Sari la conținut

0734408875 Cristina ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

. Daca 9 au fost si au fost tratati ca atare si tu cel de-al 10-lea intr-un alt mod, iti raspunzi singur, de ce? Te sarut pana una alta

 

Care sunt cei 9 ?  :laugh2

 

 

PS. Nu lua baietii de prosti. Doua persoane spun ca " am fost de trei ori la cristina ", dar m-am hotarat sa scriu si eu acum, nu la prima vizita, nu la a doua, amandoi la a treia. Mai sa fie, ce COIncidenta.

PPS, altul : pune si tu o poza cu țîțele, nu le mai ascunde.

ppps:  nu te ajuta nici recenziile false  :no2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

29 am vrut s-a pierdut 2-ul

 

Am pus eu plus 1 laugh, acum ai 30 laugh

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2  :laugh2  x 3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Am foat si eu la aceasta domnisoara.

 

Aspect 7

Gfe 8

Oral 7

Normal 7

 

Ceva banal, nimic mai mult.

De precizat ca o avantajeaza mult ochelarii. Fundul este misto, carnea destul de moale, sanii mici.

Incearca sa te faca sa te simti bine, este un pic perversa dar cred ca asta e mai mult show.

Mi s-a parut un pic retrasa la FK, un pic de actorie de la bun inceput,dar am ramas pentru 200 lei 30 min.

 

Mi se pare mult pt ce ofera.

De revenit? Nu

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Ps: era sa uit cel mai important aspect, in anunt scria ca face ON in functie de igiena, problema e ca imediat la 2 secunde ce am intrat pe usa si am stat un pic, mi-a spus ca nu mai face ON pe motiv ca a avut o experienta neplacuta cu cineva care tocmai plecase.

Un pic dezamagit de faza dar si eu puteam sa ii scad tariful la 150 lei.

Uneori cand patesti faze dastea, incepi sa te intrebi daca nu cumva e un pretext de a da mai bine anuntul SAU te gandesti ca tu esti problema, dar eu cunoscandu-ma pe mine si ce igiena am, nici nu se punea problema.

Deci poate chiar patise ceva fata sau nu.

Concluzia o trageti voi.

Pretul a fost platit intreg.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna dimineata.

 

Sapte la aspect ?

Fac contestatie  :laugh2

Sa vedem nota dupa contestatie.

Incredibil , 7 si la oral , o sa fac reclamatii pana la....

Consider ca muia nu a fost apreciata la adevarata ei valoare

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Ps: era sa uit cel mai important aspect, in anunt scria ca face ON in functie de igiena, problema e ca imediat la 2 secunde ce am intrat pe usa si am stat un pic, mi-a spus ca nu mai face ON pe motiv ca a avut o experienta neplacuta cu cineva care tocmai plecase.

Un pic dezamagit de faza dar si eu puteam sa ii scad tariful la 150 lei.

Uneori cand patesti faze dastea, incepi sa te intrebi daca nu cumva e un pretext de a da mai bine anuntul SAU te gandesti ca tu esti problema, dar eu cunoscandu-ma pe mine si ce igiena am, nici nu se punea problema.

Deci poate chiar patise ceva fata sau nu.

Concluzia o trageti voi.

Pretul a fost platit intreg.

Vezi recenzia mea cateva pagini in urma.

 

Inteleg ca aceiasi scarba fata de client?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Probabil eram al 9 lea client pe ziua respectiva, si tu la fel.

Cine stie pe unde mai are anunturi si ajung toti tractoristii la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata dragii mei,

 

Tind sa cred ca deja incercati sa formati o echipa in a demonstra ca frumoasele recenzii la adresa mea sunt false si cele doua scrise de distinsii domni sunt doar adevarate. Si totusi sa stai la 8 dimineata pe forum sa cauti sa scrii sa adaugi sa rescrii si etc inseamna o lupta interioara deosebita, niste introvertiti extraordinar de frustrati. Insa haideti sa va dau si raspunsul meu. Va respect recenziile, nu am absolut nimic de obiectat decat ca, nu inteleg de ce duceti lupta asta aiurea ? Adica, ii inteleg pe cei care au fost la mine si au dreptul sa isi dea cu parerea sa spuna exact ce au simtit si ce nu. Insa aici ma refer la cei care va pierdeti aici vremea degeaba, gratis, si stati la un pachet de seminte de povesti. Chiar mi se pare execrabil sa stai sa cauti sa incerci cu orice mijloc sa faci “ rau “ indirect, degeaba, ca tu nu ai posibilitate sa vii la mine. Si acum va pun cireasa fara codita pe bezea, va spun cativa ca totul a fost frumos, si au revenit si va spun doi ca nu e asa, dar cei care au spus frumos de mine sunt falsi, este? Si astea sunt adevarate, este?

 

“ Bineee, da, nici alea nu-s mercedesuri, nu !? “

Dumnezeule, ce personaje. Repet, tot respectul pt cei care au fost cu adevarat la mine si si-au spus obiectiv parerea, si au scris exact ce au simtit ei. Va multumesc si va astept astazi cu drag 😘 Va sarut

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata dragii mei,

 

Tind sa cred ca deja incercati sa formati o echipa in a demonstra ca frumoasele recenzii la adresa mea sunt false si cele doua scrise de distinsii domni sunt doar adevarate. Si totusi sa stai la 8 dimineata pe forum sa cauti sa scrii sa adaugi sa rescrii si etc inseamna o lupta interioara deosebita, niste introvertiti extraordinar de frustrati. Insa haideti sa va dau si raspunsul meu. Va respect recenziile, nu am absolut nimic de obiectat decat ca, nu inteleg de ce duceti lupta asta aiurea ? Adica, ii inteleg pe cei care au fost la mine si au dreptul sa isi dea cu parerea sa spuna exact ce au simtit si ce nu. Insa aici ma refer la cei care va pierdeti aici vremea degeaba, gratis, si stati la un pachet de seminte de povesti. Chiar mi se pare execrabil sa stai sa cauti sa incerci cu orice mijloc sa faci “ rau “ indirect, degeaba, ca tu nu ai posibilitate sa vii la mine. Si acum va pun cireasa fara codita pe bezea, va spun cativa ca totul a fost frumos, si au revenit si va spun doi ca nu e asa, dar cei care au spus frumos de mine sunt falsi, este? Si astea sunt adevarate, este?

 

“ Bineee, da, nici alea nu-s mercedesuri, nu !? “

Dumnezeule, ce personaje. Repet, tot respectul pt cei care au fost cu adevarat la mine si si-au spus obiectiv parerea, si au scris exact ce au simtit ei. Va multumesc si va astept astazi cu drag 😘 Va sarut

 

Despre ce lupta vorbesti? Sau despre ce echipa?

Iti recomand sa te uiti un pic peste profilul si recenziile mele si o sa iti dai seama cat de obiectiv am fost in tot ceea ce am scris pe aici, drept dovada o sa vezi cate postari am din 2011. Rezultatul este ca nu imi place sa ma scald in mocirla altora si te rog ca pe viitor sa faci niste cautari inainte sa ma faci frustrat si sa spui ca scriu la 8 dimineata.

Ca sa iti faci o idee, orele sunt decalate pe acest forum, tocmai pentru siguranta noastra.

Recenzia a fost facuta aseara dupa 2 saptamani.

Am considerat ca opinia mea este importanta pentru aceasta comunitate si am punctat fix momentul in care ai fost cu mine,nimic mai mult.

Nu cred sti perfecta, asuma-ti erorile.

Cat despre cum iti practici meseria,nu iti pot da nici un sfat. Poate chiar esti un om misto, nu am de unde sa stiu.

 

Din inceputul replicii tale am simtit ca mai mult vroiai sa ne jignesti ca la usa cortului, apoi ti-ai dat seama nu este tocmai ok pentru tine si ai lasat-o moale ca intr-un final sa incerci sa iti joci piesa de teatru ieftina si sa dai de inteles sa iti asumi.

Eu cred ca gandesti altceva.

 

Succes pe viitor si te rog sa faci abstractie de mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca ai inteles total gresit. De fapt absolut total gresit. Daca ai citi in spate despre asa zisul echipaj de 3-4 care nu au fost la mn ai intelege. Nu am facut nici o secunda referire la cei care au fost. Nici macar una. Credema. Fiecare are dreptul sa isi dea cu parerea daca a fost, despre absolut tot. Faceam referire la cu totul altceva. Stai linistit 😘 multumesc pt recenzia obiectiva, si da cred ca ai fost acum 2 saptamani, eram la inceput si eu, fara a gasi vreo scuza, caci nu e cazul. Cei care au fost eu revenit 90%. Pacalicii sar cand cineva nu e multumit si se bucura, aprind artificii, cand scriu altii frumos etc, sar, stai nene ca alea nu sunt mercedesuri :)) sunt loganuri sub acoperire.

O zi frumoasa iti doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Chiar mi se pare execrabil sa stai sa cauti sa incerci cu orice mijloc sa faci “ rau “ indirect, degeaba, ca tu nu ai posibilitate sa vii la mine.

:laugh2 Asta a fost maxima . Draga noastra , multi dintre cei de pe aici au dat bani la curve de n-ai tu habar . Mistouri , da , facem pentru ca ne permitem , asa cum si tu iti permiti sa faci misto pe banii nostrii . Scuze .... aud de 8 ani , "ma durea capul " , "ma durea burta ca am mancat nu stiu ce " , eram la inceput , s.a. Acest forum este pentru informarea curvarilor nu pentru scuzele curvelor .

 Succesuri in viata sa ai si activitate cat mai scurta in acest domeniu iti doresc !

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Multumesc . Te sarut

   Si eu te sarut si-mi pare rau ca pareai o fata desteapta dar nu ai inteles ca pretentiile la 350 lei sunt altele decat la 50 lei . Daca vin la tine jegosi , cu flocii cat Dunarea sau nu-ti convine ceva da-i afara , lasa-i in mortii lor de bani ca vin altii ,daca ai curaj , fii si tu o lady (ce pula ta) . Poarta-te frumos si serveste-le servicii corecte si te asigur ca vor curge recenziile bune si nimeni nu va avea nimic de comentat .In general pescarii se deosebesc prin recenzii de restul si te asigur ca sunt destui pe aici cu experienta necesara pentru a-i depista

 In concluzie : fute-ne cu pasiune si toata lumea va avea de castigat

:hug1

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

  .. Daca vin la tine jegosi , cu flocii cat Dunarea sau nu-ti convine ceva da-i afara , lasa-i in mortii lor de bani ca vin altii ,daca ai curaj , fii si tu o lady (ce pula ta) .

 

Nu poate sa-i dea afara  :no2

Daca ar putea, probabil ca  i-ar da, zic.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Nu poate sa-i dea afara  :no2

Daca ar putea, probabil ca  i-ar da, zic.

Si eu tind sa cred acelasi lucru dar e urat sa vi sa ne jignesti si sa incerci sa ne vinzi scump un cacat frumos impachetat pretinzand ca este bezea

Pula mea , multi dintre noi au trecut prin zeci de pizde ,nu au vazut-o acum prima oara in viata lor

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...