Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:Neumarkt am Mieresch
  • Oras:Neumarkt am Mieresch
1 hour ago, lewis44 said:

Daca accepti si CIM, SIGUR ne vedem.

Tu esti batut in cap cu atatea vlone. Oricum nu face cim.
 

Orienteaza-te ca sigur esti vreo pasarica sau un solzos.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 03.02.2021 la 17:14, calatoru42 a spus:

Am reusit să ajung din nou la Anemona unde de fiecare data cănd o vizitez ma surprinde cu chipul ei si servicile oferite.

Este o fata de top cu servicii de top ,pentru multi comentariile nu își mai au rostul.

Petrecut o oră demențială  unde pot spune că abia aștept următoarea întâlnire cu ea.

multumesc de vizita ....😍😍😍🥰🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 02.02.2021 la 22:22, daniel1900 a spus:

Dupa un nou inceput de luna aglomerat si cu ceva “batai de cap” ce puteam face mai bine decat sa mai bifez o vizita pe la fata asta frumoasa...
Multumesc Ane! Esti afrodisiacul perfect.

 

🤗🤗🤗🤗🤗 te pup multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna tuturor,

Am vrut să încep aceasta recenzie  pozitiv, și chiar asa încep. Am fost să o revad pe Ane, am râs, am glumit, ne-am îmbrățișat, am dansat și ne-am tras o ca nebunii.

Pentru cei ce încă nu știu are o alta locație, mai aproape de mine putin, dar tot la fel de frumoasa.

Pe Ane am gasit o la fel de zâmbitoare și cu ch3f de vorbă ca intotdeauna, la fel de frumoasa și excitantă cu formele ei bombate.

După dus am trecut la dans, oral și vreo 3 poziții excitantă de NP.

Am socializat vreo 15 min pentru ca ai ce poveștii cu ea.

Si apoi runda 2 cu oral și iar vreo 2-3 poziții de NP.

A fost o vizită frumoasa, prima pentru mine pe anul asta. O sa o repet curând.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 53 minute, boss6310 a spus:

Pe unde e noua locație?

La vreo juma de litru de combustibil mai aproape de mine...Deci.. Economie 😁

Glumeam colegu! 😉

Abia aștept și eu să inaugurez noua locatie. 

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lehelx
Reputație: 0

Tocmai ce am vizitat-o pentru a doua oara Duminica, aceasta domnisoara frumoasa. Prima oara nu am reusit sa scriu o recenzie dar o fac acum.

Ane este o femeie foarte senzuala,manierata si foarte sociabila. Te asteapta mereu cu zambetul pe buze si incearca sa dea tot ca sa te simti bine si sa pleci bine dispus de la ea. Mai rar asa ceva. Serviciile ei sunt de o calitate foarte inalta. Nu o sa intru in detalii pentru ca ar trebui sa scriu romane dar cei care au fost stiu despre ce vorbesc.

Recomand tuturor celor care cauta ceva special. Are o locatie noua, tot in zona Tudor.

Multumesc Ane pentru clipele frumoase, esti senzationala. Te pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 11 ore, reemy79 a spus:

La vreo juma de litru de combustibil mai aproape de mine...Deci.. Economie 😁

Glumeam colegu! 😉

Abia aștept și eu să inaugurez noua locatie. 

 

Salut.

Nu e chiar juma de  litru.

Dar dacă vii ca mine din afara orașului, traversezi Ghe. Doja,  e mult mai aproape noua locație.

Știu de gluma. Stai linistit.

Trăim să râdem și să futem.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures

Buna seara stimati colegi !

O noua vizita la Anemona,nu credeam ca mai are un "as in maneca" cu care ma poate surprinde,am descoperit o noua calitate pe care o stapaneste cu maiestrie. Este o calauza extraordinara, G P S-ul este mic copil pe langa ea cum ma condus la noua locatie.

Aceasi primire calda plina de senzualitate,despre actiunea in sine nu are rost sa mai povestesc,totul a fost la superlativ'

o recomand pentru cei care nu au vizitat-o. 

Ane iti multumesc pt tot,ai fost si vei fi profesoara mea adorata.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Dupa 4 luni de zile, am putut si eu sambata sa ajung la Ane. Asta din cauza carantinarii si ca nu am avut cu ce sa ajung in Mures.

Norocul mia suras sambata, putin surprins si eu ca este in locatie noua. Locatia este pe strada Gloriei, bloc nou, apartamentul seamana foarte mult cu vechiul, doar ca la baie numai are cada doar o cabina de dus.

Despre Ane ce sa mai zic, aceasi fata frumoasa, zambareata, binedispusa, cu aceleasi servicii de calitate cum stiu multi. A fost o ora frumoasa cu de toate. 

Ane te pup, ramai la fel ca si pana acum.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 09.02.2021 la 11:49, Vizitator lehelx a spus:

Tocmai ce am vizitat-o pentru a doua oara Duminica, aceasta domnisoara frumoasa. Prima oara nu am reusit sa scriu o recenzie dar o fac acum.

Ane este  foarte senzuala,manierata si foarte sociabila. Te asteapta mereu cu zambetul pe buze si incearca sa dea tot ca sa te simti bine si sa pleci bine dispus de la ea. Mai rar asa ceva. Serviciile ei sunt de o calitate foarte inalta. Nu o sa intru in detalii pentru ca ar trebui sa scriu romane dar cei care au fost stiu despre ce vorbesc.

Recomand tuturor celor care cauta ceva special. Are o locatie noua, tot in zona Tudor.

Multumesc Ane pentru clipele frumoase, esti senzationala. Te pup.

te pup si multumesc pentru vizita ,a fost o placere 🥰

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 08.02.2021 la 18:08, thomas69 a spus:

Buna tuturor,

Am vrut să încep aceasta recenzie  pozitiv, și chiar asa încep. Am fost să o revad pe Ane, am râs, am glumit, ne-am îmbrățișat, am dansat și ne-am tras o ca nebunii.

Pentru cei ce încă nu știu are o alta locație, mai aproape de mine putin, dar tot la fel de frumoasa.

Pe Ane am gasit o la fel de zâmbitoare și cu ch3f de vorbă ca intotdeauna, la fel de frumoasa și excitantă cu formele ei bombate.

După dus am trecut la dans, oral și vreo 3 poziții excitantă de NP.

Am socializat vreo 15 min pentru ca ai ce poveștii cu ea.

Si apoi runda 2 cu oral și iar vreo 2-3 poziții de NP.

A fost o vizită frumoasa, prima pentru mine pe anul asta. O sa o repet curând.

🥰🥰multumesc de vizita ..te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 10.02.2021 la 19:38, angelmro a spus:

Dupa 4 luni de zile, am putut si eu sambata sa ajung la Ane. Asta din cauza carantinarii si ca nu am avut cu ce sa ajung in Mures.

Norocul mia suras sambata, putin surprins si eu ca este in locatie noua. Locatia este pe strada Gloriei, bloc nou, apartamentul seamana foarte mult cu vechiul, doar ca la baie numai are cada doar o cabina de dus.

Despre Ane ce sa mai zic, aceasi fata frumoasa, zambareata, binedispusa, cu aceleasi servicii de calitate cum stiu multi. A fost o ora frumoasa cu de toate. 

Ane te pup, ramai la fel ca si pana acum.

Multumesc de vizita pana la urma ne-am sincronizat 😁🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 09.02.2021 la 20:02, kupidon a spus:

Buna seara stimati colegi !

O noua vizita la Anemona,nu credeam ca mai are un "as in maneca" cu care ma poate surprinde,am descoperit o noua calitate pe care o stapaneste cu maiestrie. Este o calauza extraordinara, G P S-ul este mic copil pe langa ea cum ma condus la noua locatie.

Aceasi primire calda plina de senzualitate,despre actiunea in sine nu are rost sa mai povestesc,totul a fost la superlativ'

o recomand pentru cei care nu au vizitat-o. 

Ane iti multumesc pt tot,ai fost si vei fi profesoara mea adorata.

🥰🥰Multumesc de vizita o placere sa ne revedem 😘😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neumarkt am Mieresch
  • Oras:Neumarkt am Mieresch

Pentru mine de cate ori te vizitez esti un paradox.

Cum e posibil sa ai așs un chip frumos, niste ochi fermecatori, corp ametitor, buze senzuale, esti o adevarata papusica si sa te transformi sexual manifestandu-te ca o femeie fatala? Asta desi tu inca esti o copila. :)

Ultima noastra intalnire m-a dat peste cap. Sper ca maine sa ne vedem iarasi.

 

Te pup.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neumarkt am Mieresch
  • Oras:Neumarkt am Mieresch

Imi cer scuze pentru eventualele greseli de scriere si/sau exprimare. Si pentru ca sunt doua postari.

Inca sunt sub influenta frumoasei Anemona.

 

Cum si pentru altii esti in topul lor si pentru mine esti la fel.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:europa
  • Oras:europa

Am revizitat-o pe superba Ane in noua locatie,totul a decurs ca la carte nimic de reprosat.

Aceasi gazda primitoare,grijulie atenta la dorinte, Pacat ca nu pot opri timpul cand sunt cu ea,zboara prea repede,

totul se compenseaza cu calitatea serviciilor,am observat un nou accesoriu un piercing discret,placut vederi.

Pt mine serviciile au fost de nota 10,am primit exact ce a ce am dorit.

Iti multumesc frumos Ane pt tot,este o sarbatoare timpul petrecut cu tine!

  • Like 2
Link spre comentariu
1 hour ago, vipera 69 said:

Am revizitat-o pe superba Ane in noua locatie,totul a decurs ca la carte nimic de reprosat.

Aceasi gazda primitoare,grijulie atenta la dorinte, Pacat ca nu pot opri timpul cand sunt cu ea,zboara prea repede,

totul se compenseaza cu calitatea serviciilor,am observat un nou accesoriu un piercing discret,placut vederi.

Pt mine serviciile au fost de nota 10,am primit exact ce a ce am dorit.

Iti multumesc frumos Ane pt tot,este o sarbatoare timpul petrecut cu tine!

Un piercing nou unde?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
Acum 6 ore, macbook1 a spus:

Un piercing nou unde?

Știam că pasionații de Macbook sunt inteligenți. Încearcă să nu devii excepția.
 

Sună și întreabă. E cel mai ușor de aflat.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...