Sari la conținut

0734408875 Cristina ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor,

Numele meu este Cristina. Sunt o tanara de 27 ani careia ii place, adora si e innebunita dupa sex. Sunt pentru prima data aici pe acest site si pentru prima data experimentez aceasta meserie. Pentru moment ma aflu in Bucuresti si mi-ar face o deosebita placere sa imi petrec timpul in compania unor adevarati gentlemani. Daca te afli printre ei te astept in locatia mea de lux din Calea Calarasi/Delea Veche.

Servicii :

Sex oral protejat si neprotejat ( in functie de igiena ) ✔ï¸
DEEPTHROAT ✔ï¸
Sex normal protejat ✔ï¸
Sex in pozitiile preferate de gentleman ✔ï¸
69 ✔ï¸
FK ( in functie de igiena ) ✔ï¸
Nu ofer sex anal ✔ï¸
Fantezii erotice roluri ✔ï¸
Fetish✔ï¸
Foot job✔ï¸
GFE✔ï¸
Dirty talk✔ï¸
CIF ( extra cadou 50 lei ) ✔ï¸
Nu ofer CIM ✔ï¸
Cunnilingus ✔ï¸
Annilingus accept ✔ï¸
Acest anunt este exclusiv pentru adevaratii gentlemani. Va astept int-o ambianta placuta, poate doriti sa serviti inainte un pahar de suc, apa, whisky, o bere, este placerea mea de a va cunoaste mai bine.
Fac deplasari doar la hotel. Minimul pentru o deplasare este de o ora.

NU ACCEPT gentlemani cu bile in penis â—ï¸â—ï¸â—ï¸


Tarife IN CALL :

200 lei - 30 minute

350 lei - 60 minute

Tarife OUT CALL :

450 lei

Ofer totala discretie iar locatia mea de lux va va face sa va simtiti in largul vostru in compania mea.

Numar telefon : 0734408875

NU RASPUND LA NUMERE PRIVATE, nu stau la povesti pe whatsapp despre altceva decat subiectul intalnirii, anuntului. Pozele sunt aici pe site si imi apartin in totalitate. Nu sunt retusate ci 3,4 au anumite filtre. Nu ofer reduceri. â—ï¸â—ï¸â—ï¸

Va astept ! Va sarut 😘 post-287322-0-46075200-1552122526_thumb.jpeg

post-287322-0-73145400-1552122543_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Into thin air
  • Oras:Into thin air

Pai dacă are bile pă penis, apăi nu se mai incadrează la gentlemani oricum, păi no?

Apreciez pozele cu figura insa scorurile astea fără "branding" recunoscut si verificat nu, deci pas.

Succesuri!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da 200 lei pentru 30 minute. As fi cerut nai mult dat fiind oferta/cerere insa am zis sa fiu si eu in preturile “ pietei “. Multumesc.

Iar deepthroat nu cred ca as putea dar sa nu spui niciodata, niciodata. As incerca, cu drag 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incepatoarelor...daca incepeti cu 100f 200h va cade pizda? aveti aur in pizda? aveti clitorisul blibdat de safire si diamante??? PULA MEA orice nou intrusa in domeniu...venita la BucAresti....aveti pretentii financiare. Munciti in plm cinstit sa vedem cat o sa castigati...

 

 

Vina au si baietii din spatele lor ca le incurajeaza si le sufla-n pizda...PRET MARE PRET MARE FATA MEAAL...DOAR AVEM NEVOIE DE BANI SA AVEM O RELATIE FRUMOASA!!

 

 

In concluzie la banii astia futem fete din TOP de nota 10+

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scz dar nu pot sa nu rad acum la acest mesaj cu stafilococul :)) esti simpatic. Daca am vreo iritatie e din cauza epilatului, nu am bubite, nu am negi 😂 si asa mai departe. Dar probabil de marti incolo vor pune colegii vostri recenzii daca vor dori sa nu mai fie nimeni atat de indignat de anumite chestii. Dragul meu fiecare cere cat doreste. Aici e vb de cerere/oferta. Nu intru deloc in polemica, de niciun fel, nu am timp de asemenea lucruri. Pozele nu sunt din actuala locatie. Locatia mea este la fel una de lux din Calea Calarasi. Va astept cu drag. Va sarut 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...