Sari la conținut

Milf masaj 0758343215


Postări Recomandate

Vizitator tazalp
Reputație: 0

Ai încercat și a refuzat?nici de dezbrăcat nu ai reușit?

Dar nu poti sa te duci tu la ea? Sa ne lasi dracu cu intrebarea asta stupida a ta.

Aaaa costa bani si nu-ti permiti? Fa o laba trista si nu ne mai stresa sau vrei sa facem noi cheta si sa te ducem de mana la ea ? :))

Link spre comentariu

am fost la inceputul lunii, o experienta placuta as zice. m-am incurcat un pic cu blocul, dar a avit rabdare si m0a ghidat. doamna e slaba, sani mici, fund plat, nu e genul de milf, ci de vecina. Are o privire linistitoare siun tonus care m-a facut sa ma simt bine. Mi-a spus de la inceput ca i-a placut ca nu am intrebat la telefon decat de adresa si ca am fost punctual, chiar daca m-am inceurcat.i-am spus ce vreau si am avut parte de un masaj de relaxare facut cu simt, peste tot, insotit de o discutie destul de religioasa. doamna are cursuri, e credincioasa, nu am intrebat-o de familie, dar nu parea sa mai stea cu cineva. totusi probabil ca sanse de a o vedea altfel ar avea doar unul care s-ar angaja in vreo relatie, eeventual.

Masajul a fost suficient de lung si bun, dar ar fi fost mai bun cu mai multa forta. Nu s-a grabit, si nu a trecut la partea a doua pana nu s-a asigurat ca tot programul a fost parcurs. eu sunt destul de cuminte la partea asta, dar probabil altii nu ar sta cuminti cu mainile, lucru care nu cred sa ii placa.

La partea a doua a stiut sa creeze acea chimie care sa ma faca sa ma simt bine chiar daca, practic, nu am avut voie sa fac mare ucru. m-am jucat cu atingeri in zona feselor si a sanilor, peste bluza, peste trening. Ea a lucrat cu ulei, foarte tandru si delicat si am terminat relativ rapid, cu presiune mare si bucurie ca ii manjesc mainile. Ne-am despartit prieteni, dtd cam 40 min, 80 de lei sedinta de masaj cu finalizare si as reveni oricand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Am fost și eu la doamna, și am reușit doar normal, de precizat ca am fost de vreo 3 ori.. Prima data nici măcar nu am atins-o, a 2 oara asa fugitiv pe colanți, și da ia a 3 oara. Din ce am înțeles eu din toată treaba asta, doar dacă ai place de tine o face. Nu a fost decât normal fără oral sau alte chestii. E destul serioasa și dacă nu are o atracție fata de tine poți sa te duci și de 1000 de ori ca degeaba. Masajul a fost ok. Eu pentru masaj am fost. Dar sa întâmplat. Dacă va duceți cu gânduri murdare 😄😄 dar putea sa rămâneți cu ele. Totul depinde de ea orice iai zice sau oferi. Acum dacă stați sa calculați la bani nu se merita. Dacă va duceți pt masaj da. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 19.08.2021 la 10:09, Mizuno a spus:

Am fost și eu la doamna, și am reușit doar normal, de precizat ca am fost de vreo 3 ori.. Prima data nici măcar nu am atins-o, a 2 oara asa fugitiv pe colanți, și da ia a 3 oara. Din ce am înțeles eu din toată treaba asta, doar dacă ai place de tine o face. Nu a fost decât normal fără oral sau alte chestii. E destul serioasa și dacă nu are o atracție fata de tine poți sa te duci și de 1000 de ori ca degeaba. Masajul a fost ok. Eu pentru masaj am fost. Dar sa întâmplat. Dacă va duceți cu gânduri murdare 😄😄 dar putea sa rămâneți cu ele. Totul depinde de ea orice iai zice sau oferi. Acum dacă stați sa calculați la bani nu se merita. Dacă va duceți pt masaj da. 

Esti tare daca ai reusit eu am fost de cateva ori si nu am reusit nimic dar sincer nici nu am insistat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...