Sari la conținut

Annemona 0728398109 new


Postări Recomandate

Vizitat domnișoara zilele trecute. Programare făcută rapid, prin sms, înainte cu 2 ore de întâlnire.

Locația este ok, cam greu cu locurile de parcare, deci mare atenție dacă sunteți presați de timp. Apartamentul e ok și el, este împărțit cu o alta colega.

Anemona este drăguță la față și la corp, înaltă, bine proporționata și cu niște sâni foarte faini, printre cei mai frumoși pe care i-am văzut pana acum.

Acțiunea nu a fost wow deoarece eram pe fugă, am ales un OP, Anemona făcând față cu brio testului.

Sper să-mi fac timp să îi vizitez colega de apartament într-o zi, am văzut că este foarte lăudată pe aici.

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 hours ago, deadpool123 said:

Vizitat domnișoara zilele trecute. Programare făcută rapid, prin sms, înainte cu 2 ore de întâlnire.

Locația este ok, cam greu cu locurile de parcare, deci mare atenție dacă sunteți presați de timp. Apartamentul e ok și el, este împărțit cu o alta colega.

Anemona este drăguță la față și la corp, înaltă, bine proporționata și cu niște sâni foarte faini, printre cei mai frumoși pe care i-am văzut pana acum.

Acțiunea nu a fost wow deoarece eram pe fugă, am ales un OP, Anemona făcând față cu brio testului.

Sper să-mi fac timp să îi vizitez colega de apartament într-o zi, am văzut că este foarte lăudată pe aici.

 

 

 

Cine e colega??

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 5 ore, Seref1 a spus:

Superba fata in realitate arata si mai bine frumosa foc pacat ca am putut sta 30 min ca avea programare la 16  ii recomand sa faca preturile 200/300 e prea frumosa pt banii astia

Este un forum gândit  pentru a spune experiențe avute cu fetele de pe acest forum , nu pentru a le face prețuri noi 😉

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
7 hours ago, lion_boy said:

Este un forum gândit  pentru a spune experiențe avute cu fetele de pe acest forum , nu pentru a le face prețuri noi 😉

Asta am si zis aia a fost in plus 😉 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 12 ore, Seref1 a spus:

Superba fata in realitate arata si mai bine frumosa foc pacat ca am putut sta 30 min ca avea programare la 16  ii recomand sa faca preturile 200/300 e prea frumosa pt banii astia

Tu vrei sa aibă 2 clienți pe zi, exact cât e chiria!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Just now, 7uuupp said:

Tu vrei sa aibă 2 clienți pe zi, exact cât e chiria!

La cum se fute face banii nu mai face tu griji 😂😂😅 sper sa faca nu 200/300 ci 300/400 si sa adauge CIM COM si NP 

asa ca sa nu mai mearga saracii la ea 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...