Jump to content

Apelez la ajutorul comunitatii cu niste intrebari


Recommended Posts

Posted

Salutare Dragi Aradeni,

 

Am si eu o intrebare, defapt mai multe dar incep cu prima care e cea mai importanta: imi puteti recomanda niste escorte in Arad si unde le-as putea vedea anuntul, eventual niste linkuri?

 

Sa va spun cum sta treaba cu mine. Eu sunt din Arad dar acum ceva vreme m-am mutat in strainatate, mai exact in Statele Unite si vreau de data asta cand merg in vizita sa ma distrez avand in vedere ca voi fi singur.

 

Ma bucur mult ca am gasit site-ul asta, si vreau sa felicit pe cine l-a creat si toata comunitatea care contribuie, sunteti foarte de treaba. Ii rog pe cei care au mai multa experienta in domeniul asta sa ma ajute.

 

As vrea sa vizitez cel putin 4 sau 5 domnisoare cat sunt acolo. Sincer eu nu am mai facut asa ceva, sa merg la o escorta si nici nu stiu 100% cum se procedeaza inafara de ce am aflat aici pe site citind.

 

Vreau sa merg in vizita candva in luna Mai, pe la inceputul luni probabil si sincer nu stiam daca sa postez acuma sau sa mai astept pana e mai aproape data plecarii in cazul in care se mai schimba treburile cu escortele din Arad.

 

Astept toate recomandarile, sfaturile si indrumarile voastre cu privire la treaba asta.

 

Va multumesc mult de tot :-)

Posted

din asa tara inapoiata ai venit ,ca nu stii cum sta treaba?suni si te duci,nu trebuie sa ai scoala pt asta......

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Posted

Mai bine mergi in Timisoara ca găsești mai multe...in Arad au rămas doar "păsările negre"...

Posted

din asa tara inapoiata ai venit ,ca nu stii cum sta treaba?suni si te duci,nu trebuie sa ai scoala pt asta......

Nu, imi pare rau daca asa s-a inteles, doar ca nu am fost niciodata si poate sunt cateva chestii care voi le-ati invatat din experienta, sti gen "asa faci" si "asa nu faci". Ai ceva recomandari de escorte? :350x

Posted

Mai bine mergi in Timisoara ca găsești mai multe...in Arad au rămas doar "păsările negre"...

 

Am mai vazut recomandari dinastea, cum ca in Timisoara e mult mai bine, si probabil ca e. Dar ma gandesc ca nu toti merg in Timisoara si ar trebui sa fie ceva bun si in Arad, nu?

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Posted

Adevarul ca au fost dar puține si au plecat...si eu nu locuiesc în România dar am fost acasă de sărbători si am avut noroc ca au fost prin Arad.Eu cand voi ajunge cu siguranta voi merge in Timișoara la Irina sau Jasmine de la top(mi le-a recomdat un "futalau").Sunt si in Arad dar le prinzi foarte greu.Bianca si Raluca.

https://nimfomane.com/forum/topic/84469-raluca-vino-sa-te-fac-fericit-0751678685/

https://nimfomane.com/forum/topic/13412-bianca-micalaca-0754620301/

Posted

Adevarul ca au fost dar puține si au plecat...si eu nu locuiesc în România dar am fost acasă de sărbători si am avut noroc ca au fost prin Arad.Eu cand voi ajunge cu siguranta voi merge in Timișoara la Irina sau Jasmine de la top(mi le-a recomdat un "futalau").Sunt si in Arad dar le prinzi foarte greu.Bianca si Raluca.

https://nimfomane.com/forum/topic/84469-raluca-vino-sa-te-fac-fericit-0751678685/

https://nimfomane.com/forum/topic/13412-bianca-micalaca-0754620301/

Atat? :slap2  Nu de alta dar parca nu as vrea sa trag o fuga pana in Timisoara pentru o escorta si sa vin inapoi dupaia. Chiar asa de rau e in Arad incat se merita sa merg pana in Timisoara?

Posted

Atat? :slap2 Nu de alta dar parca nu as vrea sa trag o fuga pana in Timisoara pentru o escorta si sa vin inapoi dupaia. Chiar asa de rau e in Arad incat se merita sa merg pana in Timisoara?

Te înțeleg... După ce parcurgi 8000 de km e greu sa mai faci 80..

  • Oras:arad
  • Oras:arad
Posted

Daca vii din SUA si tr tine bugetul mergi o noapte la masaj in Vladimirescu si de 1000 dolari futi 6-7 gagici beton, banuiesc ca iti permiți si tu atâta

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Posted

Asa cum zice si colegul...Ajungi in TM in 30 min si acolo ai de unde sa alegi...In Arad nu prea sunt si care sunt,cum ți-am mai zis, le prinzi greu de tot...Poate până atunci vor mai apărea cateva...Ce sa zic...Noroc sa ai pe cand ajungi sa găsești în Arad.

Posted

Daca vii din SUA si tr tine bugetul mergi o noapte la masaj in Vladimirescu si de 1000 dolari futi 6-7 gagici beton, banuiesc ca iti permiți si tu atâta

 

Ma faci sa ma simt prost 🤔... Merge un 2-3 pe noapte...da 7. E om nu taur comunal!

Posted

Te înțeleg... După ce parcurgi 8000 de km e greu sa mai faci 80..

Sa sti ca e greu , nu vreau toate intr-o zi, deci asta ar insemna cateva drumuri bune, pierd cel putin jumate de zi de fiecare data cand merg.

Posted

Daca vii din SUA si tr tine bugetul mergi o noapte la masaj in Vladimirescu si de 1000 dolari futi 6-7 gagici beton, banuiesc ca iti permiți si tu atâta

Ma tine bugetu, de aia am intrebat, sa merg la sigur. Eu ma gandeam la vreo 20 de banii aia, nu ca as vrea atatea dar zic si eu. Din cate am vazut preturile sunt undeva la 200 lei pe ora. Si vreau sa fie mai rasfirate, nu atatea intr-o noapte ca nu pot duce .

Posted

Asa cum zice si colegul...Ajungi in TM in 30 min si acolo ai de unde sa alegi...In Arad nu prea sunt si care sunt,cum ți-am mai zis, le prinzi greu de tot...Poate până atunci vor mai apărea cateva...Ce sa zic...Noroc sa ai pe cand ajungi sa găsești în Arad.

Si daca merg pe chestia asta cu Timisoara care le-ai recomanda? Sau stie cineva de aici fete faine in Timisoara? Bine ar fi sa gasesc in Arad pana atunci. Crezi ca vremea buna o sa duca ceva fete?

Posted

Ma faci sa ma simt prost ... Merge un 2-3 pe noapte...da 7. E om nu taur comunal!

Mersi, sincer prefer si alea 2-3 sa fie in 2-3 zile diferite.

Posted

Inca o intrebare ar fi despre tarifele astea, jumate de ora, o finalizare, o ora, ce inseamna? Ca daca iau o ora e cu cate finalizari pot eu? Fiind prima oara si daca fata e bomba nu o sa ma tina mult, si atunci iau o ora si plec in 20 de minute?

  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad
Posted

Cam toti de aici si-au facut debutul la escorte. Nu cred ca iti trebuie un manual sau prea multe explicatii. Ai site-ul publi24.ro sectiunea matrimoniale si acolo gasesti anunturi din orice judet. Daca vrei sa mergi la escorte testate te uiti aici pe forum sa vezi ce scriu altii. Pui mana pe telefon, suni si discuti cu ea ce vrei si cum sta treaba. Dupa prima escorta te prinzi cum merg lucrurile. Spor la futut

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Posted

O ora in general ar fii doua finalizari,o jumatate de ora  o finalizare,tarife si servicii cu fiecare escorta.Mai sunt escorte  tepare care chiar daca alegi o ora  doua finalizari dupa 30 de minute te evacueaza,fereste-te de ele,succes.

Posted

Cam toti de aici si-au facut debutul la escorte. Nu cred ca iti trebuie un manual sau prea multe explicatii. Ai site-ul publi24.ro sectiunea matrimoniale si acolo gasesti anunturi din orice judet. Daca vrei sa mergi la escorte testate te uiti aici pe forum sa vezi ce scriu altii. Pui mana pe telefon, suni si discuti cu ea ce vrei si cum sta treaba. Dupa prima escorta te prinzi cum merg lucrurile. Spor la futut

Mersi

Posted

O ora in general ar fii doua finalizari,o jumatate de ora  o finalizare,tarife si servicii cu fiecare escorta.Mai sunt escorte  tepare care chiar daca alegi o ora  doua finalizari dupa 30 de minute te evacueaza,fereste-te de ele,succes.

Inteleg acum, mersi mult de clarificare. Ma gandesc ca o sa imi iau cel putin o teapa la cat noroc am eu.

Guest magarusulfutacios
Reputation: 0
Posted

Inteleg acum, mersi mult de clarificare. Ma gandesc ca o sa imi iau cel putin o teapa la cat noroc am eu.

Americanule, stai linistit. Da un semn cand esti in Arad, faci cinste si vin eu cu tine 😂😂😂

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Posted

In Timișoara găsești cate vrei la Top...dar eu cand voi ajunge acasă voi merge la Irina sau Jasmine...uită-te pe tipicul lor de la Top sa vezi cum sta treaba...Spor sa ai!

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Posted

Depinde ce iti place, ca aspect, apoi ca servicii. De ex. cele de care zice colegul de la top nu fac ON, FK, CIM, AP, dar arata bine. Ai de unde alege. Citește înainte de a merge și te duci la care îți place pe banii tai.

Posted

Americanule, stai linistit. Da un semn cand esti in Arad, faci cinste si vin eu cu tine

Cinste cu o bere sau cu o fata? Ma inveti tot ce sti despre chestiile astea, ma iei ca ucenic?


Posted

In Timișoara găsești cate vrei la Top...dar eu cand voi ajunge acasă voi merge la Irina sau Jasmine...uită-te pe tipicul lor de la Top sa vezi cum sta treaba...Spor sa ai!

Am inteles, mersi mult

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.