Sari la conținut

Maria 0730579404


Postări Recomandate

Cine dracu a băgat o la testate...doar pozele cu tatuaj sunt reale....restu de poze sunt prea peste sa fie realitate...foarte mica de statura 1.45 ...servici de 0(zero) cand am ajuns in zona pestele cobora..dupa ce am plecat peste a urcat...ar trebui să dispară din zona!

 

o bididoacă figuranta, n-am ramas

Link spre comentariu

am fost eu. locatie pe calea victoriei, langa radisson. programare respectata. 

locatie de 8, lift care scartaie, cam mizerie... nu avea decat un prosop... am intrebat de dus, a ramas masca - ce naiba vrei? m-am sters cu servetele umede... igiena de 6

ea - o piticanie, de max 150 cm. nu e urata la fata, are tatele din poze, dar in rest... nimic deosebit. singurul lucru pozitiv e ca pare sa se umezeasca natural. fata de 7, tate de 8, corp de 5. pe la 6,5 e evaluarea mea. igiena si fitele ar mai scadea din nota. 

dintr-o lipsa de solutii alternative si de timp, am ramas si mi-a cam parut rau, pt ca nu e de banii astia.

prestatia a fost un OP cu eu in picioare si ea asezata in fund pe pat, de 5 maxim, urmat de acceptarea de a trece la 

NP cu ea pe masa din garsoniera, ceea ce i-a si placut un pic... apoi am luat-o in pula in picioare si am terminat in balon dupa ce am dat frenetic...

NP de un 7.

ar merge poate de o descarcare rapida, dar la 50 ron pe finalizare.

halatul a fost 150 ron fin (cica 250 ora), urmat de fite cu OP, dar la telefon oralul era si ne... (oricum la lipsa de apa nu as fi facut decat OP...)

nu  voi reveni, nu recomand.

la limita dintre "am fost foarte fraier" si teapa...

pozele seamana la tate. dar o avantajeaza grav pt ca nu pare asa de mica cum e, nu pare asa de cu picioarele scurte cum le are...

asta e

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...