Jump to content

Milf masaj 0758343215

Recommended Posts

• Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

În sfârșit, cred ca am fost de vreo 9-10 ori la doamna din Trivale, luni pe la ora 16 sun iarasi cu gândul de a mai merge odata la ea urmand sa plec in interes de serviciu la Brasov. Sun i-mi spune ca

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj/7b016d737c6a6555.html Salutare ! Am gasit anuntul pe publi am sunat mi a fost prezentata oferta de masaj exact ca in des

Mie mi-a cerut 80 e slăbită la masaj nu stie...in schimb te termina si te lasa sa o dezbrac si sa o atingi. Asta daca iti vine sa o faci într-o cameră plîns de icoane și cruci. Cred ca cu mir face mas

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ai încercat și a refuzat?nici de dezbrăcat nu ai reușit?

Dar nu poti sa te duci tu la ea? Sa ne lasi dracu cu intrebarea asta stupida a ta.

Aaaa costa bani si nu-ti permiti? Fa o laba trista si nu ne mai stresa sau vrei sa facem noi cheta si sa te ducem de mana la ea ? :))

• Like 1
  • 2 weeks later...

am fost la inceputul lunii, o experienta placuta as zice. m-am incurcat un pic cu blocul, dar a avit rabdare si m0a ghidat. doamna e slaba, sani mici, fund plat, nu e genul de milf, ci de vecina. Are o privire linistitoare siun tonus care m-a facut sa ma simt bine. Mi-a spus de la inceput ca i-a placut ca nu am intrebat la telefon decat de adresa si ca am fost punctual, chiar daca m-am inceurcat.i-am spus ce vreau si am avut parte de un masaj de relaxare facut cu simt, peste tot, insotit de o discutie destul de religioasa. doamna are cursuri, e credincioasa, nu am intrebat-o de familie, dar nu parea sa mai stea cu cineva. totusi probabil ca sanse de a o vedea altfel ar avea doar unul care s-ar angaja in vreo relatie, eeventual.

Masajul a fost suficient de lung si bun, dar ar fi fost mai bun cu mai multa forta. Nu s-a grabit, si nu a trecut la partea a doua pana nu s-a asigurat ca tot programul a fost parcurs. eu sunt destul de cuminte la partea asta, dar probabil altii nu ar sta cuminti cu mainile, lucru care nu cred sa ii placa.

La partea a doua a stiut sa creeze acea chimie care sa ma faca sa ma simt bine chiar daca, practic, nu am avut voie sa fac mare ucru. m-am jucat cu atingeri in zona feselor si a sanilor, peste bluza, peste trening. Ea a lucrat cu ulei, foarte tandru si delicat si am terminat relativ rapid, cu presiune mare si bucurie ca ii manjesc mainile. Ne-am despartit prieteni, dtd cam 40 min, 80 de lei sedinta de masaj cu finalizare si as reveni oricand.

• Like 1
  • 1 month later...