Sari la conținut

Apelez la ajutorul comunitatii cu niste intrebari


player37

Postări Recomandate

Depinde ce iti place, ca aspect, apoi ca servicii. De ex. cele de care zice colegul de la top nu fac ON, FK, CIM, AP, dar arata bine. Ai de unde alege. Citește înainte de a merge și te duci la care îți place pe banii tai.

Nu am asa multe preferinte, sa nu fie nici de 100 kg dar in rest e ok ca si aspect, sanii nu prea ma intereseaza, sa aiba fund fain . Inafara de ON, nu stiu ce inseamna alealalte si apropo de asta, exista un topic unde sunt explicate toate abrevierile astea? In rest as vrea doar sa nu faca chestii dinalea ca imi piere cheful, mi-ar place ceva gen girlfriend experience daca ii posibil.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Cinste cu o bere sau cu o fata? Ma inveti tot ce sti despre chestiile astea, ma iei ca ucenic?

Glumesc man, nu e nevoie sa faci cinste. Cand o sa fi in Arad, redeschizi discutia aici si cu siguranta vei primi ajutor.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Nu am asa multe preferinte, sa nu fie nici de 100 kg dar in rest e ok ca si aspect, sanii nu prea ma intereseaza, sa aiba fund fain . Inafara de ON, nu stiu ce inseamna alealalte si apropo de asta, exista un topic unde sunt explicate toate abrevierile astea? In rest as vrea doar sa nu faca chestii dinalea ca imi piere cheful, mi-ar place ceva gen girlfriend experience daca ii posibil.

Exista un topic pe forum unde sunt descrise aceste abrevieri. Cauta ca il gasesti.

Hmmm, pentru fund frumos si girlfriend experience ti-as recomanda Raluca ce a fost la top, gasesti topicul la inactive acum, este the best. Mai sunt cateva fete dar ele nu sunt tot timpul in Arad(Raluca Mieuna, Criss Arad). Cand vei fi in Arad, te vom ajuta cu recomandari.

Asa cum ziceau si colegii, din pacate in Arad sunt foarte putine fete ok.

Link spre comentariu

Exista un topic pe forum unde sunt descrise aceste abrevieri. Cauta ca il gasesti.

Hmmm, pentru fund frumos si girlfriend experience ti-as recomanda Raluca ce a fost la top, gasesti topicul la inactive acum, este the best. Mai sunt cateva fete dar ele nu sunt tot timpul in Arad(Raluca Mieuna, Criss Arad). Cand vei fi in Arad, te vom ajuta cu recomandari.

Asa cum ziceau si colegii, din pacate in Arad sunt foarte putine fete ok.

Super, ok mersi mult de tot, o sa redeschid cand vin in Arad, de abea astept acum . V-as face cinste macar cu cate o bere la toti cand vin asa ca un multumesc pentru ajutorul ce mi l-ati oferit si o sa mi-l oferiti cand vin.

Link spre comentariu

Glumesc man, nu e nevoie sa faci cinste. Cand o sa fi in Arad, redeschizi discutia aici si cu siguranta vei primi ajutor.

Eu n-am glumit . Serios acuma cum ziceam si lui magarusulfutacios v-as face o cinste la toti macar cu o bere ca si un multumesc pentru ca m-ati ajutat si o sa ma ajutati cand ajung. Cu siguranta voi redeschide cand ajung

Link spre comentariu

Salut, am revenit, asa dupa cum m-a sfatuit magarusulfutacios sa redeschid discutia cand sunt aici. Ei bine, sunt aici, daca va intrebati cum vad Aradul dupa atata timp, mie unul imi place, doar ca asta e ca un concediu, poate ca daca ar fi sa locuiesc aici din nou si sa muncesc si sa ma reintegrez nu mi-ar mai place si as merge inapoi. Dar in fine, forumul asta e despre altceva  :laugh2 . Deci ma ajutati va rog, ceva de aici nu din Timi, a mai aparut ceva intre timp? Multumesc anticipat  :bow

Link spre comentariu

Tu cu atatea variante în sua negrese, mulatre, toate culorile și minunile lumii și nu ai experiență. Trebuie să spargi gheața măcar aici în românica. Spor..

Nici acolo nu e asa usor sa gasesti ce trebuie, legea ii si se aplica mai aspru, ii greubsa gasesti, cel putin in zona unde stau eu. Aici sparg gheata, exact, mersi mult.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Bine ai venit. Din pacate seceta mare pe Arad, de aceea recomandarea e sa mergi la Timisoara.

Dar pt. Arad poti incerca la

-Raluca 0751678685 - te simti ca si cu o amanta, saruturi, CIM, atingeri, ce vrei tu, in afara de anal. Frumoasa si in plus fundulet bestial. Nu o prinzi usor, incearca totusi, merita din plin

-bianca micalaca 0754620301 - are recenzii f bune, eu nu am vizitat-o, cauta topicul ei pentru detalii. Din nou, greu de prins dar incearca mai pe dimineata, poate o prinzi libera.

 

Ar mai fi Amelya, arata bine, dar eu unul personal nu am avut o experienta buna cu ea, nu a fost chimie, dar are recenzii bune, poti incerca.

 

Daca ai noroc si se intoarce Roxi (mieuna) pana pleci, nu trebuie ratata.

 

In rest, nu stiu...poate ceva pasari calatoare, urmareste forumul, poate apare ceva ok.

 

Bafta!

Link spre comentariu

Bine ai venit. Din pacate seceta mare pe Arad, de aceea recomandarea e sa mergi la Timisoara.

Dar pt. Arad poti incerca la

-Raluca 0751678685 - te simti ca si cu o amanta, saruturi, CIM, atingeri, ce vrei tu, in afara de anal. Frumoasa si in plus fundulet bestial. Nu o prinzi usor, incearca totusi, merita din plin

-bianca micalaca 0754620301 - are recenzii f bune, eu nu am vizitat-o, cauta topicul ei pentru detalii. Din nou, greu de prins dar incearca mai pe dimineata, poate o prinzi libera.

 

Ar mai fi Amelya, arata bine, dar eu unul personal nu am avut o experienta buna cu ea, nu a fost chimie, dar are recenzii bune, poti incerca.

 

Daca ai noroc si se intoarce Roxi (mieuna) pana pleci, nu trebuie ratata.

 

In rest, nu stiu...poate ceva pasari calatoare, urmareste forumul, poate apare ceva ok.

 

Bafta!

Multumesc mult de tot pentru recomandari, o sa incerc sa vad daca reusesc si va spun cum a decurs, daca nicicum nu dau de ele poate incerc Timisoara. Sa vedem ce iasa de aici, dar inca o data mersi mult pentru raspuns, esti de nota 10. :bow

Link spre comentariu

Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Multumesc mult de tot pentru recomandari, o sa incerc sa vad daca reusesc si va spun cum a decurs, daca nicicum nu dau de ele poate incerc Timisoara. Sa vedem ce iasa de aici, dar inca o data mersi mult pentru raspuns, esti de nota 10. :bow

Cu placere, spor la futut ðŸ‘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...