Sari la conținut

Annemona 0728398109 new


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E laser cuibul acesta , ce mai . Toti impachetatii se aseaza la rand .

 

Nu , nu va mint cu nimic , se observa coada de la un km departare

Tot de la un km depărtare se observă prostia unor useri ai Nimfomane. com

Tot de la un km depărtare se observă un "băgător de seamă ".

Tot de la un km depărtare se observă dacă cineva vorbește aiurea, doar "să se afle-n treabă "

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce s-a simtit impachetatul  : =)))

 

Stai bahh nu te alarma asa , ca esti mai fraier decat punga de 1 leu de altadata , adica tot ala care scrie de aproape 3 ani pe Topicul acelei fete  in lipsa  absoluta a acesteia . .Iti dai tu seama care , daca nu-i faci concurenta serioasa pungii aceleia

 

Oricum , insista si la fata asta , poate te cheama intr-un final pe post de desfundator de tevi/WC-uri , ca de 2-3  saptamani sufera tot din cauza unui kkcia  de teapa ta . Chiar sunt curios , unde isi fac nevoile vizitatorii ?! Se pare ca  pleaca cu el in punga , drept cadou .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am spus ce am vazut si am simțit. Asta e parerea mea..usturime pe penis 'repet cearșafurile murdare umede de la fosti..clar nu schimbă macar la zi lenjeria..pär de câini in pat.miros dubios de jos.daca la voi a fost altfel foarte bine.eu am bifat o singură data si clar nu mai revin.nu zic ca nu e drăguță si isi face treaba.da poti sa iei boli daca se fut alti si isi da drumu in pat si te pui tu liniștit..si in cuib au mai fost parca reclamații. Asta e parerea mea in rest ciocane tari

@ramon ,nu te contrazic , am fost si eu la Anemona,nu mi sa parut nimic suspect , patul era foarte curat ,si prin camera era totul ok ,fata curata , ce sa zic ,nu am ce reprosa anemonei .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...