Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

De când așteptăm să se reîntoarcă frumoasa Anemona, sa ne delecteze cu dansurile ei suave și servicii de nota 10. După o pauza binemeritata pentru ea a revenit cu forte proaspete și astfel am avut iarăși o întâlnire plina de surprize și artificii.

Te pup frumoasa Anemona, îți mulțumesc pentru tot ceea ce reușești sa trezești în mine. Îți doresc o sedere cât mai plăcută pe meleagurile noastre.

"Impecabilul"

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

Anemona este ca un drog, odată început nu îl mai poți lăsa, ieri fiind doar o vizita scurta, astăzi am fost din nou sa îmi iau doza de la Anemona. Din nou o întâlnire plina de surprize și adrenalină. Ane ești o frumusețe de fata. Îți mulțumesc pentru clipele trăite împreună. Te pup

"Impecabilul"

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Ane raspunde si la telefon .🥰🙃tot incerc sa te sun tu frumoasa fata

Destul de greu de prins la telefon de când a revenit. Și eu cu greu am reușit să prind zilele trecute o programare prin sms dar iti spun că a meritat toată insistenta.

Parcă mai frumoasă și mai sexi ca niciodată plus că pe lângă fluturașii aceia frumoși proaspăt tatuati pe spate parcă și funduleÅ£ul îl are parcă mai bombat ceea ce facea ca priveliștea la doggy să fie superbă.

Sunt convins că până la urmă o sa-ti răspundă că doar ești client cu state vechi la frumoasa blondină.

Baftă colegu!😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

De când așteptăm să se reîntoarcă frumoasa Anemona, sa ne delecteze cu dansurile ei suave și servicii de nota 10. După o pauza binemeritata pentru ea a revenit cu forte proaspete și astfel am avut iarăși o întâlnire plina de surprize și artificii.

Te pup frumoasa Anemona, îți mulțumesc pentru tot ceea ce reușești sa trezești în mine. ÃŽți doresc o sedere cât mai plăcută pe meleagurile noastre.

"Impecabilul"

Multumesc de vizita 🤗
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Destul de greu de prins la telefon de când a revenit. Și eu cu greu am reușit să prind zilele trecute o programare prin sms dar iti spun că a meritat toată insistenta.

Parcă mai frumoasă și mai sexi ca niciodată plus că pe lângă fluturii aceia frumoși proaspăt tatuati pe spate și funduleÅ£ul îl are parcă mai bombat ceea ce facea ca priveliștea la doggy să fie superbă.

Sunt convins că până la urmă o sa-ti răspundă că doar ești client cu state vechi la frumoasa blondină.

Baftă colegu!

Multumesc de vizita 🤗🤗
Link spre comentariu
  • Oras:europa
  • Oras:europa

S-au aliniat astrele,am revizitat-o pe superba domnisoara Ane,are ceva aparte,stie ce si cum sa te faca sa te trimita in al noualea cer.

A demonstrat din nou este o persoana cu mult caracter si personalitate.

Iti multumesc pt primire,totul a fost la superlativ,ce note as putea da la o "profesoara in arta amorului"

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Lucrezi azi Ane?

Vissian ! Și eu o caut dar nu răspunde, era motivul pentru care treceam prin Mureș și motivul pentru care recenziile îmi ieșeau așa. Practic era inspirațiea . Când ea era la muncă atunci ieșeam la "vânat", dacă nu îmi răspunde săptămână asta la mesaj .... Nici eu nu prea mai am motive sa pun recenzii pe aici , le pun pe foaie și citesc pe forum .

De fiecare data ieșeam la ea apoi la alta fata si tot așa.

A fost singurul abonament al meu . Până apare eu unul trag (din nou) cortina.

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Vissian ! Și eu o caut dar nu răspunde, era motivul pentru care treceam prin Mureș și motivul pentru care recenziile îmi ieșeau așa. Practic era inspirațiea . Când ea era la muncă atunci ieșeam la "vânat", dacă nu îmi răspunde săptămână asta la mesaj .... Nici eu nu prea mai am motive sa pun recenzii pe aici , le pun pe foaie și citesc pe forum .

De fiecare data ieșeam la ea apoi la alta fata si tot așa.

A fost singurul abonament al meu . Până apare eu unul trag (din nou) cortina.

Ia uite motivul pentru care nu răspunde la mesaje.. A fost ocupată cu mine mai toată ziua și e posibil să fie ocupată toată săptămâna iar fata când lucrează nu răspunde la mesaje. Pricepi sau trebuie sa-ti desenez?
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Buna seara!

 

Zilele trecute, dupa destul de mult timp, am reușit sa o revizitez pe Anemona.

 

Știind ca voi trece prin Tg.Mureș, am trimis din timp un sms (fără prea multe așteptări - ma tine minte, nu ma tine, am noroc, nu am...) și spre surprinderea mea am reușit sa primesc răspuns afirmativ de la domniță. M-a dirijat către locație: bloc nou, discret și accesibil.

 

Anemona este o drăguța, poate prea drăguța pentru un timorat ca mine 😳🥴. Este aceeași păpușică pe care o știam și pe care și voi o știți.

 

Am fost din nou încântat de dansul, zâmbetul și modul ei lipicios de a te relaxa. A fost din nou o experiența placuta pe care abia astept sa o repet.

 

Locație 10 (detalii oferă domnișoara), tot ce trebuie pentru a fi de 10.

OP - 9,5 - nu sunt fan OP deși tehnica Anemonei este prea buna și nu rezist mult.

NP - 10 - e bun tare, știu de datata trecută ca de data asta nu am mai apucat 🥰

 

 

Anemona, îți multumesc pentru vizita! Astept cu nerăbdare sa îmi iau revanșa și cu restul “nebunilorâ€.

 

Numai bine!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Buna seara!

 

Zilele trecute, dupa destul de mult timp, am reușit sa o revizitez pe Anemona.

 

Știind ca voi trece prin Tg.Mureș, am trimis din timp un sms (fără prea multe așteptări - ma tine minte, nu ma tine, am noroc, nu am...) și spre surprinderea mea am reușit sa primesc răspuns afirmativ de la domniță. M-a dirijat către locație: bloc nou, discret și accesibil.

 

Anemona este o drăguța, poate prea drăguța pentru un timorat ca mine . Este aceeași păpușică pe care o știam și pe care și voi o știți.

 

Am fost din nou încântat de dansul, zâmbetul și modul ei lipicios de a te relaxa. A fost din nou o experiența placuta pe care abia astept sa o repet.

 

Locație 10 (detalii oferă domnișoara), tot ce trebuie pentru a fi de 10.

OP - 9,5 - nu sunt fan OP deși tehnica Anemonei este prea buna și nu rezist mult.

NP - 10 - e bun tare, știu de datata trecută ca de data asta nu am mai apucat

 

 

Anemona, îți multumesc pentru vizita! Astept cu nerăbdare sa îmi iau revanșa și cu restul “nebunilor”.

 

Numai bine!

Multumesc de vizita, cu mare drag ne vom revedea    :girly  :feet  :hug1

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...