-a oprit...hop și sânii au început să crească.

O prietena culturista mi-a zis că am o formă interesantă a fundului și dacă l-aș lucra...așa este și cu sânii, cine știe!

Mi s-a parut ca-l lucrezi si chiar bine :).

Raspuns: fara silicoane

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aoleu... aiurea!

Nici gând, nu modific nimic ...e prea frumos totul.

Am văzut și eu o urâtă in Cannes, siliconata peste tot, o femeie în vârstă care ieșise la agățat pe faleză, chiar nu am putut sa mai găsesc un colțișor de frumusețe la ea ...

La mama văd lungimea picioarelor, e sprintena că o căprioară și degetele de la mâini frumoase.Bunica are buze, ochi și e o scundacă perfectă... Străbunica, fără cusur după 12 nașteri ...nu pot zice nimic.Se vorbește în familie că i-am moștenit zâmbetul, calmul și cică sunt o vizionara autentica.Poate de aceea sunt calma...dacă știu deja ce se întâmplă într-o situație, am o putere de orientare mare.Cica străbunica se uita la cer și știa ce se petrece la mii de kilometri...Eu mă întreb cum putea sa descrie in cuvinte!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mi s-a parut ca-l lucrezi si chiar bine :).

Raspuns: fara silicoane

Nu mă așteptam la un asemenea raspus....deci am ramas în urmă!

Păcat că nu pot sa fac eforturi...

Voi sta la soare cat mai mult și ușor, ușor îmi voi reveni.Mersi, încep să-mi dau seama cine esti. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Acum nu generaliza...Tu te descurci de 3 luni dar sunt persoane care traiesc de pe o zi pe alta.....nu reszista ....iar alti nu muncesc de ani de zile 

sau niciodata.....important este sa te descurci....Tu ai avut o problema medicala...dar unii  pierd tot din cauza datori la banca...jocuri noroc...incendii....cataclisme...etc...Unul a fost in concediu in Grecia posta pe fasb....cind s-a intors acasa ....casa era golita de hotii.....asfel capoteaza...inebunesc...se sinucid...sau merg si tilharesc...fura ...sustrag...inseala....deci este o lupta...iar in lupta sunt invingatori si invinsii...

Acum esti invingatoare dar in viitor nu se stie.....afara e furtuna Tu mergi la piine cade un copac si te poate rani grav sau omorii...Concluzia cind este furtuna nu mergem la piine comandam pizza acasa....Sau in cazul tau stai si te refaci...

Eu am băgat spaimă și respectul in toți...și tot ce zic eu e literă de lege.Sunt o specială...cea mai lunga legătură cu un bărbat o am cu cel mai mai mare mafiot al zonei, creierul celorlalți.Ne respectam reciproc și cam atât...nici prieteni nu as putea sa pun că suntem.Cu toate că mi-a propus acum o mare șmecherie!...
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda ...cunosc prea putini useri după nume.Le văd cuvintele dar cred că-s puse că o masca, în întâlniri sunt altfel de oameni...Uneori printre necunoscuți vrem sa deramam barierele și să vedem ce iese din noi!

... la noi intalnirea s-a finalizat prea brusc ... pot spune char ca a fost fara final sau finalizare chiar, sau poate chiar finalul a fost nefinalizat pentru a permite un final cu finalizare ulterioara  :maninlove

 

P.S. nu cred ca ti-ar sta bine cu silicoane ... structura ta fizica (si pshhica) arata mai bine cu sanii din dotarea personala. parerea mea :hihat

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu

...

La mama văd lungimea picioarelor, e sprintena că o căprioară și degetele de la mâini frumoase.B

Really? Pai imi dai si mie numarul de mobil al mamei tale? Mi ar placea sa o invit la o cafea sau un suc...hai ca sunt cuminte, cel putin la prima intalnire...o conduc pana acasa dar nu intru))) :laugh2 Ei, daca mama refuza imi poti da si nr bunicii si o invit si pe ea la un ceai....dar acolo voi fi 100% cuminte))) :blushing2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Really? Pai imi dai si mie numarul de mobil al mamei tale? Mi ar placea sa o invit la o cafea sau un suc...hai ca sunt cuminte, cel putin la prima intalnire...o conduc pana acasa dar nu intru))) :laugh2 Ei, daca mama refuza imi poti da si nr bunicii si o invit si pe ea la un ceai....dar acolo voi fi 100% cuminte))) :blushing2

Tu ești ciudatul acela de care zice Picon că ești cult în cap, ha, ha, ha!

Mama e ocupată și o obosesc nebunii, cu tot calmul ei îți trosneste una...și prefer sa o protejez, e o finuta.Dar cică duce lipsă și tata a zis că e o amantă foarte buna, numai așa a reușit să o descopere naivul.

Bunica e altă mâncare de pește...Dacă n-ai văzut vreodată ironia in carne și oase ...ai ocazia încă pentru puțin timp, că e un tip care insistă să o plătească pentru compania ei.El e foarte batran și îi e frica de singurătate.Deci dacă vrei să-ți sângereze spiritul și să iei bătaie la remi...te invit, dar eu fac ceaiul in casă.Alte discuții în privat...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... la noi intalnirea s-a finalizat prea brusc ... pot spune char ca a fost fara final sau finalizare chiar, sau poate chiar finalul a fost nefinalizat pentru a permite un final cu finalizare ulterioara  :maninlove

 

P.S. nu cred ca ti-ar sta bine cu silicoane ... structura ta fizica (si pshhica) arata mai bine cu sanii din dotarea personala. parerea mea :hihat

I-am avut mari de două ori până acum ... :)
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Tu ești ciudatul acela de care zice Picon că ești cult în cap, ha, ha, ha!

Mama e ocupată și o obosesc nebunii, cu tot calmul ei îți trosneste una...și prefer sa o protejez, e o finuta.Dar cică duce lipsă și tata a zis că e o amantă foarte buna, numai așa a reușit să o descopere naivul.

Bunica e altă mâncare de pește...Dacă n-ai văzut vreodată ironia in carne și oase ...ai ocazia încă pentru puțin timp, că e un tip care insistă să o plătească pentru compania ei.El e foarte batran și îi e frica de singurătate.Deci dacă vrei să-ți sângereze spiritul și să iei bătaie la remi...te invit, dar eu fac ceaiul in casă.Alte discuții în privat...

Ciudat...mda, poate ca sunt cam ciudatel. Dar poti fi cult si la altceva decat la cap? Intreb si eu... :laugh2  :laugh2 mu cred ca badea Picon, si el om cult din cate vad, a folosit expresia asta. Bun, accept sa ma intalnesc pe rand cu tine, cu mami tau si cu bunica. Sau daca e cazul cu toate trei deodata si discutam intai de literatura (ce a mai publicat Cartarescu in ultimul an, ce mai scris Florin Iaru, cum de a murit poetul Emil Brumaru etc) apoi filosofie (Spinoza si Schopenhauer, ca ma pricep mai bine la ei) si la final dupa o sticla de whiskey vedem ce mai putem face.... :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sunt si alte investiții care imi prind bine!

Imi place să am de ales...

Spune tu ca nu-i asa!

Hai sa ii facem in ciudă lui @pipilica, cică...- el te vede ca viitorul meu sponsor, ha, ha, ha.

...Sau nici el nu merită investiția!

...Dar ma gândesc eu ca am putea pune tot forumu' cu sufletu' la gură. :))

 

La cate filme isi face el in cap zilnic pe aici  cine sa-l mai asculte si sa-l inteleaga ?

 

Pana si duplicitatile au inceput sa se revolutioneze  in capsorul lui ,  evadat de la gradinita  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

La cate filme isi face el in cap zilnic pe aici  cine sa-l mai asculte si sa-l inteleaga ?

 

Pana si duplicitatile au inceput sa se revolutioneze  in capsorul lui ,  evadat de la gradinita  :)

Povestește-ne filmul "Taranusul miliardar" patron de hotel si vile de lux.

Cat despre "duplicitatile,semiproxenet,semi**spam editat**..........."mergi in PLM la scoala ca puți rău a analfabet.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Besi  in plm de sconcs nevorbit.  

 

Sau gaseste-ti o "otreapa" sa te fericeasca , ca d'aia zaci toata ziua pe aici , ca un Nefericit

 

Ai mancat ceva pe ziua de azi....sau doar kkt din.... taste ? :)

Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hai sa ii facem in ciudă lui @pipilica, cică...- el te vede ca viitorul meu sponsor, ha, ha, ha.

...Sau nici el nu merită investiția!

...Dar ma gândesc eu ca am putea pune tot forumu' cu sufletu' la gură. :))

Noi iti dorim toată fericirea si Miky sa-ti fie sponsor,chiar mai mult,sa-ti fie sot ca tot isi cauta aici de 2 ani soție printre prostituate.

Nu cred ca poti refuza un patron de hotel de 4 stele si proprietar a 4 vile de lux.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...