Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

...papusica ..m-ai zapacit azi ..si acum ma gandesc la tine .

Iti multumesc mi-ai facut dimineata superba ..aratai perfecta.

Te pup Ane nu sunt cuvinte sa descriu trairea cu tine...

Melodia asta am ascultat-o cand am plecat de la tine ..pluteam

 

 

.Nu stiam melodia asta ..MULTUMESC  :girly  :girly ..te pup 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

   Scuzele mele my friend. :bow  Ai intrat cu BMW ul un pic prea tare am eu așa o mică eroare când văd marca și nu văd șoferul :laugh2 . Cu al optulea nivel așa e. Ne-am "ciocnit" puțin mai tare, e normal asta! O vizitez destul de des. 

    Dar nu cred că o deranjez! Vara asta trebuie să mă "ard" mai tare la Anemona.  :laugh2

   Te pup Ane! 

 

 

Eu zic sa lasi  BMW-ul ..Lasa si BUG MAFIA ..Suie-te in Range Rover (stiu ca esti fanul firmei )...da volumul la maxim ..inchide geamurile ..

 (ignora versurile  dar nu ritmul piesei ..... cand calci acceleratia .......Sa vezi ce zen te simti  :girly  :girly nu iti mai trebuie tamponari  :hug1

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pvT7mDwZ7Hw

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Ane și a fost intens, atât de intens încât orice încercare de a descrie ceva ar fi în van. Am primit mult mai mult decât mi-am putut imagina. Aveți mare grijă cum conduceți după întâlnirea cu ea, eu era sa fac două accidente și am intrat pe interzis [facepalm].

 

Îmi doream de mult să întâlnesc o persoană ca tine. Mulțumesc pentru că mi-ai oferit ocazia să te cunosc! Ești un om foarte fain!

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

Azi fiind o zi mai speciala pentru mine, am spus sa o încep cu dreptul în bratele frumoasei Anemona, totul fiind mult peste așteptările mele.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ Detaliile nu își mai au rostul totul fiind WOW.

Mulțumesc încă o data pentru tot ce ai reușit sa faci Anemona!!!

"Impecabilul" 😘😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Singura concluzie logică la care pot să ajung vizavi de persoana ta este următoarea:

 

Ești OLIGOFREN!

🤣🤣😂😂😂

Numai colericul m-a facut sa mai rad in asa hal...mda...omul nu are "soft skills" si este frustrat...daca va da pe Google translate apoi pe un dictionar frazeologic...poate afla ce inseamna... nu intelege ca fetele discrete si cu suficienti neuroni, nu accepta spalarea rufelor in public chiar daca activitatea lor este oarecum " publica "...si pe masura ce programul lor este din ce in ce mai ocupat de cei cunoscuti, cu abonament,si/sau fata are reguli nescrise clare ( majoritatea scrise de colericul..

.dar degeaba pt multi...din fericire nu toti ) chiar si micile derapaje pot fi sanctionate rapid...pt a ramane doar favoritii in joc...🤔... cand arati p cineva cu un deget, alte trei arata catre tine...la care din ele ar trebui vazut prima data ce probleme sunt 🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Ce aveți măi de împărțit iarăși pe aici?

Mergeți și simÅ£iÅ£i-vă bine cât mai avem încă o frumusețe de fată ca Ane în oraș.

Nu cred că-și au rost asemenea contre aici pe pagina fetei.

Există PM unde se pot rezolva..

Noapte faină la toti și ciocane tari! 😉

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am vizitat-o pe Ane și a fost intens, atât de intens încât orice încercare de a descrie ceva ar fi în van. Am primit mult mai mult decât mi-am putut imagina. Aveți mare grijă cum conduceți după întâlnirea cu ea, eu era sa fac două accidente și am intrat pe interzis [facepalm].

 

Îmi doream de mult să întâlnesc o persoană ca tine. Mulțumesc pentru că mi-ai oferit ocazia să te cunosc! Ești un om foarte fain!

 

Iti multumesc pentru vizite ,a fost o placere sa te cunosc  :kiss3  :girly

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Numai colericul m-a facut sa mai rad in asa hal...mda...omul nu are "soft skills" si este frustrat...daca va da pe Google translate apoi pe un dictionar frazeologic...poate afla ce inseamna... nu intelege ca fetele discrete si cu suficienti neuroni, nu accepta spalarea rufelor in public chiar daca activitatea lor este oarecum " publica "...si pe masura ce programul lor este din ce in ce mai ocupat de cei cunoscuti, cu abonament,si/sau fata are reguli nescrise clare ( majoritatea scrise de colericul..

.dar degeaba pt multi...din fericire nu toti ) chiar si micile derapaje pot fi sanctionate rapid...pt a ramane doar favoritii in joc...... cand arati p cineva cu un deget, alte trei arata catre tine...la care din ele ar trebui vazut prima data ce probleme sunt

:bow  :bow Stefan, poate astrele se aliniaza si mai ai  drum prin Mures  :boob

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ce aveți măi de împărțit iarăși pe aici?

Mergeți și simţiţi-vă bine cât mai avem încă o frumusețe de fată ca Ane în oraș.

Nu cred că-și au rost asemenea contre aici pe pagina fetei.

Există PM unde se pot rezolva..

Noapte faină la toti și ciocane tari!

:boob  :boob

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Azi fiind o zi mai speciala pentru mine, am spus sa o încep cu dreptul în bratele frumoasei Anemona, totul fiind mult peste așteptările mele. Detaliile nu își mai au rostul totul fiind WOW.

Mulțumesc încă o data pentru tot ce ai reușit sa faci Anemona!!!

"Impecabilul"

Multumesc ,mereu e o placere  :kiss3  :kiss3

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
Vreau și eu să îți trimit un mesaj și nu pot că ai mesageria plină.
 
Am vrut să îți trimit melodia ce a început la radio imediat ce am plecat de la tine. Să fie vreun mesaj al "astrelor" că trebuie să vin "seară de seară"?  :hmmm

Te pup Ane!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizuit pe Ane o domnișoară superbă.

Apartamentul curat nota 10.Gel de dush,prosop .

E la fel micuță blonda fizic frumoasa cu un corp superb.

Este profesională daca te comporți bine te face te simti bine.

Miroase bine curata zâmbește servicii de top

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu spun, nu tac , nu stiu ce fac,

Nu cred, întreb, visez și zac,

Caci nu stiu daca am visat,

Sau e aievea un oftat.

 

Te-am intalnit ? Sau tu pe mine?

A fost așa? Sau a fost bine?

A fost un vis? Au fost doar astre?

E visul meu ? Visele noastre?

 

Cu stima,

A.

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...