Sari la conținut

Masaj karsai


gelugun

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intrebare pentru maseuze :

Cine ofera masaj karsai , genital ?

Integrat in masajul de relaxare / erotic / body.

Este ceva special....si unique...

😋😉☺

Multumesc 😋😉☺

post-285749-0-56185700-1552548826_thumb.jpg

post-285749-0-62148900-1552548836_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce surpriza placuta , felina @zaqueen este prompta si precisa!

Multumesc mult 😋😘☺

 

Am prospectat pe scurt si o voce placuta de la Tao mi-a confirmat :

Masaj topless - 200 Lei ora

Masaj nud - 250 Lei ora

Ofera ceva similar masajului karsai....totul fara finalizare 😋😒😒

post-285749-0-62804300-1552570313_thumb.jpg

post-285749-0-78961000-1552570322_thumb.jpg

post-285749-0-19109300-1552570339_thumb.jpg

post-285749-0-98990200-1552570357_thumb.jpg

post-285749-0-90077000-1552570375_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Nu te hazarda vis-a-vis de Tao. Am fost eu fix cu aceeasi tema...la telefon toate bune si frumoase, exact asa mi-a confirmat ca masaj lingam, ca a ca b. In camera, va dau cuvantul ca nici macar nu s-a atins o secunda de organ, o clipa, stii ce e aia.

 

Cine vorbeste la telefon, nici macar nu este in locatie...e foarte tricky treaba fiindca la telefon se vand bine, iar acolo, pas! Tantra...iti urca energiile la inima, nici macar nu pleci excitat sau incarcat sa iti vina sa te suci sa rupi! Mie mi s-a si culcat la un moment dat fiindac nu facea nimic, nici macar dupa ce m-am intors (fata era draguta si avea experienta, dar nimic pe organ...n-a dat mana cu el).

 

Si eu sunt tare interesant de un asa masaj, dar ale noastre fete nu au rabdare sa faca asta si nici stiinta. Si noi, cei care cerem suntem putini...am mai scris pe un topic ca as dori asa ceva si mi-a zis unul ca el crede ca sunt gay ca nu vreau sa se frece de mine pe spate una data cu ulei pe sani ca ala e erotism maxim! Asa ca...

 

Eu cred ca e o nisa...dar cred ca ar ttebui o fata privata sa se specializeze in asa ceva ai cred ca ar avea succes.

 

Eu ti-o pot recomanda pe Cleo (are un topic p-aici...Cleo-zen masaj, ceva de genul). Ea face ceva asemanator, doar ca nu mai e la prima tinerete si te finalizeaza pe tine (pe corpul tu) si asta ma cam enerva la ea.:-)

  • Like 1
Link spre comentariu

Ca sa poti sa inveti un astfel de masaj, iti trebuie mult timp, dorinta si inclinatie. Sincer, nu as vedea nicio bunaciune sa faca asta. Ele ar fi preocupate de extensii, botox & co, nu de pregătirea psihica de dinaintea unui astfel de masaj, sa-si canalizeze energiile unde trebuie, etc.

Cel mai aproape de asa ceva, poate prindeti o don'soara cu suficienta rabdare si chef de incercat. Sau (sa fiu putin rautacioasa) asteptati sa se documenteze Randunica si baga in meniu si asta :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In videoclipul de mai sus , maseuza ii face barbatului masaj genital cam 35 de minute.

Are tehnica....si tipul a rezistat asa mult ☺

Asadar , o recapitulare :

- Marta - da , face , calitate si tehnica. Mie mi-a dat cartonas rosu ☺

- Cleo - ceva asemanator , dar nu asa profund ; compenseaza cu restul tehnicilor plus masaj pe saltea - putine fac masaj pe saltea , este mai solicitant pentru maseuza

- Tao - la masaje de relax erau bune....am fost doar o data....tehnica pe meridiane , chakre , sublimare a energiilor

- Irina Ruxandra- posibil sa faca ceva conex - daca este la fel ca HJ ul ei , ar fi ultra - masaje nu mai face

- Fantasy massage - posibil la masajul cu dominare , conexat cu cel prostatic

Cam asta ar fi tot....momentan.

Este o tema prea speciala....

Dar mai caut/ cautam

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am fost luna trecuta. Si ma consider sadisfacut. Masaj in forta, o ora jumate si la sfarsit cel cu finalizare. Apropo, daca mai stii o alta domniță, care sa fie pe aproape cu Marta, baga un semna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca va mai trece mult timp pana cand o maseuza din Romania va fi dispusa sa invete , sa aiba rabdare si sa faca un astfel de masaj.

Chiar daca ar fi tarif extra ( cum este si normal ☺) , principiul este : Munca cat mai putina , bani cat mai multi.

Am citit parca pe aici cred de un salon de masaj cu maseuze indoneziene.

Masaj bun , de relaxare etc.

Doar una din cele doua maseuze a acceptat fata in fata sa faca finalizare.

Dar nu vred ca si masaj tip karsai.

Dovada ca nici o maseuza nu a scris nimic sigur pe aici.☺

Da , este mai simplu sa faci masaj prostatic transrectal si HJ simultan...miamm...

Plus ca un asemenea masaj se invata practic....de la o maestra / maestru....de obicei din Asia , nu din manuale.

Maseuza din film are experienta....cred ca un asemenea masaj costa cam 150-200 € pe ora.

Vezi Dakini massage Stuttgart...ca si oferta.

Este o tema cu bataie....luuunga....

Mai cercetam...dar slabe sanse.

On va voir....

Lassen wir ueberraschen....

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
 
  • https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/top/20180507/1053/d14a6307dd0a06ed310555148ce6a1c8.jpg
  • https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/top/20180507/1053/ccd8e36900eab88ea9b764b083d71da5.jpg
 
Anunt  de  pe  www.publi24.ro

 

La  cosmetice, medicale.....

 

Masaj pt.trup si spirit. Terapie pt.afectiuni :lombare,cervicale, nerv sciatic, deblocari organe interioare( incarcare energetica), lombosciatica, contracturi musculare, prostata inflamata-iritata,deblocari intercostale-centri nervosi si artere, terapia creierului prin ridicarea fluxului energetic si masaj capilar,imbunatatirea circulatiei sanguine si reflexoterapie.
Masaj relaxare prin indepartarea totala de stres si tensiune din creier, Karsai Nei Tshang.
Cabinet elegant; parcare. Prog. 08- 20.00. Preț - 80.ron.

 

Cam  mic  pretul....hmmm.

 

Iar  dama  a lucrat  la  Sweet  Pleasure  , Snagov....acum 4 - 5 ani...

 

Unde o  fi  invatat  masajul  Karsai ?

 

Locatia  se pare ca este  aproape  de  fantana  Miorita...

 

post-285749-0-18410100-1553240575_thumb.jpg

post-285749-0-88099800-1553240582_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

  • https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/top/20180507/1053/d14a6307dd0a06ed310555148ce6a1c8.jpg
  • https://s3.central-1.russmedia.com/vertical-ro-f646bd5a/top/20180507/1053/ccd8e36900eab88ea9b764b083d71da5.jpg
 

 

 

 

Anunt  de  pe  www.publi24.ro

 

La  cosmetice, medicale.....

 

Masaj pt.trup si spirit. Terapie pt.afectiuni :lombare,cervicale, nerv sciatic, deblocari organe interioare( incarcare energetica), lombosciatica, contracturi musculare, prostata inflamata-iritata,deblocari intercostale-centri nervosi si artere, terapia creierului prin ridicarea fluxului energetic si masaj capilar,imbunatatirea circulatiei sanguine si reflexoterapie.

Masaj relaxare prin indepartarea totala de stres si tensiune din creier, Karsai Nei Tshang.

Cabinet elegant; parcare. Prog. 08- 20.00. Preț - 80.ron.

 

Cam  mic  pretul....hmmm.

 

Iar  dama  a lucrat  la  Sweet  Pleasure  , Snagov....acum 4 - 5 ani...

 

Unde o  fi  invatat  masajul  Karsai ?

 

Locatia  se pare ca este  aproape  de  fantana  Miorita...

Telefon 0732727502

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Cleo mai lucreaza? Ai cumva linkul topicului ei?

 

In videoclipul de mai sus , maseuza ii face barbatului masaj genital cam 35 de minute.

Are tehnica....si tipul a rezistat asa mult ☺

Asadar , o recapitulare :

- Marta - da , face , calitate si tehnica. Mie mi-a dat cartonas rosu ☺

- Cleo - ceva asemanator , dar nu asa profund ; compenseaza cu restul tehnicilor plus masaj pe saltea - putine fac masaj pe saltea , este mai solicitant pentru maseuza

- Tao - la masaje de relax erau bune....am fost doar o data....tehnica pe meridiane , chakre , sublimare a energiilor

- Irina Ruxandra- posibil sa faca ceva conex - daca este la fel ca HJ ul ei , ar fi ultra - masaje nu mai face

- Fantasy massage - posibil la masajul cu dominare , conexat cu cel prostatic

Cam asta ar fi tot....momentan.

Este o tema prea speciala....

Dar mai caut/ cautam

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Telefon 0732727502

Da, s-a pierdut recenzia mea, deh, a cazut forumul....

Locatie pe la podul Baneasa.

O casa mica ,renovata, aglomerata, de zici ca este casuta piticilor din padure.

Dama ca in poza.

Amabila si cam vorbareata.

Se tot lauda cu ce stie, ce bine a facut etc.Dar multi nerecunoscatori....nu au mai revenit.

Frig, brrrr !

A pus o aeroterma sa imi incalzeasca...zona genitala.

Trec si peste asta.

Masaj cam de 7-8.

Si-a dezinfectat mainile ( masaj facut cu manusi...hmmm) de multe ori in timpul masajului.

Doar masajul extern al prostatei a fost mai special.

Nu masaj genital,nu finalizare, nu m-a lasat sa o ating.

Si tot vorbea....

Plus ca am platit 120 Lei pentru 90 minute.

Iar in timpul masajului a spus ca de fapt ofera 50 plus 25 minute la 120 Lei.

Ceva note.

Locatia : 7

Maseuza : 8

Masaj : 7-8

Prea departe, prea promite multe.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...