Sari la conținut

Noua in oras , Elena


Vizitator elena1307

Postări Recomandate

Vizitator elena1307
Reputație: 0

0724765216 buna sunt Elena am 24 ani.frumoasa,curata,fara graba,ofer servicii de calitate domnilor manierati si generosi.mai multe detalii la tef.nu rasp la sms si nr private.va astept in patutul meu pufos..

post-287258-0-39512800-1551806800_thumb.jpg

post-287258-0-67538500-1551806814_thumb.jpg

post-287258-0-15734800-1551806834_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

100 o fin 200 ora , servici : oral , normal ,69 , saruturi pe corp , atingeri , diferite pozitii , un masaj de relaxare ( la o ora ) etc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

0724765216 buna sunt Elena am 24 ani.frumoasa,curata,fara graba,ofer servicii de calitate domnilor manierati si generosi.mai multe detalii la tef.nu rasp la sms si nr private.va astept in patutul meu pufos..

post-287258-0-15370900-1556977051_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 515
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din păcate nimeni nu vine cu o recenzie

 

am incercat eu sa merg la ea saptamanile trecute dar cel putin in perioada respectiva, vreo 3 - 4 zile nu raspundea deloc la telefon, ulterior am reusit sa vorbesc cu ea la telefon, la voce parea foarte ok

urmeaza sa merg la ea saptamanile astea cand ajung in zona

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Sunt in alba momentan , revin la deva in 2 zile .... Scuze nu prea stiu cum este cu site'ul asta :)) sunt poze reale , cine vrea sa vina ma va gasi in 2 zile la deva ... Va pup dragilor :*

Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

100 fin 200 o ora dragule , ca servicii : oral , normal , 69 , diferite pozitii , atingeri , sarutari pe corp , diferite fantezii etc .

Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Sunt Elena va astept in locatia mea sa petrecem momente frumoase impreunaa ! <3. Pentru informații sunați la 0724765216 va puppp

post-287258-0-22215200-1557847555_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Alta care deschide topic la testate..

imi cer scuze daca nu am deschis toping unde trebuie , dar nu prea ma pricep cu site'ul asta :) cand o sa imi dau seama mai bine cum functioneaza atunci o sa deschid mai bine pana atunci imi cer scuze
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

MAXIM 20 min finalizarea, așa mi-a zis la telefon duduia.

dragule la duduie mai dureaza si 30 minute "finalizarea" , nu stau sa ma uit la ceas sa vad cand intri si cand iesi !!! :)
  • Like 1
Link spre comentariu

Sa spargem gheata! Noroc ca sunt prin trecere prin oras.

Am fost astazi pe zi la ea, locatie undeva pe langa piata. Ca aspect sami mari putin lasati dar frumosi, putina burta dar nu deranjant, tipa inalta si blonda.

Ca si servicii fara CIM, anal si FK.

La oral exceleaza, pusa in 69 (curata, epilata proaspat), a facut un oral de senzatie, cu multa saliva, tente de deep, a durat minute bune.

Normal LOT, mama iedului, eu deasupra, pe lateral, nu comenteaza se vede ca ii place. Mama iedului prefera. Terminat pe sani.

 

Locatie: 8

Aspect: 8

Oral: 9 (doar ca nu face CIM)

Normal: 8.5

 

100 tragerea/200 ora

De revenit: DA daca mai apuc

Raport calitate/pret: FFF bun!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Sa spargem gheata! Noroc ca sunt prin trecere prin oras.

Am fost astazi pe zi la ea, locatie undeva pe langa piata. Ca aspect sami mari putin lasati dar frumosi, putina burta dar nu deranjant, tipa inalta si blonda.

Ca si servicii fara CIM, anal si FK.

La oral exceleaza, pusa in 69 (curata, epilata proaspat), a facut un oral de senzatie, cu multa saliva, tente de deep, a durat minute bune.

Normal LOT, mama iedului, eu deasupra, pe lateral, nu comenteaza se vede ca ii place. Mama iedului prefera. Terminat pe sani.

 

Locatie: 8

Aspect: 8

Oral: 9 (doar ca nu face CIM)

Normal: 8.5

 

100 tragerea/200 ora

De revenit: DA daca mai apuc

Raport calitate/pret: FFF bun!

Multumesccc ma bucur ca te-ai simtit bine si te astept cu mare drag :) te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...