Sari la conținut

Nouă în oraș ðŸ˜�0732004732


Postări Recomandate

Bună , mă numesc Bianca, sunt nouă în acest domeniu , sunt o fire sociabilă, îmi place ceea ce fac , dar îmi place si mai mult sa va fac pe voi fericiți ðŸ˜ðŸ˜.

Am 21 de ani , am O locație elegantă, si va astept pe voi sa petrecem clipe de neuitat .

Serviciile mele sunt : oral protejat ( neprotejat depinde de igienă) , normal in diferite poziții , french kiss , finalizare corporală, atingeri si mici fantezii 🤩🤩ðŸ˜ðŸ˜˜.

Cadou: 100lei finalizarea (20-25min) , 200h

Zona : Ciresica, capăt de linie .

Va pup si va astept pentru a petrece clipe de neuitat 😘😘😘ðŸ˜

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ne tratezi doar cu spatele..nu e bine...te vrem..si din fata..daca se poate..multum

 

Bună , mă numesc Bianca, sunt nouă în acest domeniu , sunt o fire sociabilă, îmi place ceea ce fac , dar îmi place si mai mult sa va fac pe voi fericiți .

Am 21 de ani , am O locație elegantă, si va astept pe voi sa petrecem clipe de neuitat .

Serviciile mele sunt : oral protejat ( neprotejat depinde de igienă) , normal in diferite poziții , french kiss , finalizare corporală, atingeri si mici fantezii .

Cadou: 100lei finalizarea (20-25min) , 200h

Zona : Ciresica, capăt de linie .

Va pup si va astept pentru a petrece clipe de neuitat

 

:wink2 hai mai incearcā!! Ai talent in tine,altele. sunt cu  30  min finalizarea,tu vi cu noutate de 20-25 waw vii cu ceva nou pe,piata!!.Majoritatea din cei aici ,de pe forum sitm,cunostem prezentarile,de introducere ""fac pe voi fericiți .""".Daca zici ca ne faci fericiti pe toti inseamna ca nu esti incepatoare , de spui ca ne faci pe toit fericiti,,chair ai talent inascut ?..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Bună pozele nu sunt ale mele , dar sunt aproape la fel ca cea din poza ,revin cu poze noi curând, sunt disponibilă!

Deci nu esti Mercedes esti aproape Mercedes, asa ca un Logan ca tot 4 roti are. :D

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Bună pozele nu sunt ale mele , dar sunt aproape la fel ca cea din poza ,revin cu poze noi curând, sunt disponibilă!

poze noi dar care tot nu sunt ale tale?

interesant, o sa vin si eu cu una de 100 lei d-aia cu Balcescu. nu e d-aia de 100 cu Caragiale, dar sunt aproape la fel~!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...