Sari la conținut

TOP:Anemona 0757470185


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Vă salut cu mult respect!

Tocmai  am terminat de citit acest topic și am rămas foarte impresionat de faptul că l-ați putut păstra cap coada  curat. Ați dat dovadă că sunteți oameni "frumoși sufleteste" și pe drept cuvânt meritați sa o aveți pe frumoasa Ane la voi în oraș. După cum am scris și în titlu meritați tot respectul. Eu am avut norocul sa o întâlnesc pe aceasta drăgălașă fata cu ceva timp in urma și mă bucur că a păstrat acelas standard ridicat. Păcat că distanța ce ne separă este foarte mare dar.... niciodată să nu spui niciodată. 

O primăvară frumoasă și tot ce-ți dorești draga Anemona!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
La 10.03.2021 la 14:07, quaiet boy 123 a spus:

Vă salut cu mult respect!

Tocmai  am terminat de citit acest topic și am rămas foarte impresionat de faptul că l-ați putut păstra cap coada  curat. Ați dat dovadă că sunteți oameni "frumoși sufleteste" și pe drept cuvânt meritați sa o aveți pe frumoasa Ane la voi în oraș. După cum am scris și în titlu meritați tot respectul. Eu am avut norocul sa o întâlnesc pe aceasta drăgălașă fata cu ceva timp in urma și mă bucur că a păstrat acelas standard ridicat. Păcat că distanța ce ne separă este foarte mare dar.... niciodată să nu spui niciodată. 

O primăvară frumoasă și tot ce-ți dorești draga Anemona!

La cum s-a comportat fata asta și la cât respect a oferit intodeauna cu toate că poate nu era în cea mai bună dispoziție eu spun că pe bun merit are topicul curat. Și să nu uităm că ea e singura fată pe care am avut-o la top Mureș iar în Cluj a fost fata care a ajuns cel mai repede în top după spusele motanului. 

Te pup Ane și sper să n-e intersectăm curând până nu se ofilește "ghiocelu"!😁😉

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
8 hours ago, reemy79 said:

La cum s-a comportat fata asta și la cât respect a oferit intodeauna cu toate că poate nu era în cea mai bună dispoziție eu spun că pe bun merit are topicul curat. Și să nu uităm că ea e singura fată pe care am avut-o la top Mureș iar în Cluj a fost fata care a ajuns cel mai repede în top după spusele motanului. 

Te pup Ane și sper să n-e intersectăm curând până nu se ofilește "ghiocelu"!😁😉

Asa este! Regretam plecarea ei din Cluj!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Pe pagina 69/69 😃😃😃😃

Am făcut o noua vizită la frumoasa Anemona in locatia nouă unde am avut plăcerea de a desfășura doua runde unde ma facut knockout😃😃😃

Aceiași fata frumoasă 10 cu servicii de nota 10 atitudine 10 .

Anemona drog pentru toti care o vizitează,

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Anemona..... ce pot spune despre această superba ființă? 

Frumoasa? Puțin spus! Angelica! 

Fascinanta? 

Fenomenala? 

Pur și simplu nu găsesc cuvinte pt a o descrie pe Anemona și experiența trăită în brațele ei. 

Ane.... îți mulțumesc din suflet pt seara minunata

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 02.03.2021 la 23:14, diabllo21 a spus:

....seara buna , incep sa astern pe aceasta pagina o traire din aceasta dupa amiaza cu fiinta angelica in bratele careia timpul fuge ca nebunul , insa eu vreau sa.l opresc .  De fiecare data bebilina ma surprinde placut prin ceea ce imi ofera , insa astazi era atat de senzuala , de atragatoare ....incat nu ma putea satura de ea   . Acele miscari lascive ale ei pe ritmuri de muzica , pur si simplu te face sa o doresti iar si iar ....
  Trairile din fata oglinzi , in care privesti chipul ei cum te stoarce ....apoi diferite pozitii , in care pur si simplu te lasa fara aer ....le poti trai doar in prezenta ei si doar fiind in bratele ei  ......altfel totul e greu de descris in cuvinte .
  Socializarea cu ea si felul ei de a fi mereu zambitoare o face o fat😍😍😍😍ine 😘😘😚........imbratisare bebilina mirifica

Multumesc te pup 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 19.02.2021 la 20:22, alfon0000 a spus:

Buna am fost la Anemona o fata Frumoasa si draguta delali nu o sa scriu dar merita apreciata fata nota 10+**** de revenit Da sa ai grija de tine pupici 💐🌷🌹🌺😀🙂😉😘😘

🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 te pup multumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 01.03.2021 la 20:25, extraterestru78 a spus:

Daca tot am intrat sa iti urez o primavara faina si plina de căldură, asa cum esti si tu, vreau sa iti mai multumesc si pentru primirea calduroasa de care am avut parte👩 impreuna cu a mea nava spatială colorată si parfumată💐, insoțita si de animăluțul meu de companie🐶😘

Stiu că-ti sunt drag si nu ai vrut sa imi dai drumul sa plec, dar ce să-i facem, viața e cruntă uneori si trebuie sa o acceptam😝
 

Inca odată, iti doresc o primavara faină! Pup😘

 

iti doresc o primavara  frumoasa ,,multumesc de vizita 😇😇😇😘

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 02.03.2021 la 10:56, misteryoboy a spus:

În cazul Anemonei cuvintele nu își mai au rostul, rămân doar trăirile, senzațiile și fluturașii pe care ii simți prin fiecare atingere, mângâiere, sărut pe care ți-l oferă. Restul va las pe cei care încă nu ați avut plăcerea sa o cunoașteți sa descoperiți. Și sa va pun imaginația în mișcare imaginați-vă un scaun și melodia asta :

Te pup Anemona, sa ramai la fel de faina! 

😇😇te puo ..multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 01.03.2021 la 21:11, zidezi a spus:

Aspect și comportament impecabil. Și într-adevăr ne îndrăgește pe toți, se cunoaște cum vorbește de ardeleni.

Revin și cu recenzia într-o zi.

 

Te pup Ane!

 

La 04.03.2021 la 23:11, fritz86 a spus:

Anemona esti cea mai Cea😘 abia astept sa ne revedem

 

La 08.03.2021 la 11:48, star lord a spus:

La multi ani de 8 Martie !!!

 

 

La 08.03.2021 la 12:36, pitzyyy a spus:

La multi draga Ane! 🌷💐 si hai si prin capitala, stai numai in partea aia de tara. 😁

 

La 08.03.2021 la 12:53, silenthunter a spus:

O zi frumoasa si calduroasa pentru o Nestemata Floare Anemona ! La Multi Ani !

 

La 08.03.2021 la 17:58, kenji a spus:

La Multi Ani !  😘

 

La 12.03.2021 la 9:21, baroncea a spus:

Asa este! Regretam plecarea ei din Cluj!

Va multumesc si va doresc o primavara frumoasa ....🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 12.03.2021 la 0:32, reemy79 a spus:

La cum s-a comportat fata asta și la cât respect a oferit intodeauna cu toate că poate nu era în cea mai bună dispoziție eu spun că pe bun merit are topicul curat. Și să nu uităm că ea e singura fată pe care am avut-o la top Mureș iar în Cluj a fost fata care a ajuns cel mai repede în top după spusele motanului. 

Te pup Ane și sper să n-e intersectăm curând până nu se ofilește "ghiocelu"!😁😉

iti multumesc si iti doresc o primavara frumosa 🥰🥰🥰🥰🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 15.03.2021 la 17:30, calatoru42 a spus:

Pe pagina 69/69 😃😃😃😃

Am făcut o noua vizită la frumoasa Anemona in locatia nouă unde am avut plăcerea de a desfășura doua runde unde ma facut knockout😃😃😃

Aceiași fata frumoasă 10 cu servicii de nota 10 atitudine 10 .

Anemona drog pentru toti care o vizitează,

 

 

te pup iti multumesc pentru vizita si iti doresc o primvara frumoasa 🥰🥰🥰🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 10.03.2021 la 14:07, quaiet boy 123 a spus:

Vă salut cu mult respect!

Tocmai  am terminat de citit acest topic și am rămas foarte impresionat de faptul că l-ați putut păstra cap coada  curat. Ați dat dovadă că sunteți oameni "frumoși sufleteste" și pe drept cuvânt meritați sa o aveți pe frumoasa Ane la voi în oraș. După cum am scris și în titlu meritați tot respectul. Eu am avut norocul sa o întâlnesc pe aceasta drăgălașă fata cu ceva timp in urma și mă bucur că a păstrat acelas standard ridicat. Păcat că distanța ce ne separă este foarte mare dar.... niciodată să nu spui niciodată. 

O primăvară frumoasă și tot ce-ți dorești draga Anemona!

Iti multumesc mult si iti doresc o primavara superba 🥰🥰🥰🥰😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 17.03.2021 la 8:49, camaro_dee a spus:

Anemona..... ce pot spune despre această superba ființă? 

Frumoasa? Puțin spus! Angelica! 

Fascinanta? 

Fenomenala? 

Pur și simplu nu găsesc cuvinte pt a o descrie pe Anemona și experiența trăită în brațele ei. 

Ane.... îți mulțumesc din suflet pt seara minunata

multumesc mult de vizita si iti doresc  o primavara frumoasa 🥰

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
2 hours ago, anemona 0757470185 said:

iti doresc o primavara frumoasa 😁....te pup si multumesc 🥰🥰🥰🥰

Ai intrat ca acceleratu in gara si ne-ai rezolvat industrial pe toti la gramada...  🤣🥰 Noa, nu-i bai, tot draga imi ramai. 😇 N-am mai ajuns de mult prin MS... sorry & mi dor 😘

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Acum 8 minute, x the impaler a spus:

Ai intrat ca acceleratu in gara si ne-ai rezolvat industrial pe toti la gramada...  🤣🥰 Noa, nu-i bai, tot draga imi ramai. 😇 N-am mai ajuns de mult prin MS... sorry & mi dor 😘

 Am vrut doar sa le  multumesc  tuturor ..si  sa le urez o primavara frumoasa ..Am raspuns individual la recenzii  .si in rest cat  am putut ma descurc greu cu noua versiune a siteului..Te pup

 

ps...cu drag te astept 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 

  • Inimioara 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...