Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 17.02.2021 la 17:50, vipera 69 a spus:

Am revizitat-o pe superba Ane in noua locatie,totul a decurs ca la carte nimic de reprosat.

Aceasi gazda primitoare,grijulie atenta la dorinte, Pacat ca nu pot opri timpul cand sunt cu ea,zboara prea repede,

totul se compenseaza cu calitatea serviciilor,am observat un nou accesoriu un piercing discret,placut vederi.

Pt mine serviciile au fost de nota 10,am primit exact ce a ce am dorit.

Iti multumesc frumos Ane pt tot,este o sarbatoare timpul petrecut cu tine!

multumesc  de vizita ..te pup 🥰🥰🥰🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 13.02.2021 la 21:51, mudura a spus:

Pentru mine de cate ori te vizitez esti un paradox.

Cum e posibil sa ai așs un chip frumos, niste ochi fermecatori, corp ametitor, buze senzuale, esti o adevarata papusica si sa te transformi sexual manifestandu-te ca o femeie fatala? Asta desi tu inca esti o copila. :)

Ultima noastra intalnire m-a dat peste cap. Sper ca maine sa ne vedem iarasi.

 

Te pup.

😂😂😂 te imbratisez

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Daca tot am intrat sa iti urez o primavara faina si plina de căldură, asa cum esti si tu, vreau sa iti mai multumesc si pentru primirea calduroasa de care am avut parte👩 impreuna cu a mea nava spatială colorată si parfumată💐, insoțita si de animăluțul meu de companie🐶😘

Stiu că-ti sunt drag si nu ai vrut sa imi dai drumul sa plec, dar ce să-i facem, viața e cruntă uneori si trebuie sa o acceptam😝
 

Inca odată, iti doresc o primavara faină! Pup😘

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Aspect și comportament impecabil. Și într-adevăr ne îndrăgește pe toți, se cunoaște cum vorbește de ardeleni.

Revin și cu recenzia într-o zi.

 

Te pup Ane!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

În cazul Anemonei cuvintele nu își mai au rostul, rămân doar trăirile, senzațiile și fluturașii pe care ii simți prin fiecare atingere, mângâiere, sărut pe care ți-l oferă. Restul va las pe cei care încă nu ați avut plăcerea sa o cunoașteți sa descoperiți. Și sa va pun imaginația în mișcare imaginați-vă un scaun și melodia asta :

Te pup Anemona, sa ramai la fel de faina! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

....seara buna , incep sa astern pe aceasta pagina o traire din aceasta dupa amiaza cu fiinta angelica in bratele careia timpul fuge ca nebunul , insa eu vreau sa.l opresc .  De fiecare data bebilina ma surprinde placut prin ceea ce imi ofera , insa astazi era atat de senzuala , de atragatoare ....incat nu ma putea satura de ea   . Acele miscari lascive ale ei pe ritmuri de muzica , pur si simplu te face sa o doresti iar si iar ....
  Trairile din fata oglinzi , in care privesti chipul ei cum te stoarce ....apoi diferite pozitii , in care pur si simplu te lasa fara aer ....le poti trai doar in prezenta ei si doar fiind in bratele ei  ......altfel totul e greu de descris in cuvinte .
  Socializarea cu ea si felul ei de a fi mereu zambitoare o face o fata de nota maxima atat in aceasta privinta , cat si in celelalte care le ofera .
Te pup dulce bebilina si sa ramai mereu asa ....pt mine , pt ca e ceea ce am nevoie
Sa ai grija de tine si grija de mine 😘😘😚........imbratisare bebilina mirifica

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...