Sari la conținut

Milf masaj 0758343215


Postări Recomandate

  • Oras:ARGES
  • Oras:ARGES

de curand am fost si eu  la  doamna, a  treia  oara , aceeasi atitudine ,am pus mana pe ea dar a inceput sa se eskiveze , ca ea nu face nimic din ceea ce as vrea eu....... si a inceput sa  maseseze din ce in ce mai frenetic  madularul pana ce am termnat. LA  final mi a zis ca ma mai asteapta  .......eu cred ca nu are rost.

Link spre comentariu

de curand am fost si eu la doamna, a treia oara , aceeasi atitudine ,am pus mana pe ea dar a inceput sa se eskiveze , ca ea nu face nimic din ceea ce as vrea eu....... si a inceput sa maseseze din ce in ce mai frenetic madularul pana ce am termnat. LA final mi a zis ca ma mai asteapta .......eu cred ca nu are rost.

 

 

 

Cat de curand? Recent ai fost?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot și eu
  • Oras:Unde pot și eu

Deși, am promis ca nu mai ajung la ea, mi-am călcat pe promisiune și am fost! Aceeași duduie, aceleași obiceiuri, dar pusa pe graba de data asta! Am fost din simplul motiv ca face un masaj peste medie, sau făcea,...! O laba pe graba, doar doar sa termin repede! Nu o recomand, dar daca vrei sa pui mana pe o buca, și atât, te poți duce! Oricum îmi spunea ca nu mai merge treaba cu masajul! Hai sa aveți spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Deși, am promis ca nu mai ajung la ea, mi-am călcat pe promisiune și am fost! Aceeași duduie, aceleași obiceiuri, dar pusa pe graba de data asta! Am fost din simplul motiv ca face un masaj peste medie, sau făcea,...! O laba pe graba, doar doar sa termin repede! Nu o recomand, dar daca vrei sa pui mana pe o buca, și atât, te poți duce! Oricum îmi spunea ca nu mai merge treaba cu masajul! Hai sa aveți spor!

Pai sa inceapa sa se futa daca nu mai merge cu masajul. E simplu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...