Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ia uite motivul pentru care nu răspunde la mesaje.. A fost ocupată cu mine mai toată ziua și e posibil să fie ocupată toată săptămâna iar fata când lucrează nu răspunde la mesaje. Pricepi sau trebuie sa-ti desenez?

:girly  :girly Ai uitat ceva la mine ....daca nu vii sa ti-l inapoiez il pastrez eu  :boob  :boob  :boob  

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

S-au aliniat astrele,am revizitat-o pe superba domnisoara Ane,are ceva aparte,stie ce si cum sa te faca sa te trimita in al noualea cer.

A demonstrat din nou este o persoana cu mult caracter si personalitate.

Iti multumesc pt primire,totul a fost la superlativ,ce note as putea da la o "profesoara in arta amorului"

Multumesc mult 😘 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

:girly :girly Ai uitat ceva la mine ....daca nu vii sa ti-l inapoiez il pastrez eu :boob :boob :boob

Știi că eu sunt superstițios și nu mă întorc din drum dar chiar te rog să-l păstrezi cu grijă până la următoarea vizită. Revin curând..🤗 😚

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Ai aparut preaminunata? :innocent
Pe unde oare ai umblat?
Ca disparusi tu dulce fata
Banuiam ca te-ai maritat

De doru-ti mi s-a pus o pata
Si te-as cam pune la spalat
Mi-e pofta rau de tine fata
De dans si de o tranta-n pat

:feet
Vad ca nu-ti mai citesti whatsappu
La mine nu te mai gandesti...
Si astazi ma cam doare capu
Cand citesc cum te tavalesti

 

Cu alti colegi de suferinta :slap2

Ce credinciosi te-au asteptat

Si stau la coada cu credinta

Sa prinda loc in al tau pat :boob

E coada la tine la usa?
Cu lupte sau stau ordonat? :laugh2
Ca esti dorita, mai papusa
Sa stii, nici eu nu te-am uitat... :serenade

  • Like 7
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara

Am revizitat-o pe Anemona dupa mult timp...

De obicei mai ca simțeam fluturași in stomac.... azi am si văzut:)

Faina tare fata asta! Tare tare.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

    Ceva magic...nu știu dacă e raza de lumină roșiatică împrumutată de la Moulin Rouge, muzica preferată a blondei, dulapul care-ți fură hainele de pe tine, oglinda fermecată în fața căreia are loc toată nebunia, patul care folosește doar ca punct de spijin lateral sau sutienul alb de dimensiuni generoase expulzat în mijlocul camerei din vâltoarea acțiunii...am impresia că am uitat ceva...probabil o să mă-ntorc să verific.

   Desigur cruda realitate m-a lovit imediat „după” : senzorul de fum nu mă lasă la țigară iar ceasul de mâna, oricât ar fi de scump, indică timpi neverosimili.

 

Mă bucur că te-am cunoscut Anemona chiar dacă-ntr-o vineri 13.

Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Ceva magic...nu știu dacă e raza de lumină roșiatică împrumutată de la Moulin Rouge, muzica preferată a blondei, dulapul care-ți fură hainele de pe tine, oglinda fermecată în fața căreia are loc toată nebunia, patul care folosește doar ca punct de spijin lateral sau sutienul alb de dimensiuni generoase expulzat în mijlocul camerei din vâltoarea acțiunii...am impresia că am uitat ceva...probabil o să mă-ntorc să verific.

   Desigur cruda realitate m-a lovit imediat „după” : senzorul de fum nu mă lasă la țigară iar ceasul de mâna, oricât ar fi de scump, indică timpi neverosimili.

 

Mă bucur că te-am cunoscut Anemona chiar dacă-ntr-o vineri 13.

 

Ultima dată când am fumat o țigară a sunat detectorul de fum ......cred ca la scos din priza asa zicea ☺

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

 

Ultima dată când am fumat o țigară a sunat detectorul de fum ......cred ca la scos din priza asa zicea ☺

Ultima data când am vizitat-o a sunat si la mine "detectorul" personal de la intrare pe ușă dar ..Nu a fost nevoie de intervenții speciale că a avut grijă fata să stingă focul 😉ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună seara.

În cursul acestei minunate zile am avut din nou plăcerea unei frumoase întâlniri cu Ane.

După 5-6 luni în care nu am avut timp, din diferite motive sa ajung pe la ea, azi s-au aliniat astrele și am reușit.

Aceiași locatie, aceiași Ane, frumoasa, zâmbitoare și de la care nu îți mai vine sa

pleci.

Am ajuns la ora programata, am întrat în pași de dans ca de obicei, apoi un dus rapid de improspatare și apoi am avut parte de 2 finalizari minunate.

Cu oral și normal.

Apoi am primit, un masaj și o îmbrățișare de rămas bun îndelunga.

 

Încă odată mulțumesc Ane pentru întâlnirea de azi.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ultima data când am vizitat-o a sunat si la mine "detectorul" personal de la intrare pe ușă dar ..Nu a fost nevoie de intervenții speciale că a avut grijă fata să stingă focul

Iti multumesc ca ne -am cunoscut chiar dacă te-ai hotărât să te retragi .Te îmbrățișez....focul l-ai stins tu 🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ceva magic...nu știu dacă e raza de lumină roșiatică împrumutată de la Moulin Rouge, muzica preferată a blondei, dulapul care-ți fură hainele de pe tine, oglinda fermecată în fața căreia are loc toată nebunia, patul care folosește doar ca punct de spijin lateral sau sutienul alb de dimensiuni generoase expulzat în mijlocul camerei din vâltoarea acțiunii...am impresia că am uitat ceva...probabil o să mă-ntorc să verific.

Desigur cruda realitate m-a lovit imediat „după†: senzorul de fum nu mă lasă la țigară iar ceasul de mâna, oricât ar fi de scump, indică timpi neverosimili.

 

Mă bucur că te-am cunoscut Anemona chiar dacă-ntr-o vineri 13.

Iti multumesc de vizita si sa stii ca am scos detectorul de fum din priza..Te pup 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Buna seara!

 

Zilele trecute, dupa destul de mult timp, am reușit sa o revizitez pe Anemona.

 

Știind ca voi trece prin Tg.Mureș, am trimis din timp un sms (fără prea multe așteptări - ma tine minte, nu ma tine, am noroc, nu am...) și spre surprinderea mea am reușit sa primesc răspuns afirmativ de la domniță. M-a dirijat către locație: bloc nou, discret și accesibil.

 

Anemona este o drăguța, poate prea drăguța pentru un timorat ca mine . Este aceeași păpușică pe care o știam și pe care și voi o știți.

 

Am fost din nou încântat de dansul, zâmbetul și modul ei lipicios de a te relaxa. A fost din nou o experiența placuta pe care abia astept sa o repet.

 

Locație 10 (detalii oferă domnișoara), tot ce trebuie pentru a fi de 10.

OP - 9,5 - nu sunt fan OP deși tehnica Anemonei este prea buna și nu rezist mult.

NP - 10 - e bun tare, știu de datata trecută ca de data asta nu am mai apucat

 

 

Anemona, îți multumesc pentru vizita! Astept cu nerăbdare sa îmi iau revanșa și cu restul “nebunilorâ€.

 

Numai bine!

Eu iti multumesc de vizita 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ai aparut preaminunata? :innocent

Pe unde oare ai umblat?

Ca disparusi tu dulce fata

Banuiam ca te-ai maritat

 

De doru-ti mi s-a pus o pata

Si te-as cam pune la spalat

Mi-e pofta rau de tine fata

De dans si de o tranta-n pat

:feet

Vad ca nu-ti mai citesti whatsappu

La mine nu te mai gandesti...

Si astazi ma cam doare capu

Cand citesc cum te tavalesti

 

Cu alti colegi de suferinta :slap2

Ce credinciosi te-au asteptat

Si stau la coada cu credinta

Sa prinda loc in al tau pat :boob

 

E coada la tine la usa?

Cu lupte sau stau ordonat? :laugh2

Ca esti dorita, mai papusa

Sa stii, nici eu nu te-am uitat... :serenade

Multumesc sper sa ne revedem curând

Whatsapp nu mai am ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...