Sari la conținut

Annemona 0728398109 new


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe Anemona am vizitat-o joia trecuta. SMS-ul de programare a fost initiat cu o zi inainte iar raspunsul a venit cu 2 ore inainte de ora solicitata ( cred ca miercuri nu a lucrat, daca nu ma insel nu am vazut-o activa pe site insa am zis sa incerc sa o contactez ca poate e ocupata si nu are timp sa stea pe forum ). Locatia este pe Bulevardul Unirii, aproape de Piata Alba Iulia. Nu insist pe aspectul fizic deoarece are destule foto care sunt conforme cu realitatea. In schimb are vorbele la ea, este zambitoare, genul de fata cool cu care te dai repede la barfa. Optat pentru o ora si dupa igienizare am trecut la actiune cu OP destul de bine executat cu tendinte de deep. Continuat cu misionar si apoi pe la spate pana la finalizare. Am socializat cateva minute si am trecut la actul doi, unde dupa OP am trecut la LOT pentru putin timp apoi misionar si doggy-style; deoarece finalizarea se cam lasa asteptata iar timpul era pe terminate am decis sa ne oprim. Cadoul pentru o ora a fost 200 lei.

Aspect fizic: as zice 9 deoarece desi nu este tonifiata, forma fizica a Anemonei este una buna iar genetica o ajuta, fiind inalta, slim, sani foarte frumosi, picioare lungi...foarte feminina;

Oral: 8, mai trebuie sa aprofundeze insa este pe drumul cel bun;

Normal: 9, nu refuza pozitii, este receptiva, duce bine si la ritmuri mai alerte si geme placut.

O experienta foarte placuta am avut cu Anemona, revin cu placere la ea.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am facut a doua vizita la Anne.

 

Am facut programarea cu 2 ore inainte. Am ajuns si am fost primit la timp. Anne m-a asteptat de data asta intr-o costumatie alba foarte sexi. Fata arata bine, este draguta, vorbareata si deschisa. Anne are un umor aparte si te face sa te simti bine in compania ei. Nu imi place sa dau detalii despre actiune, deci voi da note :

 

Atitudine - 9.5

Igiena - 10

Oral - 9, se poate si mai bine(protejat)

Normal - 9 (se inplica)

GFE, FK - 9.5

 

Fata este la inceput si are potential.

 

Merita revenit.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am facut a doua vizita la Anne.

 

Am facut programarea cu 2 ore inainte. Am ajuns si am fost primit la timp. Anne m-a asteptat de data asta intr-o costumatie alba foarte sexi. Fata arata bine, este draguta, vorbareata si deschisa. Anne are un umor aparte si te face sa te simti bine in compania ei. Nu imi place sa dau detalii despre actiune, deci voi da note :

 

Atitudine - 9.5

Igiena - 10

Oral - 9, se poate si mai bine(protejat)

Normal - 9 (se inplica)

GFE, FK - 9.5

 

Fata este la inceput si are potential.

 

Merita revenit.

Ms Anne.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Corect ! O pune in ( mare ) valoare. Nu ca nu ar fi. Si nu am fost. Dar poza asta ma tenteaza rau . Pacat de oralul ala protejat, dar am inteles din recenzia confratelui Buta ca ar fi un FK bun ( notat generos ) , ceea ce ar compensa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Corect ! O pune in ( mare ) valoare. Nu ca nu ar fi. Si nu am fost. Dar poza asta ma tenteaza rau . Pacat de oralul ala protejat, dar am inteles din recenzia confratelui Buta ca ar fi un FK bun ( notat generos ) , ceea ce ar compensa.

Doar doua cuvinte iti spun: DU. TE. ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Postează tu!!!

 

Buletinul tău de analize!!!

 

 

Fă dovada că ai tu ceva.

 

 

Și după mai vorbim!

 

 

Așa.... pe vorbe goale.... și eu ....

 

Mă plimb intr-un Bentley pe Bulevardul Pipera, mă duc să iau prânzul cu Gigi la Brasserie.

 

 

să vorbim pentru o afacere cu terenuri de 10 milioane.

 

 

Mă crezi că asta fac?!

 

 

Știi ce zic?

 

Ba, m-a sunat becali sa imi bata obrazul ca nu te-ai mai dus la brasserie sa te vezi cu el. Incearca si tu pe viitor sa fii mai responsabil si serios ca iar ma cert cu prostul asta din cauza ta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...