Sari la conținut

0734408875 Cristina ♥️


Postări Recomandate

Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Nu risti nimic, crede-ma pe cuvant! 

 

 

Cel mult un drum pana acolo  :laugh2 , si/sau doua sute de lei daca esti slab de inger  :angel: /gasca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzii sunt la anunturi parca. Nu ma pricep atat de bine pe acest site. Am si eu 2 topicuri parca, sau trebuie sa am 10 ca toata lumea? 😂😂😂 e de ajuns cred eu. Unul la anunturi si unul aici si parca unul la consiliere. Nu prea am timp de stat pe site dar poate ajuta pe altcineva recenziile distinsilor domni. Va sarut 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ah acela e minus 😂😂 mai menache cu doua facultati nu as zice 😂😂 dar cum am zis nu sunt aici sa intru in polemici cu altcineva. Respect pe toata lumea. Nu am facut prost, sau proasta pe nimeni. Va sarut dragii mei 😘😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Arati foarte bine, dar ca fiecare om sunt sigur ca ai ceva complexe. Trebuie sa le lasi.

Pozele atrag clientii, apoi comportamentul, apoi pretul (uneori, ultimul pas nu mai conteaza)

Seara buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mare adevar. Comportamentul. Se poate verifica in sectiunea anunturi comportamentul meu vis-a-vi de anumite injurii si asa mai departe ale oamenilor care nici macar nu m-au cunoscut. Si tot ei au venit la mn apoi dar prefera sa nu puna recenzii caci ma tin doar pt ei. Si le multumesc pt asta. Nu ma prea pricep pe acest site sunt de cateva zile doar. Nu am jignit pe nimeni si m-am comportat exemplar. Niciodata nu am intrat in vreo polemica!!! Nu e cazul. Sunt o domnsioara in adevaratul sens al cuvantului si respect inainte sa fiu respectata. De povesti si etc sunt satula. Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si iti respect parerea obiectiva. In rest ma abtin, prefer sa vb in pat si in compania distinsilor domni care ma viziteaza. Petrec 10 min la 4 zile pe acest site deoarece timpul nu imi permite insa doresc sa le multumesc tuturor celor care ma viziteaza si care se comporta ca niste adevarati gentlemani.
Sexul ÅŸi frumuseÅ£ea sunt inseparabile, precum sunt viaÅ£a ÅŸi conÅŸtiinÅ£a. InteligenÅ£a care însoÅ£eÅŸte ÅŸi reiese din sex ÅŸi frumuseÅ£e este intuiÅ£ia. O seara frumoasa. Va astept de maine ora 11:00 pana la 02:00 zilnic. Va sarut 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Dar cine te recomanda pisoi?200 cu 350....cam mult pentru celulita ta nu crezi?

Daca nu iti place, nu te duci. Este simpla treaba. Hai sa nu jignim, eu prefer o recenzie in loc de troll.

Din 2011 vad din ce in ce mai multa mocirla pe acest forum.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cristina, eu îmi încărcat bateriile și vin la tine in curând.

Sincer, ai un mod elegant de a raspunde situațiilor de aici și te urmăresc cu interes încă 2-3 zile.

Seara plăcută!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna. Sunt recenzii in topic-ul anunturi. Parca 3,4 nu mai retin. Majoritatea nu pun recenzii si am inteles in cele din urma de ce. Pizda mea stramta ii face sa nu puna si asta ma bucura. Iar despre faptul ca nu ne vom vedea, nu am nici cea mai mica problema in aceasta privinta. Va sarut 😘😘 Disponibila azi de la orele 11:00 - 02:00 am.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...