Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 3 Voturi

Buna sunt Oana ( Venire Propusă)

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
264 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#261 >specialboy<

specialboy

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 244 Postari:
  • Inscris la:
    23 februari 2018

Postat 13 juli 2020 - 09:36

Da, ar fi bine sa vina la Mureș, ar avea succes. Eu as face o vizita și poate mai multe.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#262 sb202020

sb202020

Curvar Ucenic

• Membru Banat
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2020

Postat 13 juli 2020 - 01:42

Buna seara dragii mei :)
Mai in gluma mai in serios am rugămintea sau pretenția sa fie respectate programarile ! Întâmpinat ca uni oaspeți să sune să spună că au ajuns mai devreme cu 30 min sau sa întârzie 30 min ! Ideea este cum eu acord fiecărui oaspete 30 min sau 60 min după igienizarea de rigoare după fiecare nu am cum sa te primesc înainte de ora stabilita nu primesc oaspetele până nu m-am igienizat după ce a plecat alt oaspete ! Iar mare rugăminte ar fi in momentul contactului fata in fata să folosim produsele de dezinfecție am pus la dispoziție gel dezinfectant si spirt la intrarea în apartament am rugămintea sa il si folosim si mai ales dush având toate necesare gel de duș prosoape curate zilnic.
Va rog nu mai fiți timizi de a cere o apa un suc o cafea nu este problemă crede-mă sunt luate special pentru oaspeți dar de multe ori poate ne ducem cu vorba si uit să întreb.
Contează ca întâlnirea să decurgă cât mai relaxată și nimeni sa nu plece nemulțumit!

Ar mai fi o întâmplare astazi ce să intamplat azi la colega ce a fost un pic deplasat !
Un Domn a sunat pe nr ei întrebând daca este disponibilă în 15 20 min ea fiind liberă a spus că e in regula poate veni toate bune si frumoase ajunge la scara blocului suna ia dat interfon pe camera interfonului părea un domn in toata regula la costum poftit înăuntru in drum spre dormitor o apuca de fund nimic de zis se așează direct pe pat iar apoi a luat-o în brațe o sărută pe gât și pune mana pe țâțe nimic de zis asta circa 10 min la care colega la întrebat cât dorește să stea daca dorește 1 finalizare sau 1 ora atunci Aparent acel Domn se ridica revoltat că ce toate va gânditi la timp si la bani ca imi luați cheful si a plecat ! Nu a durat 5 minute pe ceas si a sunat si pe numărul meu văzând numărul de la colegă in timp ce vorbeam cu el folosind aceiasi replică cu 15 20 min daca poate veni ! Atunci i-am spus adresa este cea de unde ai plecat mai devreme de la colega mi-a si inchis telefonul! CIUDATĂ
PERSOANA am impresia ca nu suntem singurele de a încercat să facă același lucru ! Plecând liniștit din apartament si la câteva minute să mă sune pe mine !

Ca o întâlnire să decurgă normal si intelegere ideea este să ne respectăm și să ne simțim bine împreună de aceea am ales să lucrez doar pe programări in fiecare oras de am fost să nu existe divergente de a aștepta unul după altul ! Pe la scara blocului să vă întâlniți cu ceilalți oaspeți! Eu incerc sa fiu plăcuta să ofer tot ce aveti nevoie ideea e să comunicăm să ne planificam întâlnirea după bunul orar la amândoi si sa ne intelegem . Aleg să lucrez pe programări și să nu lucrez haotic să iasă unu să intre altul !
Va multumesc mult pentru intelegere si va astept cu drag să facem o programare să ne satisfacem amândoi
Pentru programări la nr de telefon/Whatsapp : 0726571365

dc ii placut de videul nostru 

#263 iondelaraion

iondelaraion

flăcău futălău, fut TARE si APĂSAT

• VIP Member
  • 1232 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2011

Postat 13 juli 2020 - 01:48

dc ii placut de videul nostru

Mirciulică, da' n-ai crăpat odată?