Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures

Inceput de an scolar in bratele Anemonei,nici ca se putea mai bine.

aceasi persoana cu caracter si profesionalism maxim.

Vorbele nu au nici un rost,trebuie trait  momentul,nici o intalnire nu seaman cu precedenta,

fiecare intalnire are farmecul ei aparte.despre actiune nu pot sa zic alt ceva decat ca a fost de vis,va spun cu falsa modestie.

In topul meu personal este capitan de "echipa"poarta nr 10.

Te pupa elevul tau corigent. Kupidon

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures

Dragi colegi am o rugaminte,sa lasam frustrarile,aroganta,rautatile,

nu merita Ane sa ne batem joc de pagina ei.

@zidezi si Ane merita sa fie tratata ca o doamna!!!!!!!!!!!

 

P.S.Ane te rog frumos sa ma ierti pt off topic,nu puteam ramane indiferent,pagina ta sa fie pt recenzi nu pt atacuri personale

 

Ciocane tari va doresc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Ai dreptate. Eu din pacate tot nu m-am sincronizat cu Ane .Dar stiu ca este o fata faina .Nu a intrat niciodata sa vorbeasca urat,mereu a dat dovadă de bun simt.

Se află în topul meu personal .Poate e mai bine sa nu ne mai atacam .

 

Te pup Ane si sper sa ne revedem !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Și în sfârșit scumpica de Ane a deschis magazinul de nebunii iar cum era de așteptat binenteles că am găsit de toate iar această lungă așteptare a fost răsplătită cu vârf și îndesat.

Aceiași locație frumoasă și curată.

Despre acțiune nu o să dau detalii întrucât cine a avut ocazia să o cunoască știe cam ce marfă de calitate are de oferit iar pentru cei care nu au avut ocazia să-i treacă pragul, recomand cu încredere.

Pup fată frumoasă și mulțumesc pentru întâlnirea de astăzi.

..abia o aștept pe următoarea

Multumesc ,intotdeauna o placere sa ne revedem  :hug1 .. :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Am reusit dupa multe incercari sa fac o programare... bucuros de reusita ma prezint la locatie, si descopar o frumuste de fata, o prezenta superba, un corp de nota 10+++ ,

atitudinea provocatoare, muzica ambientala .... toate elementele pentru o intalnire reusita.

Tot ce a urmat a fost super, muzica, dansul in fata oglinzii, un oral de vis.... pfffff ... actiunea nu o mai detaliez ca iara mi se face pofta 😜😜😜

Este chiar ireprosabila la toate aspectele 😘😘

Sper sa ne revedem in curand ... iti multumesc pentru clipele petrecute si te pup dulce Ane !!! 😘😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Inceput de an scolar in bratele Anemonei,nici ca se putea mai bine.

aceasi persoana cu caracter si profesionalism maxim.

Vorbele nu au nici un rost,trebuie trait  momentul,nici o intalnire nu seaman cu precedenta,

fiecare intalnire are farmecul ei aparte.despre actiune nu pot sa zic alt ceva decat ca a fost de vis,va spun cu falsa modestie.

In topul meu personal este capitan de "echipa"poarta nr 10.

Te pupa elevul tau corigent. Kupidon

Iti multumesc mult ,intotdeauna esti un "mare domn " ,placerea a fost din partea mea . :boob  .. :girly..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Inceput de an scolar in bratele Anemonei,nici ca se putea mai bine.

aceasi persoana cu caracter si profesionalism maxim.

Vorbele nu au nici un rost,trebuie trait  momentul,nici o intalnire nu seaman cu precedenta,

fiecare intalnire are farmecul ei aparte.despre actiune nu pot sa zic alt ceva decat ca a fost de vis,va spun cu falsa modestie.

In topul meu personal este capitan de "echipa"poarta nr 10.

Te pupa elevul tau corigent. Kupidon

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am reusit dupa multe incercari sa fac o programare... bucuros de reusita ma prezint la locatie, si descopar o frumuste de fata, o prezenta superba, un corp de nota 10+++ ,

atitudinea provocatoare, muzica ambientala .... toate elementele pentru o intalnire reusita.

Tot ce a urmat a fost super, muzica, dansul in fata oglinzii, un op de vis, .. pfffff ... actiunea nu o mai detaliez ca iara mi se face pofta

Este chiar ireprosabila la toate aspectele

Sper sa ne revedem in curand ... iti multumesc pentru clipele petrecute si te pup dulce Ane !!!

hei  :girly ..iti multumesc foarte mult  pentru vizita .Ai fost minunat si tu ..te pup  :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salutare,

 

Bucuros de reîntoarcerea Anemonei si cu ceva treburi prin Targu Mureș, nu puteam șa nu stabilesc o intalnire cu aceasta minunăție. Detaliile nu își au rostul, cei care au fost stiu despre de vorbesc. A fost o intalnire extraordinară , ca de obicei.

Totusi, desi eu nu sunt din zona, insa ajung destul de des, ma intreb cum de aceasta domnișoară nu este la top.

Te pup Anne si de abia aștept șa ne revedem.

Sporuri maxime va doresc.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Salutare,

 

Bucuros de reîntoarcerea Anemonei si cu ceva treburi prin Targu Mureș, nu puteam șa nu stabilesc o intalnire cu aceasta minunăție. Detaliile nu își au rostul, cei care au fost stiu despre de vorbesc. A fost o intalnire extraordinară , ca de obicei.

Totusi, desi eu nu sunt din zona, insa ajung destul de des, ma intreb cum de aceasta domnișoară nu este la top.

Te pup Anne si de abia aștept șa ne revedem.

Sporuri maxime va doresc.

 

După părerea mea Ane este la top de când a venit în Mureș iar la cât de modestă o cunosc personal prezenta ei în vreun top nu știu dacă ar incanta-o prea mult.

Iar dacă n-e uitam mai bine pe topicul ei de la Cluj e fata care a ajuns cel mai repede în top și din cate am văzut ea și-a cerut în mai multe rânduri retrogradarea de acolo.

Totuși nu cred că ar fi o idee rea să facem și noi pe Mureș un top iar Ane are deja ceva vechime și stabilitate la noi iar pentru faptul că s-a întors după vacanță tot la noi cu toate că e dorită mult în alte județe,de la mine unul are o propunere pentru top.

  • Like 3
Link spre comentariu

După părerea mea Ane este la top de când a venit în Mureș iar la cât de modestă o cunosc personal prezenta ei în vreun top nu știu dacă ar incanta-o prea mult.

Iar dacă n-e uitam mai bine pe topicul ei de la Cluj e fata care a ajuns cel mai repede în top și din cate am văzut ea și-a cerut în mai multe rânduri retrogradarea de acolo.

Totuși nu cred că ar fi o idee rea să facem și noi pe Mureș un top iar Ane are deja ceva vechime și stabilitate la noi iar pentru faptul că s-a întors după vacanță tot la noi cu toate că e dorită mult în alte județe,de la mine unul are o propunere pentru top.

Eu sunt pentru.

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

După părerea mea Ane este la top de când a venit în Mureș iar la cât de modestă o cunosc personal prezenta ei în vreun top nu știu dacă ar incanta-o prea mult.

Iar dacă n-e uitam mai bine pe topicul ei de la Cluj e fata care a ajuns cel mai repede în top și din cate am văzut ea și-a cerut în mai multe rânduri retrogradarea de acolo.

Totuși nu cred că ar fi o idee rea să facem și noi pe Mureș un top iar Ane are deja ceva vechime și stabilitate la noi iar pentru faptul că s-a întors după vacanță tot la noi cu toate că e dorită mult în alte județe,de la mine unul are o propunere pentru top.

Am reusit si eu sa imi fac o programare la ea ieri si am dicutat mai multe si a venit vorba de top .... si ea a zis ca nu isi doreste sa ajunga in top. acuma cine a fost pe la ea si o cunoaste stie ce isi doreste sigur nu o va vota sa ajunga in top :) 

  • Like 2
Link spre comentariu

 

După părerea mea Ane este la top de când a venit în Mureș iar la cât de modestă o cunosc personal prezenta ei în vreun top nu știu dacă ar incanta-o prea mult.

Iar dacă n-e uitam mai bine pe topicul ei de la Cluj e fata care a ajuns cel mai repede în top și din cate am văzut ea și-a cerut în mai multe rânduri retrogradarea de acolo.

Totuși nu cred că ar fi o idee rea să facem și noi pe Mureș un top iar Ane are deja ceva vechime și stabilitate la noi iar pentru faptul că s-a întors după vacanță tot la noi cu toate că e dorită mult în alte județe,de la mine unul are o propunere pentru top.

Si eu sunt pentru promovarea Anemonei la top. Sa avem si noi o fata la top pt.ca merita.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Mai colegi, subiectul acesta a mai fost discutat pe topicul Anemonei. Si-a spus si ea parerea, eu zic sa i-o respectati, atat decizia ei cat si pe ea.

Eu mi-as dori din tot sufletul sa ajunga in top ca merita, mi-a demonstrat-o de atatea ori, dar ea daca nu doreste, hai sa ramana aici unde este acum.

Cum am mai spus sa o pastram in topul nostru ca ea asta doreste. Sper sa nu supar pe nimeni cu postarea asta, dar asta este adevarul. 

Ane imi cer scuze, dar cel putin asta este parerea mea si o sustin pe ea intru totul.

Puteti da cateva pagini in urma si o sa vedeti parerea ei.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

 

Ea nu stie cat sta..Azi este dar mâine poate sa nu mai fie, nici ea nu stie.

Eu zic sa o ținem în topul nostru personal si sa nu o propunem in top cine o cunoaste stie ca ea nu isi doreste asta.

Ia uite colegu'că stă și n-e iubește pe toti 😉

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Din seria "Vizitati frumusetile patriei" azi episodul Anemona.Dupa 7 luni de asteptari de reintoarcere  la Cluj ieri mi-am luat inima in dinti si profitand de ceva putere am sprintat incolo. Ane e fata foarte frumoasa care stie sa te surprinda de fiecare data cu ceva inedit si de asta intotdeauna imi doresc s-o vizitez iar si iar  pentru a fi surprins cu artificii noi. Detalii din timpul actiunii n-o sa dau...cei care au fost la ea  stiu despre cei vorba iar pe cei noi ii asigur ca o sa fie foarte multumiti.

OP 10 bestial cu deep (eu am mai scris si in alte recenzii ca am pula mica si ma bucur intotdeuna de deep ;) )

NP 10...schimbat  4-5 pozitii

Pentru mine e chiar ce trebuie si o recomand oricui cu drag

Pule mari si tari!!!

  • Like 12
Link spre comentariu

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Salutari... stie cineva cat mai ramane ane in Mures?

Fără supărare acum.. Ti-ai făcut cont aici ca să pui prima întrebare aici?

..cam ciudat dar no..🤔

Cred că cel mai înțelept lucru era să te adresezi ei cu această întrebare.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...