Sari la conținut

0734408875 Cristina ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Into thin air
  • Oras:Into thin air

Dragul meu fiecare cere cat doreste. Aici e vb de cerere/oferta. Nu intru deloc in polemica, de niciun fel, nu am timp de asemenea lucruri.

Păi asta e si ideea, că la tariful asta nu prea este cerere din câte se observă pe aici.

Aaa, când deja ti ai format o clientela stabila, ti a mers buhul ca esti din filmul Futacioasele ninja, ca ai servicii de top, ca ora dureaza 60 min si jumatea 30, atunci DA! Se poate sa bagi placa cu strugurii si vulpea, cu saracii si bogații, cu premiantii si repetenții. Doar ca lumea pe aici a mai vazut d-astea.

Momentan ai credibilitate pentru pozele care par reale, cu figura si cu dna Mitră, asa se face, sa stie futacii la ce vine. ðŸ‘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai ce sa zic, cei de pe alt site, care nu isi are rostul sa il dau aici spun cu totul si cu totul altceva decat spun cei cu, comentariile semi-rautacioase de aici. Repet eu nu intru in nici o polemica. Fiecare are dreptul sa creada orice. Preturile sunt acelea si vor ramane acelea. Va multumesc de intelegere. Va sarut 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va astept incepand de azi de la orele 11:00 pana la 23:00. Va sarut ♥ï¸

P.S Absolut orice comentariu rautacios sau spus doar la intamplare nu este adevarat din cele de mai sus. Fiecare se va convinge singur. Abia astept sa ne-o tragem. ♥ï¸ðŸ”ž

post-287322-0-83053700-1552379993_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Cristina e o tipa draguta cu care m-am simtit bine. Calma si amabila mi-a placut de cum am intrat pe usa. M-a dus cu gandul la o profesoara sau secretara. Tinuta cu portjartier, tocuri si ochelarii pe nas o prind foarte bine. Locatia mi-a placut si o felicit pt alegere si asta pt ca e un bloc nou si dispune de tot ce e nevoie. Exista si portar aviz celor mai rusinosi sau dubiosi.

Partida a fost intensa, cu implicare, gemete placute, o vorba buna la ureche, gafaieli si sarutari. La corp arata ca in poze, inaltimea cred ca e la 1.65 cum  zicea ea confirm si tarifele zise de ea. Nu e genul fotomodel tunat dar are farmecul ei. Eu am sa revin cu prima ocazie.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti multumesc pentru recenzie. Mi-a placut foarte mult atitudinea ta de gentleman si sper sa ne revedem curand. Ador sexul si atata timp cat sunt tratata ca o lady atunci satisfactia e mult mai mare. Nu ma vad cu persoane care nu stiu sa respecte o femeie. 100% din orice comentarii rele, reci, nelalocul lor, sunt si vor fi neadevarate mai ales de catre cei care nici macar nu m-au intalnit. Dar, sunt bucuroasa ca, cei care mi-au calcat pragul vor reveni si ca s-au simtit bine alaturi de mine. Vis-a-vi de portarul blocului nu este absolut nici o problema. Este o locatie de lux, pazita aferent ceea ce nu imi da decat siguranta de care am nevoie atat mie cat si celor din bloc sau celor care ma viziteaza. Multumesc, va sarut 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cristina e o tipa draguta cu care m-am simtit bine. Calma si amabila mi-a placut de cum am intrat pe usa. M-a dus cu gandul la o profesoara sau secretara. Tinuta cu portjartier, tocuri si ochelarii pe nas o prind foarte bine. Locatia mi-a placut si o felicit pt alegere si asta pt ca e un bloc nou si dispune de tot ce e nevoie. Exista si portar aviz celor mai rusinosi sau dubiosi.

Partida a fost intensa, cu implicare, gemete placute, o vorba buna la ureche, gafaieli si sarutari. La corp arata ca in poze, inaltimea cred ca e la 1.65 cum zicea ea confirm si tarifele zise de ea. Nu e genul fotomodel tunat dar are farmecul ei. Eu am sa revin cu prima ocazie.

Problema e cu intrarea in bloc...unde e de fapt?? Tu unde ai gasit-o??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor sunteti draguti. Este un portar. Se numeste Concierge care nu are absolut nici cea mai mica problema. Poate sa confirme poate 20 persoane care au fost pe la mine in ultimele zile. Este un bloc nou, locatie de lux si majoritatea au asa ceva din cate am inteles. Stati linistiti, daca altii nu au avut nici o problema, nu veti avea nici voi. Toata lumea este binevenita 😘 Va sarut 😘

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...