Sari la conținut

Milf masaj 0758343215


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost si eu la doamna de vreo 5 ori dar nu vrea sa faca mai multe, ba chiar nu te lasa sa ii bagi mana la pasarica ci doar sa ii pui mana pe fund si sani...

Curios cum alti colegi au convins-o sa dea colantii jos sau sa faca sex cu ea. :)

Si cu mine s-a imprietenit sa zicem...

Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

Am fost si eu la doamna de vreo 5 ori dar nu vrea sa faca mai multe, ba chiar nu te lasa sa ii bagi mana la pasarica ci doar sa ii pui mana pe fund si sani...

Curios cum alti colegi au convins-o sa dea colantii jos sau sa faca sex cu ea. :)

Si cu mine s-a imprietenit sa zicem...

stima boss, arata bine Dna? ce varsta are? Ms.

Link spre comentariu

Am vizitat-o recent pe aceasta doamna. Același masaj de nota 6-7 cu o laba pe final. De data asta am reușit și sa las in țațele goale și sa ii dau pantalonii jos. Nu e wow dar decât o muie slaba mai bine o laba buna.

Achitat 100 de lei din proprie inițiativa.

Link spre comentariu

Salutare am fost pe weekend la doamna programare cu o zi înainte respectat programare undeva in trivale îndrumat foarte calm de doamana ajuns la usa intrat în apartament era ok o doamana cam la 40 de ani băgat într-o cameră cu icoane dezbrăcat si urcat pe masa nu am avut nevoie de dus ce venisem de acasa stabilit 80 ron cu finalizare manuală a inceput doamana cu un masaj slăbuț nici foarte vorbareata doar răspundea la ce o întrebai după 25 de min de mingaiat pe spate mâini picioare intors cu fata in sus luat iar la mingaiat apoi ajuns la soldat dat cu ulei si pe la oute finalizare manuală ok te lasa sa o atingi doar atît ma lasat pe mine ca si nota un 7 sa zicem de revenit eu unu nu

Link spre comentariu

bun,prima recenzie a mea!

in primul rand tanti este trecuta de 45 ani,o gasim in cartier trivale ,intr un sector al cartierului cu oameni de culoare,si nu cred ca nici ea nu este departe,adica are gena.

programat la ora 17 asteptat o ora pe afara,intrat ora 18.capitol punctualitate ,praf!

probabil venita in fuga uitand de programare,n a mai facut dush,evident ca mirosea putin a transpiratie.

la capitolul masaj,se sta foarte slab,adica daca mangaierea aia se numeste masaj..e grav!

masaj erotic? pai am reusit s o conving sa si ridice tricoul macar sa i vad tatele, destul de moi sunt micute dar tapene,n am putut sa le iau in gura ,ca nu te lasa. masajul pe madular a fost  cu mult ulei , ca dupa multa frecare nici nu l mai simteam, ma si ardea pula ..e bn totusi ca am finalizat.

 

ori faci un masaj al draq de bun in cat sa vina omul pt un masaj si o relaxare buna, ori faci ceva erotic. ?? cam nimic din astea. 80lei pt o laba?! voi decideti

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...