Sari la conținut

Anays 0736021827


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut. Am vizitat-o si eu aseara pe tânăra si frumoasa domnișoara . Programare prin telefon

,stabilind totodata detaliile si prețul . Ajung la locație la ora stabilita , Venus blocul nou . Domnișoara: tânăra , super frumoasă , brunetă cu pielea măsline ,fund bombat sâni medii si fermi svârcuri mici de adolescenta , buze carnoase , păsărica fără lobi , nu mai am cuvinte de laudă ; o indiancă super si prapadită , nota 10 .

Acțiune . Ma cer la dus , imi da prosop uscat , papuci de casa lipsa . Revin in camera , schimbam câteva vorbe sa ne cunoastem mai bine , ea la o țigară iar eu cu un pahar de suc . La discuții partea un pic ezitantă în sensul că nu avea învățată poezia prea bine , gen :varsta , de unde e , de cat timp lucrează.(încăpătoare oarecum ). Imi cere taxa, 300 o oră cu de toate ( 200 pt o oră + 50 pt oral fără + 50 pt finalizare orală + gratis sărutări si carismna ) . Incepe cu oralul , bunicul dar fără artificii : ochii închiși în permanență fără scuipat fără atentie la ouă si fara schimbări de ritm . După câteva minute finalizez ,din abundenta , oral . Recunosc ca eram cam 'incarcat ' . Trec la împrospătare , mi schimbam două vorbe și trecem la treaba. Acelasi oral monoton , mai câte o sărutare iarăși oral , trecem la normal , stramta fata , incercam o singură poziție în care fianalizez . Părăsesc

multumit cuibul după 50-55 min . Mia placut , recomand si parca as mai reveni , nota 9 de la mine . Frumoasă fata .

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...