Sari la conținut

Noua in oras , Elena


Vizitator elena1307

Postări Recomandate

Vizitator elena1307
Reputație: 0

Am revenit la deva noul număr de telefon : 0721450217 , 100 lei fin 200 lei - ora , ca servicii : oral ( se poate neprotejat in functie de igienă 50 lei extra cu finalizare pe sani) , normal ( protejat ) 69 , săruturi pe corp , atingerii, diferite poziții , sex între sani, masaj de relaxare ( la ora ) va pup

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca tot m-am hotarat astazi sa fac recenzii pe unde am tot umblat, nu puteam sa o uit pe Elena. ðŸ˜

M-am intalnit cubea inainte de pandemie, locatie identica cu a diana120809, in zona hotel Deva. Super fata finuta si chiar putin timida. Sanii mari frumosi, poate putin plinta, 5-6 kg nu trebuiau sa fie 😠dat per total arata bine ( sa nu te superi pe mine elena). Am ales sa stau o ora undeva la 200 am dat. ON frumos, atenta la toate zonele... Stie ce face. Np... Se putea mai bine... Nu prea se misca darvsta frumos cum o asezi si geme frumos. Atitudine de noata 10 si nui grabita. De revenit, da merita, se face foarte placuta si iti vine sa tot staibcubea la povesti.

Note:

Locatie: acum nu stiu unde te aflii domnosoara ðŸ˜ðŸ˜

ON : 9 se misca bine si face si finalizarea

NP : 8 putin robotizata, dar ascultatoare sinincearca sa faca ce iti doresti

Ap: nu cred ca face

Fk: hmm parca da... Te saruta dar nu cu patima (precum roxana sau rebeca ðŸ˜)

Atitudine: 10 superba, zici ca esti cu prietena la povesti, se face foarte placuta.

 

Te pup elena si sper sa nu te fibderanjat recenzia mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Multumesc rapidg , nu am de ce sa ma supărrrrr 😂😂😂 poate , poate se duc ele kg in plus 😎😂😂, da probleme cu miscatul , lenea este de vină 😂😂 momentan sunt la cocoșul de aur 😂😂 apropo fk nu am facut , nu imi place 😂😂😂 te puppp si multumesc pentru recenzie , te mai astept cu mare drag 😘😘😘 ( cont nou ..)

Link spre comentariu

Am vizitato si eu ieri pe Elena deci ce sa zic eu nu am vazut nici un oeste cum a scris cineva pe aici trimis mesaj pe wattap programat totul ok ,o fata foarte frumoasa sanii foarte frumosi deci eu unu chiar m-am îndrăgostit de fata asta ,eu i dau 10 din toate punctele de vedere am platit 200 pentru o ora dar cu povestit cu tot cred ca a trecut o ora jumate , achitatat 200 lei din pacate nu am avut m-ai mult la mine ca i lasam mai mult dar data viitoare merg cu un buchet de flori ,deci fata asta pentru mine este wow tare de gasca nu am cuvinte ,nu fac reclama nu ma interesează ce zic altii asta e parerea mea.te pupa soferasul de cursa lunga

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am vizitato si eu ieri pe Elena deci ce sa zic eu nu am vazut nici un oeste cum a scris cineva pe aici trimis mesaj pe wattap programat totul ok ,o fata foarte frumoasa sanii foarte frumosi deci eu unu chiar m-am îndrăgostit de fata asta ,eu i dau 10 din toate punctele de vedere am platit 200 pentru o ora dar cu povestit cu tot cred ca a trecut o ora jumate , achitatat 200 lei din pacate nu am avut m-ai mult la mine ca i lasam mai mult dar data viitoare merg cu un buchet de flori ,deci fata asta pentru mine este wow tare de gasca nu am cuvinte ,nu fac reclama nu ma interesează ce zic altii asta e parerea mea.te pupa soferasul de cursa lunga

🤣 🤣 🤣 ai numărul ei personal de ai reușit să te programezi pe watsapp?

Sau i-ai trimis mesaj text pe numărul de munca? Watsapp pe nr de servici nu are!

ÃŽn rest, nu te contrazic, e de gașca tipa, ai ce vorbi cu ea, e deschisa, comunicativa!

 

Numai bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
cred ca aseară nu ai avut ce să faci... Multumesc ca imi aduci aminte pe unde mai umblu
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

cred ca aseară nu ai avut ce să faci... Multumesc ca imi aduci aminte pe unde mai umblu

Care-i faza cu pozele de pe Resita, ca nu se prea lovesc cu cele din recenziile de pe alte orașe Ne poti explica, sau n-au legătură unele cu altele? Multumesc!

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Care-i faza cu pozele de pe Resita, ca nu se prea lovesc cu cele din recenziile de pe alte orașe Ne poti explica, sau n-au legătură unele cu altele? Multumesc!

Poate face training altei colege și i-o fi împrumutat numărul de telefon. 😂😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...