Sari la conținut

Annemona 0728398109 new


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, cu parere de rău m am ales cu o candidoză de la domnisoara Ane.. in bloc turn .. poze vechi nu reflecta realitatea. oral banal grabită sta pe tel inainte si dupa actiune... 200 ron pe fereastra! 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Anamona a doua oara ieri, am doar cuvinte de lauda la adresa ei

Locatia central, Natiunile unite, apartament ok, apa calda, pat curat, are si o colega. 

Mereu ma asteptat intr o tinuta sexy, de apreciat acest lucru, cand se deschide usa prima oara o vezi in oglida si apoi o vezi direct, ceva ingenios, nu am mai vazut la altele, creeaza o atmosfera de mister. 

Ea este o fata tanara, ca o colega de facultate pe care vrei sa o dai, frumoasa la fata, pustoaica, corp de nota 10, cur misto, tatele punctul ei forte, nu are grasime, este bine proportionata. 

OP bun, cu deep, placut, apoi i am dat si eu limbi. Am trecut la NP misionar si intr o parte, geme placut, daca dai mai pasional la ea isi da si drumul 🙈, finalizat in preze, 200 lei fin, gfe ridicat, toate notele la ea sunt de 9 si 10. Eu o sa mai revin, este preferata mea. 

Multumesc Anemona 😘

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
On 10/25/2022 at 6:25 PM, Crayul said:

Salutare, cu parere de rău m am ales cu o candidoză de la domnisoara Ane.. in bloc turn .. poze vechi nu reflecta realitatea. oral banal grabită sta pe tel inainte si dupa actiune... 200 ron pe fereastra! 

A mai avut cineva probleme?

Link spre comentariu
  • Oras:lux
  • Oras:lux
19 minutes ago, terentele69 said:

Anemona, ce zici de tipul care te acuza de candidoza?

Nici nu merita sa ii dea replica atat timp cat fata ofera totul protejat   

Se vede ca e cineva pus pe boicoteli sau poate fata nu l-a mai primit si acum arunca pastile de oftica

Sau fac astia prezervative cu boli:laugh2

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...