Sari la conținut

0735628319 - Studenta


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

la ce numar ati prins-o? cel din titlu sau cel de mai sus cu 077

La cel cu 077

O să fie puțin cam greu...lucrează doar in circuit închis (din ce știu eu)

Dat merita incercat...insistat

Vine 1 zi sau 2 pe săptămână, deja are programările făcute ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare baieti. O informare din partea domnisoarei. Va fi disponibila maine si vineri. Puteti face programari. Un sfat de la mine... O igiena cum trebuie va aduce un oral fain din partea ei.

Bonus ?  :snap  :thinking

 

Dama ma spal de doua ori mai trebuie sa platesc ceva ?  :innocent

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare baieti. O informare din partea domnisoarei. Va fi disponibila maine si vineri. Puteti face programari. Un sfat de la mine... O igiena cum trebuie va aduce un oral fain din partea ei.

Unde gasim secretara acestei dameze ca se ne programam, ca dansa nu mai raspunde la telefon!  Poate ne ajuti cu un numar de telefon colegu!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare domnilor colegi de suferință,am avut norocul de a o cunoaste pe d.soara studenta,am vizitat.O intr.o dimineata .E vorbareata,creola,are servicii bune,participa la acțiune. Are un fel al ei la oral cu atentie la oo.

Locație 9

Oral 9

Normal 8

Gfe 9

Pse 8

Halat 100/200

Este de revenit

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am intalnit-o azi, pe domnisoara. Stabilit locatia si in 15 min s-a prezentat la datorie.. Este o tipa finuta, chiar frumoasa...O pustoaica ce arata ff bine, Desi e slim, are corpul foarte bine facut, si,...niste sani super OK,  foarte bine conturati. A procedat la o igienizare si apoi am trecut la treaba. Mangaieri,... reciproce, un oral neprotejat executat cu rabdare,  ajutata si de maini, dar foarte eficient. Pentru ca nu doream sa ma dea gata am solicitat prezervativul si pasul urmator. Cu ea deasupra. O imagimne magnifica! O tipa ff placuta si niste sani ce te omoara...ceva de vis. Nu fabulez. Convingeti-va singuri. Va despagubesc daca nu am dreptate.  M-a terminat aproape instantaneu, Este foarte stramta la pasarica, de zici ca este anal.... Pauza de o tigara,...igienizare si trecut la actul doi. Tot cu oralul neprotejat. Muncit vreo douazeci de minute...dupa care prezervativul si trecut prin toate fazele: misionar, capra, cu ea deasupra, si in cele din urma un 69 ce m-a dat gata. A fost extraordinar. Nu vreu sa dau note pe servicii, dar pe ansamblu cred ca se cuvine un 9,50 indiscutabil. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...