Sari la conținut

Doua fete noi în orașul tău 0754577931


Postări Recomandate

Bună dragi mei sunt pentru prima data pe acest site, sincer nici nu prea înțeleg cum se folosește, dar sper sa învăț repede. Suntem 2 fete din Oltenia, prestam oral neprotejat în functie de igiena fiecăruia, și normal protejat, mici fantezii, masaj, companie etc. Ca preturi este 100 RON una dintre ele și combinatul la fel. Iar o ora costa 250 lei. La ora faci câte finalizări poți. Va astept cu întrebări. Daniela este numele nostru :)) știu ca pare ciudat dar ne numim la fel. Pupici.

post-272082-0-55191100-1551950539_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Fetele se cheama "Daniela". Ambele? Dar "pretul este 100 RON una dintre ele", dupa cum spune mai sus. Ok, Daniela a pus mesajul, dar nu Daniela presteaza. Deoarece, daca ar fi fost asa, ar fi spus "pretul este 100 RON una dintre noi". Bun. Deci Daniela sau Daniel?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Fetele se cheama "Daniela". Ambele? Dar "pretul este 100 RON una dintre ele", dupa cum spune mai sus. Ok, Daniela a pus mesajul, dar nu Daniela presteaza. Deoarece, daca ar fi fost asa, ar fi spus "pretul este 100 RON una dintre noi". Bun. Deci Daniela sau Daniel?

Eu cred că ești răutăcios,mie îmi plac fetele care comunică pe forum

Anunțul e pe Deva (Vezi Publi),dar când văd 100 finalizarea și 250 ora dă senzația de grabă probabil 15-20 minute

Daniela ar fi bine să detaliezi puțin serviciile

Succes

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Eu cred că ești răutăcios,mie îmi plac fetele care comunică pe forum

Anunțul e pe Deva (Vezi Publi),dar când văd 100 finalizarea și 250 ora dă senzația de grabă probabil 15-20 minute

Daniela ar fi bine să detaliezi puțin serviciile

Succes

Da, am inteles eu gresit ce a scris. Am ercitit si acum am inteles mai bine.

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Serviciile noastre sunt de oral neprotejat în funcție de igiena și normal protejat. Cum am spus și mai sus. Normal ca o finalizare tine în jur de 20-25 minute maxim. Doar nu o sa stam pe 100 lei o ora

Hmm dar poze din fata nu aveti? Amandoua odata intrati?

Link spre comentariu

  • Oras:românia
  • Oras:românia

Bună dragi mei sunt pentru prima data pe acest site, sincer nici nu prea înțeleg cum se folosește, dar sper sa învăț repede. Suntem 2 fete din Oltenia, prestam oral neprotejat în functie de igiena fiecăruia, și normal protejat, mici fantezii, masaj, companie etc. Ca preturi este 100 RON una dintre ele și combinatul la fel. Iar o ora costa 250 lei. La ora faci câte finalizări poți. Va astept cu întrebări. Daniela este numele nostru :)) știu ca pare ciudat dar ne numim la fel. Pupici.

Ale drecu parasute...La tel. spun 150fin. Pisa-ma-s pe ele...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...