Sari la conținut

Milf masaj 0758343215


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Iti dai seama ca la telefon nu o sa ti spuna nimic. Cred ca depinde de fiecare si de modul in care te comporti cu doamna,sa poti obtine mai mult sau doar serviciile enumerate in anunt.

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost si eu la aceasta doamna, confirm cele spuse de voi, masajul destul de slabut, te lasa sa o atingi, sani micuti, cand i-am atins sanii am simtit sfarcurile intarindu-se, nu am incercat sa-i dau pantalonii jos, poate data viitoare

Trebuia sa incerci poate se udase si la pizda.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am sunat si eu la doamna,la telefon iti prezinta doar oferta din anunt si trebuie sa faci programare. Nu cred ca are rost sa intrebi la telefon si de altceva. Partea aiurea este ca ea poate doar dupa ora 17-18,cel putin asa mi a spus mie. Probabil doar dupa ce vine de la munca. Eu unu nu prea am cum asa ajung atunci.

Daca vreun coleg reuseste mai mult decat masajul cu finalizarea manuala poate ne tine si pe noi la curent.

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Am sunat si eu la doamna,la telefon iti prezinta doar oferta din anunt si trebuie sa faci programare. Nu cred ca are rost sa intrebi la telefon si de altceva. Partea aiurea este ca ea poate doar dupa ora 17-18,cel putin asa mi a spus mie. Probabil doar dupa ce vine de la munca. Eu unu nu prea am cum asa ajung atunci.

Daca vreun coleg reuseste mai mult decat masajul cu finalizarea manuala poate ne tine si pe noi la curent.

Spor

Poate cei doi laudarosi, care acum nu mai spun nimic, doar la comentarii sunt neantrecuti
Link spre comentariu

Salut. 

Am fost si eu marti seara la maseuza. Am vorbit cu ea pe whatsapp in cursul zilei si m-a programat pe la ora 20. Pe la 19.50 mi-a trimis mesaj ca intarzie ca a pierdut autobuzul. Locatie este in Trivale, vis a vis de Profi, printre blocuri. Aparatament curat, am intrebat daca pot sa fac dus dupa si mi-a spus ca nu are apa calda, i-am spus ca fac si cu apa rece, dar mi-a spus ca nu se poate. Masaj slab, in timpul masajului mi-a spus ca ma asteapta la o alta data la un masaj inghinal, dar care este la un alt pret. Am intrebat-o ce presupune masaj inghinal si mi-a raspuns ca este o tema pentru mine cand o sa mai vin. Tariful  pentru masaj a fost de 50 ron. Am intrebat-o cu ce ma maseaza si a  raspuns ca masajul este cu ulei de sambure de piersica(parca asa retin), ca intra in piele si nu lasa mirosuri. Dama spune ca masajul dureaza o ora, dar de fapt a fost cam de 50 minute. Azi am vorbit cu ea pe whatsapp si maine m-am programat pentru un masaj inghinal la pret de 80 ron. Am intrebat-o daca ma poate astepta imbracata mai lejer, si raspunsul ei a fost NU. Revin cu detalii maine seara.

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Salut.

Am fost si eu marti seara la maseuza. Am vorbit cu ea pe whatsapp in cursul zilei si m-a programat pe la ora 20. Pe la 19.50 mi-a trimis mesaj ca intarzie ca a pierdut autobuzul. Locatie este in Trivale, vis a vis de Profi, printre blocuri. Aparatament curat, am intrebat daca pot sa fac dus dupa si mi-a spus ca nu are apa calda, i-am spus ca fac si cu apa rece, dar mi-a spus ca nu se poate. Masaj slab, in timpul masajului mi-a spus ca ma asteapta la o alta data la un masaj inghinal, dar care este la un alt pret. Am intrebat-o ce presupune masaj inghinal si mi-a raspuns ca este o tema pentru mine cand o sa mai vin. Tariful pentru masaj a fost de 50 ron. Am intrebat-o cu ce ma maseaza si a raspuns ca masajul este cu ulei de sambure de piersica(parca asa retin), ca intra in piele si nu lasa mirosuri. Dama spune ca masajul dureaza o ora, dar de fapt a fost cam de 50 minute. Azi am vorbit cu ea pe whatsapp si maine m-am programat pentru un masaj inghinal la pret de 80 ron. Am intrebat-o daca ma poate astepta imbracata mai lejer, si raspunsul ei a fost NU. Revin cu detalii maine seara.

Asteptam cu interes recenzia colegule. Bafta!!!
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Poate cei doi laudarosi, care acum nu mai spun nimic, doar la comentarii sunt neantrecuti

 

Daca tu numesti lauda faptul ca suni,intrebi programul,vrei sa afli daca a reusit cineva mai mult decat ceilalti si iti si spun ca n am cum sa ajung la ea dupa ora 17,inseamna ca esti pe langa subiect...

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

 

Daca tu numesti lauda faptul ca suni,intrebi programul,vrei sa afli daca a reusit cineva mai mult decat ceilalti si iti si spun ca n am cum sa ajung la ea dupa ora 17,inseamna ca esti pe langa subiect...

La fel cred si eu despre tine, esti pe langa subiect, este vorba despre celibi si apolodor, care spuneau ca o sa-i faca o vizita si au ramas la acest stadiu. Nu inteleg unde a fost vorba de tine sau ce te-a facut sa te simti vizat de afirmatia mea?
Link spre comentariu

Salut.

Am fost aseara din nou. M-a asteptat imbracata ca de schi, cu o vesta mai groasa pe ea, sub vesta o bluza neagra si colanti. Un masaj banal, maseuza banala, racoare in apartament. Cand am intrebat-o daca se mai poate si altceva in afara in afara de masaj, mi-a raspuns ca ea nu e genu'. Pret 50 de lei, doar masaj, fara laba. Eu unu nu stiu daca ma mai duc.Pe aici se spune ca ar accepta si alte servicii. Sa mai lasam si pe altii sa pvesteasca, poate au avut mai mult noroc.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

La fel cred si eu despre tine, esti pe langa subiect, este vorba despre celibi si apolodor, care spuneau ca o sa-i faca o vizita si au ramas la acest stadiu. Nu inteleg unde a fost vorba de tine sau ce te-a facut sa te simti vizat de afirmatia mea?

 

Imi cer scuze...am crezut ca ai spus ca eu m am laudat...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...