Sari la conținut

Blonda hasdeu etaj 4 făcea mai mult video chat


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ok multumesc

 

Stimate domn,mai citeste REGULAMENTUL acestui forum,si mai vezi si tu cum stā treaba "aiciśa".

Tu defatp nu ai aprticipat mai cu nimica la acest forum,dar ai jignesti asa la liber...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Stimate domn,mai citeste REGULAMENTUL acestui forum,si mai vezi si tu cum stā treaba "aiciśa".

Tu defatp nu ai aprticipat mai cu nimica la acest forum,dar ai jignesti asa la liber...

Eh...bine ca ai participat tu :)))))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Stimate domn,mai citeste REGULAMENTUL acestui forum,si mai vezi si tu cum stā treaba "aiciśa".

Tu defatp nu ai aprticipat mai cu nimica la acest forum,dar ai jignesti asa la liber...

?

@aleajactaest pe unde e?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

?

@aleajactaest pe unde e?

 

Hai sa iti zic si tie ce am zis la distrusa de aleaj.....aiciśa,da aiciśa nu'i club de gramatica si foenticā, aicisa este despre pizda,pula si alte placeri carnale,asa ca dāi din tenesi cu joc de glezne!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Spor la recenzii valens ;)

Mā babulanule,ti-am mai zis ca nu sunt Valens,am sa fac si un desen daca nici acum nu intelegi! 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Hai sa iti zic si tie ce am zis la distrusa de aleaj.....aiciśa,da aiciśa nu'i club de gramatica si foenticā, aicisa este despre pizda,pula si alte placeri carnale,asa ca dāi din tenesi cu joc de glezne!!

Am mai zis intr-o postare ca pula nu stie carte,dar purtatorii ei stiu asa cat de cat. Ei nu stiu doar daca sunt fix tot o pula.

Da,aici e vba de pizda,pula si ALTE PLACERI CARNALE (sau vanzatoare de placeri carnale) asa cum si lui valens ii placea sa spuna. Si daca tot e vba despre astea,nu mai bate campii (cu 2 de i) cu fel de fel de aberatii. Sau daca tot o faci incearca te rog sa te exprimi concis si corect pt ca noi,purtatorii de pula,sa intelegem ce vrei sa spui. Başca daca mai citeste si vreo (nu vre-o) vanzatoare d-aia gen Larisssa,râde si cu curu de tine cand te vei duce la ea sa cumperi placeri carnale. Te face sa si plangi daca n-ai inceput deja.

Eu zic ca n-am cerut mult. Acum dau din tenesi (sau TENISI) dar sunt tare curios de o replica imbecila. :(

Aleajactaest ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am mai zis intr-o postare ca pula nu stie carte,dar purtatorii ei stiu asa cat de cat. Ei nu stiu doar daca sunt fix tot o pula.

Da,aici e vba de pizda,pula si ALTE PLACERI CARNALE (sau vanzatoare de placeri carnale) asa cum si lui valens ii placea sa spuna. Si daca tot e vba despre astea,nu mai bate campii (cu 2 de i) cu fel de fel de aberatii. Sau daca tot o faci incearca te rog sa te exprimi concis si corect pt ca noi,purtatorii de pula,sa intelegem ce vrei sa spui. Başca daca mai citeste si vreo (nu vre-o) vanzatoare d-aia gen Larisssa,râde si cu curu de tine cand te vei duce la ea sa cumperi placeri carnale. Te face sa si plangi daca n-ai inceput deja.

Eu zic ca n-am cerut mult. Acum dau din tenesi (sau TENISI) dar sunt tare curios de o replica imbecila. :(

Aleajactaest ;)

 

:251x  :giggle: .Ai pierdut esentialul ,nu te mai agita  ca un Pepsi.Hai ca te-am  bāgat in seama cam mult,prin ati raspunde la " nemultumirile tale" .Sezi blând!!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

:251x  :giggle: .Ai pierdut esentialul ,nu te mai agita  ca un Pepsi.Hai ca te-am  bāgat in seama cam mult,prin ati raspunde la " nemultumirile tale" .Sezi blând!!

Am atins esentiaul! A-TI!

Cica :te agiti ca un pepsi!

Asta esti,atata poti. O sugestie de username? 2peu_de_2lei

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Sunteți niște distruși labari bolnavi de sifilis ...sa va fut in cur de boi

App,tu de ce tot intrebi pe topicul de ts/tv de dotarile "domnisoarelor"?

Te fut eu dar fara 300€ sa nu ma deranjezi

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Taramias coiele pe muia ta de ieftin sa îți dea buba neagră 300 de euro slobozimeai cacatul sa mil mănânci

Shut up bitch ca-ti slobozesc rahatu imediat pt ca stiu ca faci si CIM;)
Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

mai oameni buni daca in  unele locuri este un coltisor unde scrie mare pe un panou "LOC DE DAT CU CAPUL " pe topicul asta cred ca mai bine scria ca titlu "LOC DE INJURAT"....asa stiam cu

 

totii cum sta treaba pe aici ...si unii dintre noi nu-l mai accesam 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...