Sari la conținut

Annemona 0720752689


Postări Recomandate

Vizitator cosmin 2018
Reputație: 0

Poate te răzgândești și răspunzi și la mesaje sau îți faci un whatsapp. Nu toți băieții putem sa vorbim la telefon în timpul jobului de exemplu și o programare se poate face mult mai ușor prin sms. Merci!

Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Salutare!

 

Am fost ieri la Anemona, cea mai noua colega a Andrei.

Corp frumos, suplu spre slim, adolescentin, sani belea(!!!)

Dragalasa la chip, mai ales cand zambeste cu dintii ei de iepuras :)

Anemona a fost tandra, permisiva, pro-client.

Preludiu placut, cu imbratisari, saruturi pe corp, pe gat, saruturi pe buze, FK.

Oral bun, protejat, cu presiune, destul de adanc.

La normal se implica, accepta mai multe pozitii, ma saruta, ma strange, geme usor.

Cat despre note, media generala ar fi de 8,5.

O recomand cu drag!

Link spre comentariu
Vizitator cosmin 2018
Reputație: 0

Salutare ! Am vizitat-o pe Anemona astazi in jur de ora 16.00  pentru a o cunoaste doar ,din pacate timpul nefiind de partea mea astazi.In opinia mea, fata este frumoasa,inalta cu forme care ar satisface orice barbat in cautare de ceva fresh. Ma voi intoarce saptamana viitoare la ea si mi-am propus sa devin client fidel, lucru pe care ii l-am dezvaluit si ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nobody gives opinion so I'll try to contribute a little. Although my experience comes from a treesome with Andra. Girl looks good, young smiling, talkative, nice figure, long legs, nice tits but with shy nipples :) in my opinion she is new to the business. Only downside is protected oral.

I like her. If I visit the office and Andra is not there, I won't turn my back and leave. Girl is ok, I personally prefer Andra type (skinny, naugthy, firm bitches), but Annemona is sweetie, more like the girl next door type. FK I don't remember, cause I was on the 7th heaven with both.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, alaltaieri am fost si eu la Anemona, Intalnirea a fost stabilita prin sms si a fost respectata. Locatia este binecunoscuta, pe Cantemir. Fata sta impreuna cu Andra si Silvia. Ca si descriere, n-am ce sa spun. Fata e frumoasa. Poate sa fie o parere subiectiva pentru ca este exact pe tiparul meu de frumusete. Inalta, cam 1,70, bruneta, creola, buze misto, sani frumosi, picioare lungi, fundulet frumos conturat. Fiind si subiectiv, pot sa notez cu 10 la capitolul asta. Atitudinea insa m-a surprins oarecum, intrucat este foarte dezinvolta pentru doar cei 19 ani pe care-i are. Chiar m-am simtit bine cu ea. Cu oralul este unul sa spunem corect, cu presiune, dar fara sa exceleze la celelalte capitole. Compenseaza insa cu privelistea. Ane este o tipa frumoasa, dupa cum am mai spus. Normalul este bun, cu implicare, pe stil mai soft, nu sportiv. Parca ai fi cu prietena. Nu comenteaza la pozitii si este atenta la dorintele tale. Ane este o fata deschisa, cu care poti vorbi orice si la care te simti bine, indiferent cat de pretentios ai fi. 

Note

Locatie 9,00

Fata aspect 10,00

Igiena 10,00

Oral 7,5

Normal 9,00

GFE 9,00

Cadou 100 pt 1 fin, toate serviciile protejate

Te pup Ane

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o ieri. 
Tanara, frumusica si foarte comunicativa.

Oral de intarit juniorul, protejat, dar placut.

La normal schimbat patru pozitii, nu comenteaza, stramta, fresh.

Lipsa de experienta se compenseaza mult prin comunicare si aspect, cel putin dupa gusturile mele.

Sani foarte frumosi.

 

OP 8

NP 9

 

Scor 100 coco, pret corect

Voi reveni. Recomand pentru amatori de teen slim.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 6 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...