Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Milf masaj 0758343215

Recommended Posts

• Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

În sfârșit, cred ca am fost de vreo 9-10 ori la doamna din Trivale, luni pe la ora 16 sun iarasi cu gândul de a mai merge odata la ea urmand sa plec in interes de serviciu la Brasov. Sun i-mi spune ca

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj/7b016d737c6a6555.html Salutare ! Am gasit anuntul pe publi am sunat mi a fost prezentata oferta de masaj exact ca in des

Mie mi-a cerut 80 e slăbită la masaj nu stie...in schimb te termina si te lasa sa o dezbrac si sa o atingi. Asta daca iti vine sa o faci într-o cameră plîns de icoane și cruci. Cred ca cu mir face mas

Se pare ca din cauza numarului putin mai mare de clienti aceasta doamna a inceput sa fie cam mofturoasa, sa astepti clientii cu vesta groasa pe tine.... Poate totusi o sa auzim de la cineva si lucruri mai frumoase si placute, petrecute in compania acestei doamne

de ce trebuie sa fie trecuta la categoria de evitat, tu ai ceva recenzii? Mai asteptam sa vina si alti confrati cu recenzii.

Ai dreptate, de ce la de evitat? A promis ceva si nu a facut? Nici macar nu au fost unii dintre noi dar sar repede. Veniti cu o recenzie si discutam

Anunțul suna cam așa : “masaj de relaxare numai pentru persoanele serioase . 0751329835 ”

Rog colegul sa ne confirme dacă acesta este sau nu anunțul , fiind singurul de acest tip din ziarul Curierul !

Daca te uiti pe prima pagina din acest topic vei vedea link cu anuntul si nr de tel.

Daca te uiti pe prima pagina din acest topic vei vedea link cu anuntul si nr de tel.

Dacă erai puțin mai atent înțelegeai ca noi nu vorbim de anunțul doamnei.

Acest mesaj ii era adresat lui radu bogdan.

Bafta și ciocane tari !

Dacă erai puțin mai atent înțelegeai ca noi nu vorbim de anunțul doamnei.

Acest mesaj ii era adresat lui radu bogdan.

Bafta și ciocane tari !

Am crezut ca la doamna din topic faci referire si ca n ai vazut prima postare.

Spor

• Like 1

Data viitoare o intreb daca e de acord sa ii fac recenzie aici.

Nu este obligatoriu sa ai acordul ei pentru recenzie, acordul este necesar doar pentru poze si nr de telefon, iar numarul l-ai postat. Ne-ai ajuta foarte mult cu o recenzie putin mai concreta, cum ai ajuns la sex cu ea, cat ai platit etc. Asta daca vrei sa ne ajuti si pe noi pe restul