Sari la conținut

Simona 0755733753


Postări Recomandate

Buna tuturor, dupa cum am promis, am venit la Arad, locatia este in zona Fortuna, va astept pe la mine ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜Numarul de tel este in titlul topicului.

Nota 4 pentru prezentare 😂. Ai promis cui? Nimeni nu a auzit de tine. Nu te supăra, dar nu asa se prezintă o oferta.

 

PS.. Sper ca nu la Fortuna la garsonierele alea de la blocurile G 😱

Link spre comentariu

Exact la garsonierele alea G, iar daca o sa intri pe topic pe Oradea, o sa vezi cui am promis😉.O zi frumoasa😘

Am văzut cu i-ai promis..si nu contează, sau ai venit doar pt ei? Postează și tu o introducere calumea, cine ești, ce oferi, tarife, poze, etc. Hai sa începem cu dreptul...zic și eu...

 

Totodată, ai ales una dintre cele mai proaste locații posibile. Camere mici, multa lume în fata blocului și pe coridoare, deci confort și discreție 0. Recomandarea mea este sa-ti cauți alta locație sau vei pleca dezamăgită din lipsa de clienți.

 

Mult succes și bine ai venit. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Romford/Essex
  • Oras:Romford/Essex

Multumesc...deocamdata stau aici 4 zile, dupa o sa vad, garsonierele nu sunt chiar asa mici,vecinii da,sunt pe la scara, cam asa-i..ei, stau doar cateva zile, asa ca nu prea imi pasa de vecini

bine ai revenit, de mult am vrut sa trec la tine, sa te incerc din nou pt a 4 oara chiar, dar erai deja plecata ori in oradea, tm. etc. ar fi frumos de ai putea ramane ceva mai mult ca data de dinainte, te pup si abia astept sa te revad. 

Link spre comentariu
  • Oras:Catanzaro, Italia
  • Oras:Catanzaro, Italia

Am văzut cu i-ai promis..si nu contează, sau ai venit doar pt ei? Postează și tu o introducere calumea, cine ești, ce oferi, tarife, poze, etc. Hai sa începem cu dreptul...zic și eu...

 

Totodată, ai ales una dintre cele mai proaste locații posibile. Camere mici, multa lume în fata blocului și pe coridoare, deci confort și discreție 0. Recomandarea mea este sa-ti cauți alta locație sau vei pleca dezamăgită din lipsa de clienți.

 

Mult succes și bine ai venit. 😘

ðŸ”

Link spre comentariu

Simona ești de două zile în Arad, ai o singură postare pe Publi si la telefon nu răspunzi!

Atunci noi ce vină avem, am fute, am plăti dar nu avem cum te găsi!

Nu ai înțeles că a venit pe promisiune! Poate fute doar promisul la ea. Aloooo colegu futi de 3 zile...lasa și pe altul😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

E testata bine. Daca vreti sa o pastrati incercati sa nu o jigniti. Are talentul sa raspunda nepotrivit pe forum. Fata e ok!

https://nimfomane.com/forum/topic/120681-simona-modoveanca-noua-in-domeniu/?p=5475646

https://nimfomane.com/forum/topic/120681-simona-modoveanca-noua-in-domeniu/?p=5484548

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

E testata bine. Daca vreti sa o pastrati incercati sa nu o jigniti. Are talentul sa raspunda nepotrivit pe forum. Fata e ok!

https://nimfomane.com/forum/topic/120681-simona-modoveanca-noua-in-domeniu/?p=5475646

https://nimfomane.com/forum/topic/120681-simona-modoveanca-noua-in-domeniu/?p=5484548

Cum sa o jignim dacă nici măcar nu apucăm sa vb cu ea nici telefonic nici aici pe forum?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Nu o recomand!

O sun ieri, îmi prezintă meniul si ii zic că revin mai târziu, cea ce am si făcut, o sun si ii zic că în 10 minute sunt la ea, îmi zice că e liberă si că mă așteaptă, dar să o sun când sunt in fața blocului, G2 Fortuna.

Ajung la bloc si o sun, ea îmi respinge, zic ce dracu... o mai sun o dată , nu răspunde, îmi trimite mesaj că să o aștept 10 minute si că mă sună ea, zic hai că stau, dacă tot am traversat tot orașul să ajung la ea si mai ales că în zonă nu erau alte pretendente, si trec 10 minute, trec 15, când s-au făcut 20 eram deja în mașină, dându-mi seama că tot ce se scrie pe forumul din oradea despre ea e adevărat...

P.S. faza cea mai tare e că în timp ce o așteptam ea sau peștele ei publica anunț pe Publi 😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu o recomand!

O sun ieri, îmi prezintă meniul si ii zic că revin mai târziu, cea ce am si făcut, o sun si ii zic că în 10 minute sunt la ea, îmi zice că e liberă si că mă așteaptă, dar să o sun când sunt in fața blocului, G2 Fortuna.

Ajung la bloc si o sun, ea îmi respinge, zic ce dracu... o mai sun o dată , nu răspunde, îmi trimite mesaj că să o aștept 10 minute si că mă sună ea, zic hai că stau, dacă tot am traversat tot orașul să ajung la ea si mai ales că în zonă nu erau alte pretendente, si trec 10 minute, trec 15, când s-au făcut 20 eram deja în mașină, dându-mi seama că tot ce se scrie pe forumul din oradea despre ea e adevărat...

P.S. faza cea mai tare e că în timp ce o așteptam ea sau peștele ei publica anunț pe Publi 😂

Eu nici măcar nu am prins-o la telefon. Am încercat zilele trecute de câteva ori și pe urma fuck off. Nu știu ce sa zic de peste, nu cred ca are, vezi ca pe publi24 anunțurile sunt repostate automat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...