Sari la conținut

Annemona 0728398109 new


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt la a 3a vizita la ea.. insa ... Anne ... asta a fost ultima.. stii cine sunt... stiu ca poate te superi, insa poate fi un comentariu constructiv. Daca mananci inainte sa vin eu .. si nu poti face unele pozitii ca esti plina ... imi zici sa stiu la ce ma astept ca nu poti face anumite pozitii sau nu iei programare :)) si te speli pe dinti dupa ca mi-ai dat o suflu de am zis ca lesin :)) si de ce naiba pui mana la pizda in permanenta si nu o mai iei de acolo .. asa cum zicea un coleg mai sus ... nici eu nu sunt dotat  sa zici ca fac ana :)). Sa nu te suuperi pe mine dar piezi clienti care pot veni des la tine, astia care vin des aduc bani multi :)). Te pup. 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
On 1/13/2021 at 8:46 AM, proactiv said:

Mai bine stati acasa!!!! 😡😡😡

Programare telefonica  confirmare cu 20 min inainte pe what's app, locatie Cantemir 

Locatie nota 5  :singura in locatie dar apartament vechi sub orice critica la baie ud pe jos, covorasele din baie erau imbibate cu apa iti era mai mare scarba sa calci pe ele

Aspect fata 7: inalta, sani frumosi (singurul lucru care ma facut sa raman), cat despre slim as spune mai degraba  slaba cu soldurile late, dantura deranjata rau  , p... a cu labii mari

Igiena 4 :nu vreau sa mi amintesc, se simtea miros 

Personalitate 8: glumeata si relaxata, nu te grabeste. 

Oral protejat 7: bine facut pentru un protejat, cu tente de deep, dar fara atentiebla sateliti

Normal 3: o singura pozitie si acolo usurel ca spunea ca o doare, TOT TIMPUL ACTULUI A TINUT MANA ACOLO, am rugat-o sa ia mana de acolo ca nu mai simteam nimic decat mana ei care ma strange de pula.Am crezut ca nu mai reusesc sa finalizez dar am grabit ritmul si am reusit moment in care s-a tras si m-a scos afara in timp ce finalizam 😡😡😡

Sincer sa fiu nu stiu cine dracu ii lasa review urile alea cu asa note, ca eu dupa alea m-am luat, si cand am ajus acolo am zis ca merge pentru o golire rapida dar.... Horror

 

 

 

 

 

Mda, voiam să i vizitez, dar nu asa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...