Sari la conținut

0734408875 Cristina ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:🖕
  • Oras:🖕

Buna dragii mei,

 

Le iau pe rand. Lesinez este o gluma simpaticule 😊 o vb de a mea. Imi cer scz ca nu am raspuns ieri la tel a trebuit sa anulez programarile deoarece nu m-am simtit bine deloc. Gentlemanii care au mai fost la mine - va cer scz pt anulare.

auzi ..dacă vin in șlapi si maieu sunt gentlmen sau gherțoi ..ma primești???

 

Papucii sunt de firmă !!!!

 

 

Sa nu leșinezi când mă vezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna dragii mei,

 

Le iau pe rand. Lesinez este o gluma simpaticule 😊 o vb de a mea. Imi cer scz ca nu am raspuns ieri la tel a trebuit sa anulez programarile deoarece nu m-am simtit bine deloc. Gentlemanii care au mai fost la mine - va cer scz pt anulare. Cred ca am mancat ceva nu prea ok si mi-a fost rau toata ziua, noaptea. Azi sunt bine si incep programul de la 11. Panoramic nu isi are rostul sa tot suni ca am vazut ce scriu fetele si asa mai departe. Referitor la autocarul spre IT, nu e cazul. Stiti ca nu intru in polemici. Cei care au fost la mine au revenit si revin. Ceea ce e important e sa ne simtim bine impreuna. Restul sunt povestile unor pacalici care nu au nimic mai bun de facut toata ziua, decat a sta in spatele unei tastaturi si sa butoneze din folclor povesti cu Azor. Oamenii seriosi niciodata nu vor pleca urechea la asemenea “ grozavii “. Chiar e o nebunie aici 😂. Una peste alta, va astept azi de la 11. Spor la dat din buci si la respectat femeile. O zi frumoasa dragii mei 🥰😘🥰😘

Parca erai de acord cu mine ca forumul e de cacat si oamenii de aici sunt idioti si fara maniere, acum ti-ai schimbat opinia? Stii foarte bine ca puteam si pot sa vin la tine sa ne cunoastem!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Parca erai de acord cu mine ca forumul e de cacat si oamenii de aici sunt idioti si fara maniere, acum ti-ai schimbat opinia? Stii foarte bine ca puteam si pot sa vin la tine sa ne cunoastem!

Futu-te-n gat de retardat obsedat , tu ai maniere ?!?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am fost de 3 ori la Cristina,

 

- Localtie: Delea Vechie (la mama).

- Fata arata foarte bine, are un fund superb,sanii cam micuti, insa e ok. (cel putin pentru mine), m-a asteptat cu ciorapi cu banda si tocuri.

- Locatie curata, prosop la baie.

 

O recomand.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc . Te astept pe la mine. Ma uitam acum si la cel de mai sus cu postarea ca as fi grasa. Si-a facut id-ul, contul pe acest site acum 30 minute. Si primul lui coment a fost la mine :))) Domnisorule, nu iti iau painea de la gura stai linistit. Iti spun sincer eu atat de tare ma amuz la pacalicii acestia 😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost eu de 3 ori și recomand!Tipa este politicoasa educata!Aspect 9 corp 9 servicii 9!Oral protejat cu atenție sporită la părțile adiacente!Igiena impecabila!FOARTE RECEPTIVĂ la ce ii ceri fara fițe si figuri!Acum fiecare cu gusturile lui insa pentru mine a fost mai mult decât ok chiar nu am ce sa ii reproșez!La normal se mișcă bine își da silință sa te simți bine și sa pleci mulțumit!A dorit sa ma servească cu visiki insa fiind cu mașina am rămas la o cola!De revenit?Eu am fost mulțumit și o sa continui sa o vizitez.O seara buna spor la ciocane!

...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamne ce frustrat esti ... chiar credeam ca ti-a trecut ca nu te-am sarutat, din motivele mele. Uite iti dau o poza sa te mai linistesti. Iar daca tu crezi ca recenziile sunt false sau ca sunt din folclor e grav rau... si imi pare rau pr tine, nu e nimic aici prezent pt a te convinge pe tine personal de nimic, sau tu sa conduci echipa pacalicilor, sau sa intrebi 100 de romani daca sunt false sau nu. Daca 9 au fost si au fost tratati ca atare si tu cel de-al 10-lea intr-un alt mod, iti raspunzi singur, de ce? Te sarut pana una alta 😘

post-287322-0-31455500-1554030919_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frumos si total de acord cu tine. Nu vreau sa fac nimanui rau, dar moderatorii pot citi mesajele mele probabil, si pot vedea gentlemanii care mi-au scris ca imi lasa recenzii moca si asa mai departe, si ti-as arata ce le-am scris. In mare - “ daca ai fost la mine, lasa-mi, daca doresti, nu e neaparat, nu tin la recenzii, dar daca nu ai fost nu lasa te rog, caci sunt o femeie corecta cu mine in primul rand “. Acestea au fost mai toate raspunsurile ce le-am dat. Crezi ca mi-ar fi greu sa “ ma rog “ de unul de altul care vine sa lase? Nu am nevoie. Cei care au venit odata, au venit apoi de minim 2,3 ori ! Daca insisti, fac printscreen fara a da nume, ce am scris tuturor celor care au vrut sa imi lase recenzii false ! Nu am nevoie de niciuna. Am nevoie de timp de calitate cu gentlemani adevarati. Nimic mai mult. Te sarut si multumesc de raspunsul obiectiv ! 😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...