Sari la conținut

Noua in oras , Elena


Vizitator elena1307

Postări Recomandate

  • Oras:Siberia
  • Oras:Siberia

Vizita în seara asta, pentru început țin sa menționez ca pozele sunt reale, locația ok curata, în spate la pizza grande, fata e curata, vorbareata, ai ce discuta cu ea,ca aspect fizic,e drăguțica, blonda, înaltă, sâni mari, mie îmi place ca ai pe ce pune mana, nu e nici slăbuța dar nici grasuta, e cum trebuie,poate putina burtica dar nu deranjează (eu nu sunt pretențios) oricum aici gusturile difera...Nu m-am simțit grăbit deloc, m-am simțit bine în compania ei, atitudine pro-client, tarif 100 ron/finalizare și 200/ora. De revenit da, o sa mai revin. Note nu dau pentru ca nu ma pricep. Seara făină sa aveți!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Vizita în seara asta, pentru început țin sa menționez ca pozele sunt reale, locația ok curata, în spate la pizza grande, fata e curata, vorbareata, ai ce discuta cu ea,ca aspect fizic,e drăguțica, blonda, înaltă, sâni mari, mie îmi place ca ai pe ce pune mana, nu e nici slăbuța dar nici grasuta, e cum trebuie,poate putina burtica dar nu deranjează (eu nu sunt pretențios) oricum aici gusturile difera...Nu m-am simțit grăbit deloc, m-am simțit bine în compania ei, atitudine pro-client, tarif 100 ron/finalizare și 200/ora. De revenit da, o sa mai revin. Note nu dau pentru ca nu ma pricep. Seara făină sa aveți!

multumesccc dragule , te astept cu mare drag te pupp
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salut băieți!

 

ÃŽntr-o seara, butonând telefonul și neavând stare, dau peste topicul Elenei. O sun, îmi fac o programare și repede pregătirea de plecare. Mi-a explicat unde trebuie să vin, ajuns în fața blocului, o sun, îmi da detaliile necesare și urc la domnișoara Elena.

ÃŽmi deschide ușa o blondă înaltă, numai buna de... strâns în brațe ðŸ˜ðŸ˜.

Foarte comunicativa fata, vorbareață și amabila. După puține discuții, ca să ne mai destindem puțin, primesc prosop curat și purced la dușul de dinaintea acțiunii.

Revenit de la baie, începem acțiunea, eu primul, ca doar eu sunt musafirul 😉, după care facem schimb de tascuri și preia ea controlul. Pot spune ca este foarte curată domnișoara și cu o savarina de nu te mai saturi de ea. Face un oral neprotejat foarte bun, o scuipă, o linge, o savurează de zici ca ii acadea 😆😆. Ii place sa se joace cu ea, ca dacă o lași, atâta da la manivela de nu se mai satură. 😂😂

După oral punem caciulita, ii penetram piersicuța domnișoarei ðŸ˜, schimbam doua poziții și termin relaxat în balonaș.

Per total mie mi-a plăcut cum s-a desfășurat acțiunea, i-aș da nota 9, singurul minus pe care îl are din partea mea, este, că nu te lasă să o săruți pe buze, în rest ne-am înțeles perfect.

Halatul a fost 200 RON, deși am petrecut mai mult de o ora cu ea, nu am fost grăbit deloc și nici măcar nu s-a uitat la ceas.

 

Mulțumesc frumos, Elena! 🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Salut băieți!

 

Într-o seara, butonând telefonul și neavând stare, dau peste topicul Elenei. O sun, îmi fac o programare și repede pregătirea de plecare. Mi-a explicat unde trebuie să vin, ajuns în fața blocului, o sun, îmi da detaliile necesare și urc la domnișoara Elena.

Îmi deschide ușa o blondă înaltă, numai buna de... strâns în brațe .

Foarte comunicativa fata, vorbareață și amabila. După puține discuții, ca să ne mai destindem puțin, primesc prosop curat și purced la dușul de dinaintea acțiunii.

Revenit de la baie, începem acțiunea, eu primul, ca doar eu sunt musafirul , după care facem schimb de tascuri și preia ea controlul. Pot spune ca este foarte curată domnișoara și cu o savarina de nu te mai saturi de ea. Face un oral neprotejat foarte bun, o scuipă, o linge, o savurează de zici ca ii acadea . Ii place sa se joace cu ea, ca dacă o lași, atâta da la manivela de nu se mai satură.

După oral punem caciulita, ii penetram piersicuța domnișoarei , schimbam doua poziții și termin relaxat în balonaș.

Per total mie mi-a plăcut cum s-a desfășurat acțiunea, i-aș da nota 9, singurul minus pe care îl are din partea mea, este, că nu te lasă să o săruți pe buze, în rest ne-am înțeles perfect.

Halatul a fost 200 RON, deși am petrecut mai mult de o ora cu ea, nu am fost grăbit deloc și nici măcar nu s-a uitat la ceas.

 

Mulțumesc frumos, Elena!

hmmm te puppp❤❤ " dau la manivela haa " aiss cat am ras ma bucur ca ți-a placut si sper sa ne revedem o zi frumoasa să ai dragulee
Link spre comentariu
Vizitator elena1307
Reputație: 0

Buna Elena. Lucrezi si duminica?

imi pare foarte rau .. dar mai sunt numai astazi , a intervenit ceva și trebuie sa plec de la deva ... anunț aici cand revin, poate pe 2 noiembrie sau mai tarziu un pic ❤❤❤ te puppp
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...