Sari la conținut

0735628319 - Studenta


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Bai petre marin nu este minciuni sau ce baliverne crezi tu eu daca  fac gestul asta cu o garsiniera o pot face oricand dece ptr.k imi permit iar pupincuristul ala care mananca cacat,sa poarte toata familia lui masca ..si cine vrea si sa se vaccineze 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 2 ore, kevin001 a spus:

Bai petre marin nu este minciuni sau ce baliverne crezi tu eu daca  fac gestul asta cu o garsiniera o pot face oricand dece ptr.k imi permit iar pupincuristul ala care mananca cacat,sa poarte toata familia lui masca ..si cine vrea si sa se vaccineze 

Până nu îmi confirmă o femeie că ai făcut gestul ăsta eu nu cred nici cât negru sub unghie. Și sunt convins că nu sunt singurul. Poate îți permiți dar asta nu înseamnă că o și faci, e o diferență mare aici! Aștept dovada și, după aceea îmi scot pălăria în fața ta! Până atunci poartă mască! 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Zdreata penala eu la fc.care o am pot spune ca nu mi lipseste nimic si nu am dece sa fac laba ptr k sunt inconjurat de femei frumoase in preajma mea si apropo hai sa vedem care are mai multa scoala ,eu nu ma pot cobor la nivelul tau de sarantoc si de zdreanta ,iar jardel fix asta era prb .cea mare ca mi'ai dat tu ignor hhmm daia nu mai ninge acum la brasov 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 10 ore, bajetdeploiesti a spus:

Fata asta lucrează în circuit închis? 

Dacă citeai cu doua pagini in urma găseai răspunsul la întrebarea ta! Lucrează pe circuit semideschis😁. În oraș aproximativ 6 zile pe luna, are un grup de clienți fideli pe care ii programează cu prioritate și, dacă mai rămâne vre-un loc liber mai programează și la întâmplare. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 1/22/2021 la 19:48, BIBI7 a spus:

Revizitat azi, i-am dat probă orală, iar a trecut cu 10. Apropo, mă rugat să nu dau detalii pe forum. Îmi pare rău, fata e pe clienți fideli, și rar acceptă un nr. de tf. 🤷‍♂️

Finalizare orala?? 😏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...