Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Lasa nu te plange , ultima data mi-ai facut parul ca pus pe bigudiuri  :laugh2  :laugh2  :laugh2 ...Patul inca rezista  :bow

Dă-l încolo de pat că-ţi cumpăr altul

Bine că rezistă tavanul la vecinii de dedesubt

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Dacă ar fi după mine. Nu te doream aici. Inevitabilul sa întâmplat.

Doar te-am felicitat. Asa e frumos.

Iar dacă ar fi sa nu mai scriu nimic pe aici (pe forum în general) doar pentru ca tu sa fii unde ai vrea. As face-o cu ochii închiși.

:hug1  :hug1  :hug1

 

Te imbratisez !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

           Fiind cam ocupat luna aceasta, abea acum reusesc sa ii scriu o recenzie si Anemonei. 

           Fiind seceta pe la noi pe forum, iar publi nu ma ajuta nici el prea mult, zic sa dau o fuga pana la Anemona (acum ceva zile), sa petrec cateva ore in compania ei placuta.           

           Sun de dimineata, si am stabilit detaliile. Spre dupa amiaza ajung si eu la ea, si de data asta a vrut sa ma ia tare in primire, abea apucasem sa ma descalt...ca deja ma si tragea dupa ea in dormitor, unde din nou, m-a ajutat cu dezbracatul in felul ei senzual si sexy.

           Din nou oral unde mi-a dat optiunea sa o ajut eu cu ritmul tinand-o de cap...apoi cateva pozitii de normal, alternate de cate o repriza de oral. 

           Dupa terminarea actiunii, ne-am intins la povesti restul timpului, la un ceai si tigari.

 

           Cu ocazia asta te-as felicita pt promovarea la top, dar ma abtin, stiu ca nu doreai. Te pup si ne vedem! ;)

aveti multe fete in Sibiu ..si tu scrii ca e seceta la voi  :laugh2 ..

 

te pup ..a fost o placere  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

           Fiind cam ocupat luna aceasta, abea acum reusesc sa ii scriu o recenzie si Anemonei. 

           Fiind seceta pe la noi pe forum, iar publi nu ma ajuta nici el prea mult, zic sa dau o fuga pana la Anemona (acum ceva zile), sa petrec cateva ore in compania ei placuta.           

           Sun de dimineata, si am stabilit detaliile. Spre dupa amiaza ajung si eu la ea, si de data asta a vrut sa ma ia tare in primire, abea apucasem sa ma descalt...ca deja ma si tragea dupa ea in dormitor, unde din nou, m-a ajutat cu dezbracatul in felul ei senzual si sexy.

           Din nou oral unde mi-a dat optiunea sa o ajut eu cu ritmul tinand-o de cap...apoi cateva pozitii de normal, alternate de cate o repriza de oral. 

           Dupa terminarea actiunii, ne-am intins la povesti restul timpului, la un ceai si tigari.

 

           Cu ocazia asta te-as felicita pt promovarea la top, dar ma abtin, stiu ca nu doreai. Te pup si ne vedem! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

 

https://youtu.be/qOjc7r2PQN8

 

 

Postez aici

 

 

 

La locul potrivit, în momentul potrivit.

Ce loc, ce pat si ce moment?

Un vis real obedient.

Ce companie ai avut?

Si totul cum ti s-a parut?

Dansand aceasta melodie,

Ane fiinta cea zglobie,

Te-a fascinat, te-a inspirat,

Si melodia ai postat.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

....

Voi învăța să-ți mulțumesc,

Pentru ce faci și ce gândești

Tu ești un dar Dumnezeesc,

Ce dragostea o răspândești!

 

Nu știu de unde ai răbdarea,

Să mă asculți cu tot ce spun,

Privirea ta îmi schimbă starea

Mă faci să fiu un om mai bun!

 

Eu cred acum că te-ai născut

S-aduci doar bucurii în viață,

De când pe tine te-am văzut

Eu simt că soarta mă răsfață!

 

Nu știu de voi putea vreodată

A fi așa cum tu iubire-ai merita

Dar îți ofer o prietenie curată,

Și mii de versuri îți voi dedica!

 

.....🤗🤗😘

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

o noua intalinire cu acest suflet minunat , acelasi trup seducator , aceeasi privire patrunzatoare ....pe scurt o fiinta deosebita . Notiunea timpului langa ea se pierde , atingerea trupurilor se contopesc , totul la superlativ ....multumesc Ane pt acest inceput de saptamana

Pana data viitoare tot ce e frumos sa fie in dreptul tau .....

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Felicitari fata! :clapp Felicitari Mures! (era cazul sa umpleti vidul de la top). :hihat

Din cate tin minte am incercat si eu o data sa o vizitez, dar astrele nu s-au aliniat corespunzator. Acum voi fi nevoit sa-i fac o vizita, fiind vorba de o muza care inspira versuri...

  • Like 7
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Și eu as vizita o dar nu pune nici o poza că să mă convingă. Tot așa au făcut alții recenzii la unele cat de frumoase și bune sunt și când m-am dus aveau bune pe cur

Ar fi tentat un videoclip cu ane

Nu te-ai plictisit? Eu cam da.

Ai evoluat într-o lună.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Eu nu evoluez! Nu sunt peste

La modul in care cam peste tot ceri poze si sau videouri, e clar ca nu esti peste. In cel mai bun caz esti un labar amator. Nici aici nu reusesti sa ajungi in categoria de profesionisti...

 

Imi pare rau pentru off-topic, dar... De data asta nu m-am putut abtine...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

....

Voi învăța să-ți mulțumesc,

Pentru ce faci și ce gândești

Tu ești un dar Dumnezeesc,

Ce dragostea o răspândești!

 

Nu știu de unde ai răbdarea,

Să mă asculți cu tot ce spun,

Privirea ta îmi schimbă starea

Mă faci să fiu un om mai bun!

 

Eu cred acum că te-ai născut

S-aduci doar bucurii în viață,

De când pe tine te-am văzut

Eu simt că soarta mă răsfață!

 

Nu știu de voi putea vreodată

A fi așa cum tu iubire-ai merita

Dar îți ofer o prietenie curată,

Și mii de versuri îți voi dedica!

 

.....

Multumesc ..repet mai surprins .. astept una in privat   :blushing2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Felicitari fata! :clapp Felicitari Mures! (era cazul sa umpleti vidul de la top). :hihat

Din cate tin minte am incercat si eu o data sa o vizitez, dar astrele nu s-au aliniat corespunzator. Acum voi fi nevoit sa-i fac o vizita, fiind vorba de o muza care inspira versuri...

Data viitoare  ,sper sa pot alinia eu astrele sa ne putem vedea  :girly

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

o noua intalinire cu acest suflet minunat , acelasi trup seducator , aceeasi privire patrunzatoare ....pe scurt o fiinta deosebita . Notiunea timpului langa ea se pierde , atingerea trupurilor se contopesc , totul la superlativ ....multumesc Ane pt acest inceput de saptamana

Pana data viitoare tot ce e frumos sa fie in dreptul tau .....

Multumesc  :girly esti un dragut intotdeauna ..

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...