Sari la conținut

0735628319 - Studenta


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti

Si daca se anunta cand se vina, nu o sa prinzi loc pentru ca baietii iau cate 3-4 ore cu ea. Am impresia ca fac bulioane si coc vinete impreuna cu ea de iau cate 3 ore.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai baieti , da unu nu mai ziceti ca este venita ... doar doza ca mai anunta , dar vad ca nici el n a mai zis 🤣🤣 . SECRETOSILOR !! 👌

. Ma roaga ea sa anunț, nu o fac de capul meu. Are deja un nucleu de clienti... Si da unii stau si 2-3-5 ore. E o tipa aparte si cum face sex si cum poarta o conversație. Si eu am o legatura speciala
  • Like 1
Link spre comentariu

. Ma roaga ea sa anunț, nu o fac de capul meu. Are deja un nucleu de clienti... Si da unii stau si 2-3-5 ore. E o tipa aparte si cum face sex si cum poarta o conversație. Si eu am o legatura speciala

Stiu , chiar e o fata super misto din toate punctele de vedere .👌

 

Faza cu anuntul am zis o in gluma ca stiu ca tu ziceai mereu si daia ðŸ¤ðŸ‘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Hai salutare, am sunat ȘI eu, a răspuns m-am programat ptr ora 13,00, și, pe la ora 11,00 mi-a dat mesaj ca nu mai poate. Am sunat înapoi eu și mi-a zis ca a răcit și nu mai poate sa stea și ca reprogramam și așa a rămas , nici in ziua de azi nu a mai răspuns la telefon. Sporrrrr la dat la buci, ca nu este ultima studenta!!!!🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Hai salutare, am sunat ȘI eu, a răspuns m-am programat ptr ora 13,00, și, pe la ora 11,00 mi-a dat mesaj ca nu mai poate. Am sunat înapoi eu și mi-a zis ca a răcit și nu mai poate sa stea și ca reprogramam și așa a rămas , nici in ziua de azi nu a mai răspuns la telefon. Sporrrrr la dat la buci, ca nu este ultima studenta!!!!🤣🤣🤣

. Nu am fost la ea dar după cât o lăudați m ați făcut curios și musai să mă duc.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti

E in rere-uri :))))

 

Doza, tu ar trebui sa stii mai mult ca tu esti agentul ei, de obicei anuntai cand vine. Nu a fost cuminte si ai pedepsit-o?  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

De panarama asta licentiata nu mai zice nimeni nimic ? Un numar de telefon nu dati si voi :(

Își formează un cerc de clienți fideli și merge oarecum pe circuit închis. Numerele de telefon au tot fost afișate și le folosea pe acelea când făceam parte din grupul de "favorizați". Înțeleg de la cei care inca mai fac parte din acel grup că are tot aceleași doua numere. Ideea este că vine rar iar cererea este foarte mare. Eu am găsit la ea doar aspecte pozitive care au fost menționate și de cei care au mai fost pe la ea și am încercat să o revăd dar fără succes.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Relaxati-va oameni buni. Cercul e inchis demult. Sansele sa prindeti o programare, infime. Si chiar daca ati prins, sa nu uitam ca va poate da o teapa de toata frumusetea chiar si dupa ce ati confirmat programarea. N-ar fi prima oara  :D 

E marfa destula pe piata...si am un feeling ca o sa fie si mai multa in perioada urmatoare  :wink2 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...