Sari la conținut

0763664341 - sani mari


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am sunat-o.

Zice ca oral si normal, 100 finalizarea 250 ora, locatia pe langa Adriatica.

Mai zice si ca pozele sunt reale si vorbeste foarte frumos la telefon.

 

Rog mutarea topicului la intrebari si raspunsuri pana o testeaza careva

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Apartamentul cum o fi.... dar ce tate are asta!!!

Areee.😠Tre' sa recunosc!😂 Dar acolo, pe langa cum arata apartamentul, atmosfera era ciudata. De aia nu am ramas. Doua taranci la vremea respectiva. Una batrana si una mai tinerica asa.
  • Like 2
Link spre comentariu

vizitat gazela ( nu am avut certitudinea ca e singura sau nu )

poze reale, insa sanii atinsi de gravitatie

locatia : un apartament 3 camere pe neagoie voda la parter, miros de tutun , invechit , paianjeni , baia faianta albastra stil comunist, un gel amarat , nota 4 cu indulgenta

protagonista cum spuneam sanii lasati , impresie de persoana neingrijita, parul cam nespalat ,pasa rasa acu 3 zile, nota 4-5

atitudine 5, butonat telefonul inainte si dupa numar

totul protejat OP+NP 100 leusteni , daca esti in sevraj si vrei o ora marchezi 250 (oferta 2in 1 cu reducere , ar trebui reclamata la protectia consumatorului ), gemete false si cam atat , nu mai intru in detalii - nota 5

nota generala maxim 4,5

de revenit , numai daca esti beat si ai uitat unde ai fost

 

 

cele bune si un vikend (sau uichend) maret

  • Like 6
Link spre comentariu

Salutare

Am fost la fata asta....dar din pacate nu e cea din poze.

Nu stiu de ce colegul de mai sus a confirmat ca sunt pozele ei..eu cred ca nu .

Nu am ramas,locatia este mizerabila cu o duhoare de mori...fata arata de parca a iesit de la puscarie...nespalata,neingrijita,nu aveai chef sa te apropii de ea.

Este bataie de joc si tupeu de marlanca sa te prezinti in asa hal...pozele te induc in eroare...DE EVITAT pentru mine.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare

Am fost la fata asta....dar din pacate nu e cea din poze.

Nu stiu de ce colegul de mai sus a confirmat ca sunt pozele ei..eu cred ca nu .

Nu am ramas,locatia este mizerabila cu o duhoare de mori...fata arata de parca a iesit de la puscarie...nespalata,neingrijita,nu aveai chef sa te apropii de ea.

Este bataie de joc si tupeu de marlanca sa te prezinti in asa hal...pozele te induc in eroare...DE EVITAT pentru mine.

Multe profile cu poze false gasim pe public 24. Eu nu inteleg de ce nu-si pun pozele lor? Ca oricum pleaca aproape toti atunci cand le vad. Deci nu rezolva nimic cu pozele false.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Multe profile cu poze false gasim pe public 24. Eu nu inteleg de ce nu-si pun pozele lor? Ca oricum pleaca aproape toti atunci cand le vad. Deci nu rezolva nimic cu pozele false.

 

Ai sa ramai uimit dar din pacate multi dintre colegi aleg sa ramana desi pozele sunt fake si gazelle este muma padurii ca apoi sa vina aici si sa ne spuna cum si-au luat ei teapa.Meritati din plin asta dragi colegi.De asta isi si permit fetele sa puna poze cu super bunaciuni si cand ajungi la usa nu stii pe unde sa fugi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Asa este,din pacate sunt multi cei care raman chiar daca creierul le spune sa plece..asculta de cel mic..sunt banii lor,oricum.

Cel putin,dupa multi ani de activitate,acum reusesc sa le identific doar din fotografii si din text..cam 90 la suta reusita…..daca cineva vrea un sfat..cu placere.

Link spre comentariu

La 02.04.2019 la 11:20, arcopal a spus:

Salutare

Am fost la fata asta....dar din pacate nu e cea din poze.

Nu stiu de ce colegul de mai sus a confirmat ca sunt pozele ei..eu cred ca nu .

Nu am ramas,locatia este mizerabila cu o duhoare de mori...fata arata de parca a iesit de la puscarie...nespalata,neingrijita,nu aveai chef sa te apropii de ea.

Este bataie de joc si tupeu de marlanca sa te prezinti in asa hal...pozele te induc in eroare...DE EVITAT pentru mine.

Andrei36 suge pula gratis...asa...pur și simplu...aviz amatorilor !!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...