Sari la conținut

Nouă în orașul tău! 0754754501


Postări Recomandate

Vizitator yoyo14
Reputație: 0

A vizitat-o careva? Hai lăsați un comentariu, nu fiți scumpi la vorba... ma tentează sa o vizitez și as fi interesat de o părere obiectiva a cuiva care a văzut-o...

eu zic sa o vizitezi, desi nu am fost la ea niciodata, am vazut-o doar la fata si e destul de simpatia, e mai pufoasa sa zic asa dar nu cred ca se comporta rau in pat fiind colega cu Rebeca, acuma tu decizi
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

eu unul cand o sa ma plictisesc de Rebeca ( nu stiu cand va fi asta ca am fost la ea de 2 ori si tot m-as mai duce) o sa ii fac o vizita si ei

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

eu zic sa o vizitezi, desi nu am fost la ea niciodata, am vazut-o doar la fata si e destul de simpatia, e mai pufoasa sa zic asa dar nu cred ca se comporta rau in pat fiind colega cu Rebeca, acuma tu decizi

ma intereseaza urmatoarele: ce varsta are (aprox.), cum e la fata, daca e grasa si daca are sani? multumesc

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

am zis e pufoasa nu grasa si eu am recunoscuto dupa poze, deci faci ce vrei, nu te oblig sa mergi la ea dar iti zic ca nu pierzi nimic daca mergi, cum iti ziceam, candva o sa ii fac o vizita, cand? nu stiu

toate cele bune

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...