Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Dupa o zi stresanta,hormoni

 ma conduc la Ane.

Programare facuta prin SMS,respectata din ambele parti.

Ajung la locul"faptei"ma intampina aceasi ingeras zambitor plin de viata,sunt invitat in camera fara"ganduri",

credeam ca stiu totul cum o sa decurga intalnire,am ramas placut surprins Ane iar a scos "asul din maneca"

Ane este Venus al zilelor noastre,care ma ajutat sa trec de rutina zilei,griji si alte probleme.

Am avut parte de un rasfat care nu se poate povesti,totul la superlative,ca sa revin cu picioarele pe pamant am fost invitat

la un suc,unde am pus"tara la cale"este o persoana placuta ai cu cine si ce sa povestesti.

Ane iti multumesc si pe aceasta cale pentru timpul petrecut impreuna.

 

Eu Venus tu Marte :)Planetele acestea pot dansa impreuna data viitoare :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fiind cu ceva treabă prin Mureș și citind recenziile Anemonei, s-a născut în mine o curiozitate și o dorință de a o cunoaște, așa că am pus mâna pe telefon, am sunat și după al doilea beep mi-a răspuns o voce caldă care mi-a comunicat că mă poate primi în puțin timp. Am ajuns la locație, unde am fost întâmpinat de un îngeraș blond într-o costumație sexxy care îi punea în valoare toate atuurile fizice. Din start am plecat de la ideea că îmi doresc de la această întâlnire să mă simt bine, să mă relaxez, sa uit de probleme și exact asta s-a întâmplat. Am optat pentru varianta cu o finalizare (OP și NP) + masaj. Tot ce vreau sa spun este că dacă există chimie, nu se poate sa nu plecați fericiți după întâlnirea cu aceasta făptură frumoasă. Îmi doresc să o reîntâlnesc pe Anemona cândva, in această viață sper eu, daca nu, macar in următoarea ( după cum spune ea ;) )

Note de 10 pe linie

Cadou 250 foarte bine investiți.

Te pup Anemona!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Fiind cu ceva treabă prin Mureș și citind recenziile Anemonei, s-a născut în mine o curiozitate și o dorință de a o cunoaște, așa că am pus mâna pe telefon, am sunat și după al doilea beep mi-a răspuns o voce caldă care mi-a comunicat că mă poate primi în puțin timp. Am ajuns la locație, unde am fost întâmpinat de un îngeraș blond într-o costumație sexxy care îi punea în valoare toate atuurile fizice. Din start am plecat de la ideea că îmi doresc de la această întâlnire să mă simt bine, să mă relaxez, sa uit de probleme și exact asta s-a întâmplat. Am optat pentru varianta cu o finalizare (OP și NP) + masaj. Tot ce vreau sa spun este că dacă există chimie, nu se poate sa nu plecați fericiți după întâlnirea cu aceasta făptură frumoasă. Îmi doresc să o reîntâlnesc pe Anemona cândva, in această viață sper eu, daca nu, macar in următoarea ( după cum spune ea ;) )

Note de 10 pe linie

Cadou 250 foarte bine investiți.

Te pup Anemona!

Te pup si eu ! :kiss3  :kiss3  :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator anymu_
Reputație: 0

Ati "sechestrat-o" cumva la Tg. Mures, nu de alta, dar mai lasati-o sa mai treaca si pe la Cluj, fiti mai buni macar acum de Pasti

Stai liniștit, revine ea :)

Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures

Inteleg colegi din Cluj,simt lipsa Anemonei,noi ne bucuram de preznta ei.

Nici nu vreau sa ma gandesc cand se va intoarce la Cluj,aceasi sentimente ne va macina si pe noi.

Daca sar putea am face acte de Tg Mures,hotararea este a ei,numai ea stie cat va sta aici.

Fiecare intalnire cu ea,este o experienta de neuitat.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu reușesc sa dau de ea și așa am făcut cont sper sa ma ajutați

Ceva tarife?

La ce ora prestează ?

Ce servici are ?

Nu găsesc nicăieri , rog unul sa ma lumineze

Asta e greu sa spui ce face și ce nu face. E fata care trăiește momentul. Prețul este 150 fin (preferă totul protejat parcă) Și 250 ora. Orarul e mai greu, mai are ceva treaba pe aici in oras..

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...