Sari la conținut

Annemona 0728398109 new


Postări Recomandate

  • Oras:Candcum
  • Oras:Candcum

Am trecut si pe la Anemona zilele trecute. Programat pe wapp ,am ajuns putin mai repede,dar nu a facut problema din asta si ma chemat la ea.

Dupa usa ma astepta o fata frumoasa,are un corp absolut pe placul meu.Mai are o colega in apartament.

Am fost poftit in camera,a cerut banii si dus am fost la baie.

La intoarcere ma astepta in camera unde am intrebat de regulile jocului. Standard,fara degete inauntru ...

Avea prins parul coc ceea ce mie nu imi place la o femeie deloc si la rugamintea mea a prinso in codita. Muult mai placut.

Dupa cateva mangaieri si sarutari pe corp jr a fost gata de montarea protectiei si a inceput oralul. Placut,fara artificii dupa care un pic de69 ,pasarica curata,frumoasa.

Trecut apoi in lady in top, priveliste frumoasa cum ii zboara sanii pe ritmul calaritului,apoi un pic de ea pe spate cu picioarele desfacute,aici peisajul iar e frumos,iar la final un pic de doggy unde am si finalizat.

 

As vrea sa evidentiez doua aspecte 

1 Foarte des a fost verificat integritatea prezervativului , frica de ceva...

2 La finalizare as mai fi dat 2-3 miscari ca efectul sa fie pe deplin traita 

 

Locatie 8,5

Aspect 9,sanii sunt bestiali 10 

Igiena 10 nimic suspect 

Atitudine 8,nu am fost servit cu apa insa la cerere am primit,nu am stat la poveste la o tigara sa ne cunoastem putin 

Gfe 6 

Op 8 placut,fara artificii 

Np 8-9,nu comenteaza la pozitii dar degetele tot le pune ce mi se pare ca vrea sa termin foarte repede.

Cadou 200 lei pentru o finalizare.

Per general o amintire placuta cu o fata frumusica

De revenit poate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Candcum
  • Oras:Candcum
2 hours ago, Steffl said:

Am trecut si pe la Anemona zilele trecute. Programat pe wapp ,am ajuns putin mai repede,dar nu a facut problema din asta si ma chemat la ea.

Dupa usa ma astepta o fata frumoasa,are un corp absolut pe placul meu.Mai are o colega in apartament.

Am fost poftit in camera,a cerut banii si dus am fost la baie.

La intoarcere ma astepta in camera unde am intrebat de regulile jocului. Standard,fara degete inauntru ...

Avea prins parul coc ceea ce mie nu imi place la o femeie deloc si la rugamintea mea a prinso in codita. Muult mai placut.

Dupa cateva mangaieri si sarutari pe corp jr a fost gata de montarea protectiei si a inceput oralul. Placut,fara artificii dupa care un pic de69 ,pasarica curata,frumoasa.

Trecut apoi in lady in top, priveliste frumoasa cum ii zboara sanii pe ritmul calaritului,apoi un pic de ea pe spate cu picioarele desfacute,aici peisajul iar e frumos,iar la final un pic de doggy unde am si finalizat.

 

As vrea sa evidentiez doua aspecte 

1 Foarte des a fost verificat integritatea prezervativului , frica de ceva...

2 La finalizare as mai fi dat 2-3 miscari ca efectul sa fie pe deplin traita 

 

Locatie 8,5

Aspect 9,sanii sunt bestiali 10 

Igiena 10 nimic suspect 

Atitudine 8,nu am fost servit cu apa insa la cerere am primit,nu am stat la poveste la o tigara sa ne cunoastem putin 

Gfe 6 

Op 8 placut,fara artificii 

Np 8-9,nu comenteaza la pozitii dar degetele tot le pune ce mi se pare ca vrea sa termin foarte repede.

Cadou 200 lei pentru o finalizare.

Per general o amintire placuta cu o fata frumusica

De revenit poate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Am gresit 150 a fost taxa pentru o finalizare nu 200. Mea culpa🙀

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sâni frumoși și superbi, înaltă și craci mișto dar..

- la oral - freacă tare și strânge de pula de parca vrea să ți-o rupă

- la normal - luat-o pe la spate dar pune doua degete la pizda de parca se ferește să o fuți tare..

Veșnica problema de la ușa de la dus.

Personal nu recomand...

 

 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prague
  • Oras:Prague

Agreement with the girl via whatsapp, no problem.

The problem was, when I arrived at the approximate address and did not know which was the right entrance to her office. Happily the girl is calm and she guided me, she had patience with me - in another country the girl would make me feel incapable and canceled the meeting - even for this approach I like the girls from Romania. When I finally got to the correct door, a beautiful girl was waiting for me - her boobs get the most attention.

Quick shower. During oral sex with protection, I did not notice any bad work with the hand you are writing about here, so either she has improved or there will be a mistake in me and my small boy 😁

then she goes on me, it's a great position for you to dance those breasts in front of your shape. then I turned it over and finished it from behind. it's not quiet sex at all. I didn't notice anything to criticize the girl for.

1fin - 150

 

Thanks @anne anemona

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...